• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی از الزامات تمامی کسب و کارها می باشد. تفاوتی ندارد که شما صاحب یک کسب و کار کوچک یا سازمان و هولدینگ بزرگ تجاری باشید. بروشورهای تبلیغاتی از قدیمی ترین روش های انتقال اطلاعات به خریداران یا فروشندگان داخلی و خارجی محسوب می شوند. یک شرکت وارد کننده یا صادر کننده کالا حتما باید برای محصولات و خدمات خود بروشوری در خور شان کاربرانش داشته باشد. در نمایشگاه های داخلی و خارجی قدرت طراحی بروشور تبلیغاتی بیشتر به چشم می آید. مشتری همیشه مایل است قبل از لمس و خرید کالا درباره محصول اطلاعات داشته باشد. یکی از الزامات مشتریان خارجی در نمایشگاه ها دریافت کاتالوگ و یا بروشور خدمات و محصولات سازمان مقابل می باشد. کاتالوگ و بروشورهای تبلیغاتی فروشنده های بی جانی هستند که با هنر طراحان زبده مشتریان را به وجد می آورند تا با شما تماس بگیرند. پس به داشتن همیشگی آنها در کسب و کارتان اهمیت دهید.

 

https://redpalet.net/storage/2021/11/dvd-design.jpg

سایزهای استاندارد بروشور

برای طراحی بروشورهای تبلیغاتی حتما یکی از سایزهای استاندارد زیر را انتخاب کنید. علت توصیه ما به انتخاب این فرمتها، ارتباط و تعامل بهینه مشتریان با اینگونه بروشورها می باشد.

 • بروشور سه لت DL

  برای طراحی بروشورهای تبلیغاتی حتما یکی از سایزهای استاندارد زیر را انتخاب کنید. علت توصیه ما به انتخاب این فرمتها، ارتباط و تعامل بهینه مشتریان با اینگونه بروشورها می باشد. این بروشور ۱/۳ از A4 هست که اندازه آن معادل ۹۹mmx210mm می باشد.

 • بروشور A4

  همانطور که از نام این بروشور پیداست. ابعاد مسطح این بروشور در مقیاس صفحه A4 معادل ۲۱۰mmx297mm هست. این بروشورها در فرمت های سه لت و چهار لت طراحی می شوند. به هر یک بخشهایی که توسط خط تا از هم جدا می شوند یک لت گفته می شود. حتما قبل از سفارش طراحی اینگونه بروشورها یک نمونه واقعی از آن را رویت نموده و سپس اقدام به بخش بندی محتوای خود نمایید.

 • بروشور A5

  سطح این بروشورها همان کاغذ A5 یعنی معادل ۱۴۸mmx208mmهست. بعلت کوچ بودن سایز در معرفی مختصر محصولات جدید و یا ارائه اطلاعات تکمیلی مثل: راهنمایی، گارانتی، پروموشن و ... بکار میرود. این نوع بروشور هم قابلیت ایجاد خط تا دارد. البته ایجا خط تاهای زیادی در سطوح کوچک باعث کاهش اعتبار برند و بهم ریختگی طراحی و اطلاعات می شود.

 • بروشور A3

  سطح این بروشورها هم اندازه کاغذ A3 یعنی معادل ۲۹۷mmx420mm هست. این نوع بروشورها بعلت سایز بزرگ در فرمتهای خاص ارائه می شوند. از بروشور A3 برای اطلاعات راهنمایی در نمایشگاه ها، موزه ها، اماکن تاریخی و آنالیز ساختار محصول استفاده می شود.