• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

باکسیت با اتحادیه صنف پوشاک تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

باکسیت با اتحادیه صنف پوشاک تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

به گزارش روابط عمومی باکسیت، بهزاد اقبال خواه مدیرعامل باکسیت در دیدار با امید شیرازی رئیس و ابوالقاسم شیرازی بازرس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهر تهران توضیح داد: یکی از عوامل موثر در زمینه توسعه و رونق کسب‌وکارها، دسترسی به زیرساخت‌های استاندارد پستی و رساندن درست و به‌موقع محصول به مشتریان است و باکسیت به عنوان شرکتی دانش بنیان با ارائه خدمات هوشمند و به روز استاندارد پستی، تجربه ارسال امن و سریع را برای کسب وکارها و سازمانها فراهم کرده است.

مدیرعامل باکسیت ایجاد تحول و ارتقای استانداردهای توزیع بسته‌های خرد در کشور را از اهداف اصلی این شرکت خواند و گفت: در حال حاضر این شرکت با بسیاری از کسب و کارهای مختلف در حوزه لجستیک همکاری دارد.با شروع همکاری باکسیت و این اتحادیه و ارائه خدمات باکیفیت پستی موجبات رونق و رضایت بیشتر کسب و کارها و مشتریان نهایی را فراهم کند.

امید شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک شهر تهران نیز در این نشست با بیان اینکه یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای تجاری برای ارسال کالاها، استفاده از خدمات پستی است، گفت: علی‌رغم پیشرفت‌های فناوری وارتباطات دیجیتال، خدمات پستی گزینه‌ای قابل اعتماد برای شرکت‌هایی است که به دنبال کاهش هزینه‌ها و در عین حال ارائه خدمات کارآمد به مشتریان هستند.

بنا براین گزارش با همکاری بین باکسیت و اتحادیه صنف پوشاک تهران، خدمات شرکت دانش بنیان باکسیت به تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران برای ارائه خدمات لجستیک سریع، امن و درست معرفی می شود.اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با دارابودن بیش از بیست هزار عضو فروشنده و تولیدکننده پوشاک به صورت عمده و خرد، در ردیف یکی از بزرگترین و منسجم ترین اتحادیه های صنفی کشور است .

باکسیت (شرکت شبکه هوشمند امید)در شهریور ۱۴۰۲ فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و در بهمن ماه مجوز «اپراتور پست خصوصی» را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذکرد.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *