• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

ارتقاء دستیار صوتی بیکسبی گوشی سامسونگ با استفاده از هوش مصنوعی مولد

ارتقاء دستیار صوتی بیکسبی گوشی سامسونگ با استفاده از هوش مصنوعی مولد

یکی از مدیران ارشد سامسونگ در مصاحبه با CNBC اعلام کرد شرکتش درحال برنامه‌ریزی برای ارتقاء دستیار صوتی بیکسبی با استفاده از هوش مصنوعی مولد (Generative AI) است.

وون جون چوی، معاون اجرایی واحد سامسونگ موبایل، در مصاحبه‌اش گفت: «باور داریم با ظهور هوش مصنوعی مولد و مدل‌های زبانی بزرگ (LLM)، باید نقش بیکسبی را بازتعریف کنیم تا در آینده به فناوری هوش مصنوعی مجهز و هوشمندتر شود.»

بیکسبی از سال‌ها قبل روی محصولات سامسونگ ارائه می‌شود و گرچه این شرکت درحال افزودن ویژگی‌های هوش مصنوعی Galaxy AI به برنامه‌ها و سرویس‌های مختلف خود است، اما دستیار صوتی بیکسبی در زمینه‌ی هوش مصنوعی مولد حرف خاصی برای گفتن ندارد.

سامسونگ جزئیات بیشتری در مورد چگونگی ادغام هوش مصنوعی با بیکسبی ارائه نداد. مشخص نیست آیا بیکسبی به چت‌بات هوش مصنوعی مکالمه‌محور مانند ChatGPT و جمنای گوگل تبدیل می‌شود یا خیر؛ اما طبق اعلام مدیر سامسونگ، این شرکت به‌سختی تلاش می‌کند تا ویژگی‌های هوش مصنوعی مولد را روی دستیار دیجیتال خود ارائه دهد.

سامسونگ قبلاً اعلام کرده بود بیکسبی به‌طور همزمان درکنار هوش مصنوعی Galaxy AI روی گوشی‌های هوشمند این شرکت ارائه خواهد شد. غول فناوری کره‌ی جنوبی در نمایشگاه CES 2024 اشاره کرد هوش مصنوعی به ارتباط بهتر پلتفرم SmartThings با بیکسبی نیز کمک خواهد کرد.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *