• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

بلوبانک سامان پرداخت خلافی را به سرویس های خود اضافه کرد

بلوبانک سامان پرداخت خلافی را به سرویس های خود اضافه کرد

به گزارش روابط عمومی بلوبانک،‌ بلو به‌عنوان نئوبانک از قابلیت تازه‌ای در اپلیکیشن خود رونمایی کرده است. این قابلیت جدید به نام «خدمات خودرو»، باهدف بهبود تجربه کاربران در مدیریت و پیشگیری از خطرات مرتبط با رانندگی، معرفی شده است.

این قابلیت جدید به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌صورت جامع و تجمیعی، اطلاعات مربوط به تخلفات رانندگی خودروی خود را مشاهده کنند. به‌این‌ترتیب، کاربران می‌توانند با دسترسی سریع و آسان، به اطلاعاتی مانند نوع تخلف، تعداد تخلفات و مبلغ مجموع جریمه‌های خود دسترسی پیدا کنند.

امیر احمد باقرآبادی، مدیر محصول بخش پرداخت و بازگشت پول بلو، درباره سرویس خدمات خودرو می‌گوید: «برای پرداخت خلافی خودرو اگر برای پلاک خودروی‌تان جریمه‌ای ثبت‌شده باشد در بلو می‌توانید آن را به‌صورت تجمیعی استعلام بگیرید و پرداخت کنید. این پرداختی هم به‌صورت آنی از طریق راهنمایی و رانندگی صفر می‌شود.»

او تفاوت این قابلیت با سایر نرم‌افزارها را این‌گونه توضیح داد و گفت: «تفاوتی که بلو با بقیه نرم‌افزارهایی که این خدمت را ارائه می‌دهند دارد، سرعت و سهولت آن است. نرم‌افزارها یا درگاه‌های دیگر برای پرداخت هزینه استعلام شما را به دیگر درگاه‌ها هدایت می‌کنند، بعدازآن شما به‌عنوان کاربر باید اطلاعات بانکی خود را وارد کنید تا دوباره به درگاه اصلی وصل شوید. در بلو اما کافی است دکمه استعلام را بزنید. همان لحظه مبلغ از حسابتان کم می‌شود و در همان لحظه استعلام به شما نشان داده می‌شود و تنها با یک کلیک دیگر خلافی خودروی شما، صفر می‌شود.»

باقرآبادی در ادامه توضیح می‌دهد: «باید توجه داشته باشید که در بخش خدمات خودرو این قابلیت نخستین خدمتی است که بلو ارائه داده است. در ادامه و آینده بسیار نزدیک امکان استعلام و پرداخت خلافی به شکل غیرتجمیعی، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت عوارض شهرداری خودرو و حتی خرید طرح ترافیک شهر تهران هم به بلو اضافه خواهند شد.»

گفتنی است، با به‌روزرسانی نسخه سوم اپلیکیشن بلو، کاربران این نئوبانک می‌توانند از این قابلیت تازه، استفاده کنند. به نظر می‌رسد بلو، به‌عنوان یک بانک دیجیتالی در ایران، در مسیر دسترسی آسان به خدمات مالی گام برمی‌دارد و در تغییر فرهنگ بانکداری نقش ایفا می‌کند.

اشتراک گذاری:

این مطالب را هم بخوانید

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *