• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

پیشنهاد دونالد ترامپ برای خرید تروث سوشال به ایلان ماسک

پیشنهاد دونالد ترامپ برای خرید تروث سوشال به ایلان ماسک

دونالد ترامپ خرید تروث سوشال را در اوج هرج‌ومرج‌ تصاحب ایکس به ایلان ماسک پیشنهاد داده بود.

روزنامه‌ی واشنگتن‌پست گزارش داده است که دونالد ترامپ زمانی قصد داشت شبکه‌ی اجتماعی Truth Social را به ایلان ماسک بفروشد. بر‌اساس ادعای دو منبع ناشناس، رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در تابستان گذشته این پیشنهاد را مطرح کرده بود.

در آن زمان و اواخر سال ۲۰۲۲، ماسک قبل از اینکه ریاست ایکس را به لیندا یاکارینو واگذار کند، خود شخصاً آن را اداره می‌کرد. واشنگتن‌پست گزارش داد که ماسک و ترامپ بیش از آنچه گزارش‌های رسمی ادعا می‌کنند، با‌هم در تماس بوده‌اند و ترامپ با اینکه مذاکرات قبلی به جایی نرسید، همچنان به افراد معتمد خود گفته است که مدیرعامل تسلا باید پلتفرمش را بخرد.

شبکه تروث سوشال دونالد ترامپ

ترامپ اخیراً در مصاحبه‌ای با CNBC تأیید کرد که با ماسک ملاقات کرده است. ماسک در اواخر ۲۰۲۲ حساب ایکس ترامپ را تنها چند هفته پس از تصاحب توییتر احیا کرد. با‌این‌حال، ترامپ همچنان ترجیح می‌دهد از تروث سوشال استفاده کند؛ آن‌هم در شرایطی که طرفداران بسیار کمتری در آنجا درمقایسه‌با شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) دارد.

شبکه‌ی اجتماعی ترامپ از زمان راه‌اندازی در سال ۲۰۲۲ با مشکلات مالی جدی روبه‌رو بوده است. براساس پرونده‌های کمیسیون بورس و اوراق بهادار، تروث سوشال در یک سال اخیر ده‌هامیلیون دلار از دست داده است.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *