• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

رویداد الکام پیج برگزیدگان اول تا سوم را اعلام کرد

رویداد الکام پیج برگزیدگان اول تا سوم را اعلام کرد
 

برگزیدگان رویداد «الکام‌پیچ» بیست‌وهفتمین نمایشگاه الکامپ اعلام شدند. در این رویداد، تیم‌های استارتاپی براساس عملکرد و برنامه‌هایی که برای آینده کسب‌وکارشان دارند، با یکدیگر رقابت کردند.

داوران این رویداد استارتاپ «فامون» را به‌دلیل «ارائه صادقانه و ایده خلاقانه و فرهنگی» به‌عنوان تیم نخست برگزیدند. فامون پلتفرمی ارتباطی میان نویسندگان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان است و به فروش آنلاین متون نمایشی کمک می‌کند.

رتبه دوم این رویداد را تیم «دوپامین» برای «نوآوری و استفاده از هوش مصنوعی در علم پزشکی» به دست آورد. تیم «سنجاب» به‌دلیل ارائه «راه‌حل کاربردی در زمینه تحقیقات بازار و نظرسنجی آنلاین» رتبه سوم این دوره از رقابت الکام‌پیچ را کسب کرد. رتبه چهارم نیز نصیب پلتفرم مکانیک‌یاب خودروی «کُمِک» شد.

سه استارتاپ برتر این رویداد به‌ترتیب جوایز نقدی ۲۰۰ میلیون تومانی، ۱۰۰ میلیون تومانی و ۵۰ میلیون تومانی دریافت کردند. مراسم تجلیل از برگزیدگان با حضور «علی حکیم‌جوادی»، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، و «رضا حیدری»، دبیر اجرایی نمایشگاه الکامپ، برگزار شد.

این مطالب را هم بخوانید:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، چاپ و بسته بندی است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *