• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

خرید از دیجی‌کالا با استفاده از کالابرگ الکترونیکی امکان‌پذیر شد

خرید از دیجی‌کالا با استفاده از کالابرگ الکترونیکی امکان‌پذیر شد

بعد از جایگزینی کالابرگ الکترونیکی به جای یارانه نقدی به صورت اختیاری، اکنون دیجی‌کالا اعلام کرده برای کسانی که کالابرگ‌ دارند این امکان فراهم شده که از سوپرمارکت این فروشگاه اینترنتی خرید کنند.

روابط عمومی دیجی‌کالا درمورد شرایط و چگونگی این امکان توضیح می‌دهد: «شیر، ماست، پنیر، قند و شکر، مرغ، تخم‌مرغ، گوشت قرمز منجمد، روغن، برنج، حبوبات و ماکارونی کالاهایی هستند که سرپرستان خانوار در سراسر ایران می‌توانند از سوپرمارکت دیجی‌کالا با کالابرگ الکترونیکی بخرند. برای استفاده از کالابرگ، پس از ورود به اپلیکیشن یا سایت دیجی‌کالا باید به صفحه اختصاصی کالابرگ بروید. پس از این که محصولات سوپرمارکتی مورد نیازتان را انتخاب کرده آدرس و زمان ارسال را مشخص کردید، باید کد احراز کالابرگ خود را ثبت کنید تا اعتبارتان به صورت حساب اضافه شود.

کد ۸ رقمی احراز را از اپلیکیشن شبکه ملی اعتبار (شما) یا با وارد کردن کد دستوری *۵۰۰*۱۴۶۳# می‌توانید بگیرید. پس از آن و با نهایی کردن سفارش، کالاها را مقابل منزل یا در آدرسی که ثبت کرده‌اید دریافت می‌کنید. ویژگی خرید کالابرگی از دیجی‌کالا این است که علاوه بر تخفیف کالابرگ، از میلیون‌ها تخفیف ویژه این فروشگاه آنلاین هم استفاده می‌کنید.»

همچنین درباره این اقدام دیجی‌کالا گفته می‌شود براساس قانون، سرپرستان خانوار که می‌خواهند با این کالابرگ‌ها از دیجی‌کالا خرید کنند باید حداقل ۲۰۰ هزار تومان از یارانه ۴۰۰ یا ۳۰۰ هزار تومانی خود را برای خرید کالابرگی اختصاص دهندو تمام خانوارهای دهک‌های اول تا هفتم، خانوارهای تحت‌پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی از این خرید کالابرگی می‌توانند استفاده کنند و در این طرح یارانه هر نفر ۱۲۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند.

اشتراک گذاری در:

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *