• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

دانلود شبکه ایکس با ویدیوی غیراخلاقی خواننده آمریکایی به مرز انفجار رسید!

دانلود شبکه ایکس با ویدیوی غیراخلاقی خواننده آمریکایی به مرز انفجار رسید!

اپلیکیشن X روز چهارشنبه درست در زمانی‌که ویدیوی غیر اخلاقی یک خواننده‌ی آمریکایی در حال ترندشدن بود، توانست به رتبه‌ی اول دانلود در میان اپلیکیشن‌های رایگان اپ استور در گوشی آیفون برسد.

هشتگ DrakeVideo از روز چهارشنبه در آمریکا بعد از انتشار ویدئویی که ابتدا تصور می‌شد رپر آمریکایی دریک در آن به صورت نیمه‌برهنه حضور دارد، در سرتاسر این شبکه‌‌ی اجتماعی منتشر و جریان‌ساز شد.

پخش ویدیوی منتسب‌به دریک کم‌تر از دو هفته پس از تلاش‌های ایکس برای جلوگیری از اشتراک‌گذاری تصاویری غیر اخلاقی از خواننده‌ای دیگر رخ داد. مدتی پیش تصاویری جعلی و ساختگی از تیلور سوئیفت در این پلتفرم پخش شد و در نهایت ایکس مجبور شد در یک لحظه تمام جستجوها برای نام این هنرمند را مسدود کند.

ایلان ماسک، مالک ایکس، روز چهارشنبه از صعود این اپلیکیشن به ابتدای لیست اپ استور خبر داد و نوشت: «اگر برای هر بار که رسانه‌ای گزارش می‌داد که یکی دیگر از شرکت‌هایم سقوط خواهد کرد، یک دلار پس‌‌انداز می‌کردم، هرگز نیازی به جمع‌آوری سرمایه از دیگر سرمایه‌گذاران نداشتم.»

جو بناروچ، سخنگوی ایکس، در بیانیه‌ای اعلام کرد این شبکه‌ی اجتماعی «کاملاً به حفظ محیطی امن و محترمانه برای همه‌ی کاربران متعهد است» و افزود که این شرکت سیاستِ سخت‌گیرانه برای اشتراک‌گذاری تصاویر برهنه دارد.

به گفته‌ی بناروچ، ایکس در حال حاضر اقداماتی را در ارتباط با هزاران پست انجام داده است و این پلتفرم به طور فعال وضعیت را تحت نظر دارد تا پست‌هایِ متخلف جدید را به سرعت حذف کند.

اندکی پس از انتشار بیانیه کماکان می‌شد با جستجوی نام دریک در تب ویدئو و اسکرول کردن زیاد، هفت پست یک روزه را پیدا کرد که برخی از آن‌ها میلیون‌ها بازدید داشتند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *