• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

طراحی کاور DVD

طراحی کاور دی وی دی

امروزه استفاده از دی وی دی بعنوان پکیج های آموزشی، آلبوم های صوتی و تصویری خوانندگان، مداحان، مراکز رادیولوژی و یا بسته های تبلیغاتی توسط انواع سازمانها، موسسات یا آموزشگاههای آزاد رواج بسیاری یافته است. طراحی مفهومی و کاربرپسند کاور و لیبل ها یکی از عوامل مهم در جذب کاربران می باشد.

در طراحی کاور یا لیبل DVD باید علاوه بر رعایت اصول طراحی و گرافیک، به محتوای درونی آن نیز دقت کرد. زیبایی، سادگی و مفهومی بودن طراحی  عاملی در برندینگ و فروش بیشتر اینگونه بسته های آموزشی یا تبلیغاتی می گردد. طراحان رد پالت با داشتن تجربه طولانی در طراحی انواع لیبل و کاورهای DVD مسیر برندینگ یا پرسنال برندینگ شما را تسهیل می کنند.

طراحی کاور طرح های گرافیکی
https://redpalet.net/storage/2023/01/Tadbir-Drilling-Development-Company.jpg

خدمات طراحی لیبل و کاور دی وی دی

در طراحی کاور و لیبل دی وی دی نیز مانند سایر طراحی ها دو سبک طراحی داریم: ۱- طرحهای آماده قبلی ۲- طراحی اختصاصی. توصیه ما به مشتریان طراحی اختصاصی و اورجینال هست. زیرا طراحان در طراحی اختصاصی لیبل و کاور dvd بر اساس توسعه نشان تجاری کسب و کار شما طراحی ها را انجام می دهند.

  • طراحی لیبل DVD

    طرحی که بر روی دی وی دی چاپ یا چسبانده می شود را لیبل دی وی دی می گویند. این طرح معمولا سایز استاندارد داشته و تنها تفاوت آنها در نوع طراحی و گرافیک می باشد.

  • طراحی کاور DVD

    برای ارائه دی وی دی ها به مشتریان، معمولا از انواع قاب استفاده میشود. در بخش بیرونی تمامی این قابهای دی وی دی، محلی برای قرار دادن مشخصات و تصاویر محتوای آنها در نظر گرفته شده است. تیم رد پالت برای بهتر دیدن شدن محصولات شما، برای این بخش کاور dvdطراحی می کند. کاوری که در عین سادگی بیشتر مفهوم تصویری و محتوایی را به مخاطب خود انتقال دهد.

طرح لایه باز dvd دوره آموزش مدیریت زمان

طراحی لیبل دی وی دی

برچسب سی دی در واقع همان برچسب دایره شکلی هست که روی خود سی دی چسبانده می شود. هم میتونه به شکل برچسبی باشه هم میتونه به شکل کاملا مستقیم روی خود سی دی چاپ بشه. طراحیش در هر تعدادی امکانپذیر هست و معمولا چاپش در تیراژ حداقل ۱۰۰۰ تایی امکانپذیره. طراحی برچسب سی دی میتونه به شکل عمومی با حفظ هویت بصری یک مجموعه طراحی بشه، به شکلی که بعد از رایت کردن،‌ جای مناسب برای نوشتن عنوان یا سایر اطلاعات تخصصی داشته باشه.

به عنوان مثال، یک رادیولوژِی تقریبا هر روز تعدادی سی دی به مشتری هاش میده که عکس ها و فیلم هایی که ازشون تصویربرداری کرده رو براشون رایت میکنه. مقایسه کنید اینکه روی یک سی دی خام عمومی بخواد با ماژیک ، اسم ، تاریخ، توضیحات رو بنویسه چقدر معمولیه و یا اینکه طراحی کاور سی دی اختصاصی داشته باشه که هم لوگو و اطلاعات تماسش روش درج شده باشه و هم گزینه های اختصاصی برای تکمیل داشته باشه، چقدر میتونه موندگار و تاثیر گذار باشه. همین مثال رو میشه برای همه مشاغلی که با سی دی سر و کار دارن استفاده کرد.

تعرفه طراحی کاور و بر چسب دی وی دی

زمان اجرا: ۱ روز کاری

طراحی کاور DVD و CD
  • طراحی پشت قاب دی وی دی

زمان اجرا: ۱ روز کاری

طراحی برچسب DVD
  • طراحی برچسب روی دی وی دی

زمان اجرا: ۲ روز کاری

طراحی کاور و برچسب DVD
  • طراحی قاب و روی DVD

نمونه طراحی های دی وی دی و کاور

سایر خدمات چاپ

جعبه های فست فودی
چاپ محصولات فست فودی

انواع جعبه، پاکت و پکینگ

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش دورگرد
چاپ کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت ساده و فانتزی

فلش مموری تبلیغاتی
فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری های ساده و فانتزی

چاپ ساک خرید کرافت
چاپ ساک

تک رنگ و چهار رنگ

طراحی و چاپ کارت آویز عصایی
چاپ آویز

تراکت، اتیکت و کارت آویز

لیبل فیلتردار
چاپ لیبل و بر چسب

لیبل و برچسب ساده و اختصاصی

تراکت کرافت ۸۰ گرم
چاپ سربرگ و تراکت

تراکت و سربرگ با گرماژ متنوع

کارت پی وی سی 760 میکرون
چاپ کارت های مدیریتی

کارت های PVC در گرماژ متنوع