• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

آمازون فناوری Dash Cart را جایگزین Just Walk Out در فروشگاهایش می کند

آمازون فناوری Dash Cart را جایگزین Just Walk Out در فروشگاهایش می کند

براساس گزارش‌های منتشرشده علی الخصوص سایت گیزمودو، آمازون درعوض از سیستم دیگری با نام Dash Cart استفاده خواهد کرد که گزینه قابل‌اعتمادتری است و شامل یک اسکنر و صفحه‌نمایش در سبد خرید کاربران می‌شود. یکی از سخنگویان آمازون به گیزمودو اعلام کرده که این شرکت درحال راه‌اندازی سیستم Dash Cart است و این ویژگی جایگزین فناوری Just Walk Out در فروشگاه‌های موجود می‌شود.

آمازون درحال حذف فناوری Just Walk Out از تمام فروشگاه‌های مواد غذایی خود در ایالات‌متحده است. غول فناوری با کمک این سیستم که شامل مجموعه‌ای از دوربین‌ها و سنسورها است، خروج افراد از فروشگاه‌ها را بررسی و از آن‌ها به‌طور خودکار هزینه دریافت می‌کرد.

سیستم پرداخت Just Walk Out فروشگاه آمازون

درحال‌حاضر بیش از نیمی از فروشگاه‌های Fresh آمازون به سیستم Just Walk Out مجهز هستند. این فناوری به مشتریان اجازه می‌دهد که هنگام ورود به فروشگاه، با اسکن یک کد QR از توقف برای پرداخت در هنگام خروج خودداری کنند. هرچند این فناوری تا حدودی کاملاً خودکار به‌نظر م‎ی‎‌رسد، اما ظاهراً به بیش از ۱۰۰۰ نفر در هند متکی است که ویدیوها را تماشا و آن‌ها را برچسب‌گذاری کنند تا از پرداخت دقیق مشتریان اطمینان حاصل شود.

سیستم پرداخت Dash Cart فروشگاه آمازون

Just Walk Out اولین‌بار در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و بزرگ‌ترین و جسورانه‌ترین نوآوری آمازون در خرید مواد غذایی بود. هرچند این فناوری باورنکردنی به‌نظر می‌رسید، اما مشکلاتی درباره آن وجود داشت. به‌ عنوان مثال، اغلب ساعت‌ها طول می‌کشید تا مشتریان پس از خروج از فروشگاه، رسید دریافت کنند که دلیل آن تماشای ویدیوها توسط صندوق‌داران خارج از کشور بود. همچنین سنسورها و دوربین مورد استفاده در این سیستم بسیار گران بود.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *