• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

تعرفه تبلیغات بر روی برج الخلیفه بلندترین ساختمان جهان

تعرفه تبلیغات بر روی برج الخلیفه بلندترین ساختمان جهان

هزینه تبلیغات برج خلیفه یکی از بالاترین قیمت ها در جهان است. برج خلیفه دبی یک ساختمان نمادین و همچنین بلندترین برج جهان است. تعرفه یک نوبت آگهی نور افشانی در برج خلیفه، بیشتر از تبلیغ در مجله نیویورک تایمز است!

مشخصات برج الخلیفه

برج خلیفه (Burj Khalifa) آسمان‌خراشی در شهر دبی، امارات متحده عربی است. این برج با ۱۶۳ طبقه قابل استفاده و ارتفاع ۸۲۸ متر، در حال حاضر بلندترین آسمان خراش ساخت بشر است. ساخت این برج در ژانویه ۲۰۰۴ آغاز شد و در ژانویه ۲۰۱۰ افتتاح شد. نمای برج خلیفه از ۲۴.۳۴۸ قطعه شیشه به مساحت ۱۲۰.۰۰۰ متر مربع تشکیل شده است.

این تعداد نما شیشه ای به صورت افقی از طریق شیارهای طبقات ۴۰، ۷۳ و ۱۰۹ تمیز می شود که این فرآیند ۲ تا ۳ ماه طول می کشد. در هر یک از این شیارها کابل های سنگینی برای نور پردازی ها و ۱.۲ میلیون LED که در نمای این برج کار شده است وجود دارد !

شرایط و نحوه تبلیغ در برج خلیفه

اگر به دنبال تبلیغ در بالای برج خلیفه هستید، ابتدا باید آگهی تبلیغاتی شما توسط شرکت اعمار (Emaar Properties) مالک برج ، تأیید شود. شما باید محتوای تبلیغاتی خود را چهار هفته قبل از پخش زنده به آژانس بازاریابی که نمایشگرهای آسمان خراش را مدیریت می کند ارسال کنید.

تبلیغ گلکسی 9 سامسونگ بر روی برج الخلیفه دبی

به گزارش Arabian Business، نرخ تبلیغات در برج خلیفه بستگی به زمان پخش و نحوه پخش آن ( با موسیقی یا پخش ساده ) دارد. هنگامی که شما خلاق هستید، موسیقی را می توان به نمایشگرها اضافه کرد، اما نمی توان آن را با نمایش های فواره دبی همگام کرد. وقتی به فواره دبی یا دبی مال می‌روید، می‌توانید نمای پر جنب و جوش برج خلیفه را ببینید که با نمایش‌های لیزری مختلف در حال پخش و خود نمایی است.

قیمت تبلیغ در برج خلیفه

نرخ شروع پخش آگهی در برج خلیفه از ۲۵۰.۰۰۰ تا ۳۵۰.۰۰۰ درهم برای ۳ دقیقه است، که بسته به اینکه چه روزی از هفته باشد، متفاوت می باشد. نمایش ۳ دقیقه ای بین ساعت ۸ تا ۱۰ شب است. اگر بخواهید نمایش تبلیغ در تعطیلات آخر هفته باشد، قیمت تا ۴۵۰.۰۰۰ درهم افزایش می یابد.

با این حال، اگر هر شب بین ساعت ۸ تا ۱۰ شب نیاز به دو برابر کردن نمایش‌های ۳ دقیقه‌ای داشته باشید، هزینه آن تا ۵۸۰.۰۰۰ درهم خواهد بود.
یک نمایش تبلیغاتی که ۵ بار در طول هر شب بین ساعت ۷ بعد از ظهر تا نیمه شب نمایش داده می شود، ۱ میلیون درهم  هزینه دارد.

قیمت تبلیغات بر روی برج الخلیفه امارات

این پلت فرم تبلیغاتی موثرترین و چشم نوازترین روش برای انتقال پیام به بیش از ۲۰ ملیت ساکن این کشور و سایر و گردشگران است.
برندها و کمپانی های بزرگ از جمله Microsoft , Samsung ,Huawei یکی از مشتریان این نوع تبلیغات در برج خلیفه بوده اند. همچنین بطور مرتب تیزر بسیاری از فیلم ها، روزهای ملی کشورها و روزهای بین المللی معروف جهانی در نمای برج خلیفه ظاهر می شوند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *