• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

بطری گردشی آلومینیومی Ball برنده جایزه پایداری شد

بطری گردشی آلومینیومی Ball برنده جایزه پایداری شد

Boomerang Water و Bull Corporation فینالیست AwardsSustainability شدند. این دو سیستم نیمه‌خودکار بطری‌سازی Boomerang را برای بطری‌های آلومینیومی Ball به مسابقه معرفی کرده بودند.

Jason Dibble مدیر بخش آب بومرنگ در این خصوص چنین می‌گوید: بطری الومینیومی قابل بازگشت ما، با ترویج استفاده مجدد و کاهش ضایعات پلاستیکی یک‌بار مصرف، یک پیشرفت قابل توجه در پیشبرد اقتصاد دایره‌ای است. بطری‌ها استفاده می‌شوند، بازگشت می‌شوند، ضدعفونی می‌شوند، دوباره پر می‌شوند و در نهایت دوباره به بطری‌های آلومینیومی بازیافت می‌شوند.

وی می‌افزاید: من فکر می‌کنم راهکار ما برای پایبندی به نگرش پایداری توانسته داوران را تحت تاثیر قرار دهد. بطری‌های پلاستیکی آب چالشی بزرگ برای مراکز دفن و نیز آبراه‌ها و اقیانوس‌ها به حساب می‌آیند. راهکار بازگشت‌پذیر ما، به کارگیری بطری‌های پلاستیکی یک‌بار مصرف را حذف می‌کند.

سیستم بطری بومرنگ نیاز به ارسال محصولات به مسافت‌های طولانی را از بین می‌برد، زنجیره تامین را ایمن می‌کند و بطری‌های پلاستیکی یک‌بار مصرف را با ظروفی جایگزین می‌کند که می‌توانند چند بار استفاده شوند و درنهایت نیز بازیافت شوند. ماشین پرکن را می‌توان در اقامتگاه‌ها، هتل‌ها، کشتی‌های تفریحی نیز نصب و راه‌اندازی کرد. این ماشین می‌تواند هر ۸ ساعت یک‌بار ۳هزار بطری را در فرآیند شستشو و پرکنی مورد عملیات قرار دهد.

این مطالب را هم بخوانید:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، چاپ و بسته بندی است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *