• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

طراحی بروشور

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی از الزامات تمامی کسب و کارها می باشد. تفاوتی ندارد که شما صاحب یک کسب و کار کوچک یا سازمان و هولدینگ بزرگ تجاری باشید. بروشورهای تبلیغاتی از قدیمی ترین روش های انتقال اطلاعات به خریداران یا فروشندگان داخلی و خارجی محسوب می شوند. یک شرکت وارد کننده یا صادر کننده کالا حتما باید برای محصولات و خدمات خود بروشوری در خور شان کاربرانش داشته باشد. در نمایشگاه های داخلی و خارجی قدرت طراحی بروشور تبلیغاتی بیشتر به چشم می آید. مشتری همیشه مایل است قبل از لمس و خرید کالا درباره محصول اطلاعات داشته باشد. یکی از الزامات مشتریان خارجی در نمایشگاه ها دریافت کاتالوگ و یا بروشور خدمات و محصولات سازمان مقابل می باشد. کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی فروشنده های بی جانی هستند که با هنر طراحان زبده مشتریان را به وجد می آورند تا با شما تماس بگیرند. پس به داشتن همیشگی آنها در کسب و کارتان اهمیت دهید.

 

https://redpalet.net/storage/2023/12/royesh-boroshor1.jpg

سایزهای استاندارد بروشور

برای طراحی بروشورهای تبلیغاتی حتما یکی از سایزهای استاندارد زیر را انتخاب کنید. علت توصیه ما به انتخاب این فرمتها، ارتباط و تعامل بهینه مشتریان با اینگونه بروشورها می باشد.

 • بروشور سه لت DL

  برای طراحی بروشورهای تبلیغاتی حتما یکی از سایزهای استاندارد زیر را انتخاب کنید. علت توصیه ما به انتخاب این فرمتها، ارتباط و تعامل بهینه مشتریان با اینگونه بروشورها می باشد. این بروشور ۱/۳ از A4 هست که اندازه آن معادل ۹۹mmx210mm می باشد.

 • بروشور A4

  همانطور که از نام این بروشور پیداست. ابعاد مسطح این بروشور در مقیاس صفحه A4 معادل ۲۱۰mmx297mm هست. این بروشورها در فرمت های سه لت و چهار لت طراحی می شوند. به هر یک بخشهایی که توسط خط تا از هم جدا می شوند یک لت گفته می شود. حتما قبل از سفارش طراحی اینگونه بروشورها یک نمونه واقعی از آن را رویت نموده و سپس اقدام به بخش بندی محتوای خود نمایید.

 • بروشور A5

  سطح این بروشورها همان کاغذ A5 یعنی معادل ۱۴۸mmx208mmهست. بعلت کوچ بودن سایز در معرفی مختصر محصولات جدید و یا ارائه اطلاعات تکمیلی مثل: راهنمایی، گارانتی، پروموشن و ... بکار میرود. این نوع بروشور هم قابلیت ایجاد خط تا دارد. البته ایجا خط تاهای زیادی در سطوح کوچک باعث کاهش اعتبار برند و بهم ریختگی طراحی و اطلاعات می شود.

 • بروشور A3

  سطح این بروشورها هم اندازه کاغذ A3 یعنی معادل ۲۹۷mmx420mm هست. این نوع بروشورها بعلت سایز بزرگ در فرمتهای خاص ارائه می شوند. از بروشور A3 برای اطلاعات راهنمایی در نمایشگاه ها، موزه ها، اماکن تاریخی و آنالیز ساختار محصول استفاده می شود.

بروشور ها میتوانند دو لت، سه لت یا چند لت باشند. مدل تا شدن آنها میتواند بصورت دفترچه ای یا آکاردئونی باشد و سایزهای مختلفی نیز داشته باشد. ویژگی بروشور یا همون لیفلت انتقال اطلاعات زیاد در فضای کم هست و به همین دلیل وسیله تبلیغاتی مهمی برای نمایشگاه ها، تبلیغات خیابونی، معرفی محصولات صادراتی و … به حساب می آید. در واقع بروشور یک ابزار فروش و بازاریابی ملموس و معتبر است .

هنگامی که چشم مشتریان خود را به خواندن بروشور خود جلب می کنید، می توانید اعتماد ایجاد کنید. اکثر شرکت ها اهداف خود را در بروشور قرار می دهند. این اطلاعات به مشتریان کمک می کند تا در هنگام انتخاب و خرید شرکت شما در الویت قرار گیرد.یک بروشور نشان می دهد که شما مایل به سرمایه گذاری در مشتریان خود هستید. هنگامی که مشتریان می توانند در مورد چگونگی خدمات و محصولات شما مطالعه کنند، به شرکت شما اعتماد بیشتری پیدا می کنند.

یک بروشور زمانی که حرفه ای طراحی شده باشد می تواند یک سرمایه گذاری مناسب باشد و اعتبار و اهداف شرکت را بهبود بخشد در صورتی که یک بروشور ضعیف تمام اعتباراتی را که می توانید کسب کنید از بین می برد.

طراحی بروشور مجتمع فرهنگی هنری نور

اهمیت طراحی بروشور

شاید صاحبان کسب و کارها قبل از سفارش بروشور از خود بپرسند که طراحی و تهیه بروشور چه فایده‌ای برای کسب و کار آن‌ها دارد یا مهم‌ترین خدمات طراحی بروشور چیست؟ برای پاسخ به این سوالات باید گفت که در واقع بروشور معرفی‌نامه خدمات یک مجموعه مانند کلینیک پزشکی یا یک کالا است. کاربردها و خدمات این ابزار تبلیغاتی بسیار گسترده است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره شده است:

معرفی محصول: اکثر ما هنگام باز کردن جعبه دارو بروشور آن را دیده‌ایم و قبل از مصرف دارو حتما آن را مطالعه می‌کنیم. در نتیجه بارزترین کاربرد بروشور معرفی کالا و اطلاع‌رسانی به مصرف کننده است.
آموزش: از دیگر خدمات بروشور، این است که علاوه بر تبلیغات به عنوان یک ابزار آموزشی کاربرد دارد. مثلا در طراحی بروشور برای مدرسه نکات ایمنی و بهداشتی که دانش آموزان باید رعایت کنند در قالب عکس و طرح‌های گرافیکی به آن ها آموزش داده می‌شود.
راهنمای گردشگری: یکی دیگر از خدمات بروشور راهنمایی مسافران و کمک به صنعت گردشگری است. معمولا در طرح بروشور توریستی عکس، معرفی‌نامه و آدرس مکان‌های دیدنی و توریستی شهرها چاپ می‌گردد.

برای سفارش طراحی ها، از طریق راه های زیر با ما در ارتباط باشید.