• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

برنده بازی رسانه ای خرید دیجی کالا توسط همراه اول کیست؟

برنده بازی رسانه ای خرید دیجی کالا توسط همراه اول کیست؟

خبری که در رسانه‌ها به سرعت منتشر شد و هنوز هم ادامه دارد این بود: «همراه اول توانست سهم سهامداران ازجمله سرآوا را بخرد و سهام‌ اکثریت غول اقتصاد دیجیتال را از آن خود کند.»

برخی حتی گمانه‌زنی‌هایی از جمله فروش سهام برادران محمدی که حدود ۳۲ درصد دیجی‌کالا را در اختیار دارند هم منتشر کردند.

کمی پس از این موج خبری، حمید محمدی، هم‌موسس دیجی‌کالا در اکس (توییتر سابق) اعلام کرد که مذاکره با سرمایه‌گذاران گوناگون جریان داشته و دارد، اما در خصوص حرکت اول هنوز به نتیجه‌ای نرسیده.

محمدی نوشت: «ما در ماه‌های گذشته مذاکراتی را با تعدادی از سرمایه‌گذاران برای جذب سرمایه در دیجی‌کالا داشته‌ایم که یکی از این شرکت‌ها حرکت اول (شرکت سرمایه‌گذاری همراه اول) بوده. هیچ یک از این مذاکرات به نتیجه قطعی نرسیده. مثل همیشه اخبار جذب سرمایه را به اطلاع عموم و همکاران‌مان خواهیم رساند.»

چندین سال است که دیجی‌کالا می‌کوشد تا سهام آن در بورس عرضه شود، با این حال این اتفاق تا این لحظه رخ نداده است.

اعلام خبر فروخته شدن سهام دیجی‌کالا به همراه اول در رسانه‌های بورسی، منجر به افزایش صف خرید و رشد قیمت سهام همراه اول در بازار معاملات امروز بورس تهران شد. یک تحلیلگر بازار سرمایه در توییتر نوشت ارزش بازار همراه اول ۳۶ همت است، و این شرکت ارزش کمتری از دیجی‌کالا دارد و چگونه یک شرکت کوچک‌تر می‌خواهد شرکتی بزرگتر را تصاحب کند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *