• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

سوپر مارکت آنلاین اتکالا به بازار فروشگاه های آنلاین اضافه شد

سوپر مارکت آنلاین اتکالا به بازار فروشگاه های آنلاین اضافه شد

محصول جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا با نام «اِتکالا» با هدف فروش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی آغاز به کار کرد. اتکالا با تنوع بیش از ۵ هزار محصول از انبار مرکزی اتکا، کالاهای سوپرمارکتی را به مناطق تهران به صورت رایگان ارسال می‌کند.

سرویس جدید هلدینگ اتکا، سوپرمارکت آنلاین اتکالا (ارایه خدمات سوپرمارکتی و محصولات FMCG در بستری آنلاین) است که در حال حاضر خدمات دهی خود را با محصولات سوپرمارکتی و در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با تنوع محصول بیش از ۵۰۰۰ قلم کالا و توزیع از انبار مرکزی خود آغاز کرده است؛ که بزودی تنوع محصولات در آن افزایش خواهد یافت و همچنین در آینده با راه اندازی انبار در سایر نقاط در شهرهای بزرگ ایران خدمت رسانی خواهد داشت.

دکتر موسوی، مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا نیز در مورد هدف راه اندازی این سرویس جدید به مهمترین اولویت اتکا یعنی مشتری مداری و ارائه محصولات باکیفیت و باکمترین قیمت به مشتریان به عنوان ارزش اصلی اتکالا اشاره کرد و هدف اتکالا ایجاد تجربه خرید لذت بخش و آسان برای کاربران، تامین مایحتاج اساسی مشتریان از فروشگاه های زنجیره‌ای اتکا با ارسال رایگان است.

اتکالا، فروشگاه آنلاین جامع سوپرمارکتی است که علاوه بر عرضه محصولات پرمصرف و اساسی خانوار، امکان سفارش از بین ۵۰۰۰ قلم کالا شامل محصولات یخچالی، غذایی، بهداشتی، آرایشی، کالاهای اساسی، مکمل های غذایی و تحویل رایگان و سریع کالاها در چهار بازه زمانی در شهر تهران را برای مشتریان فراهم می آورد.

گفتنی است که اتکالا برنامه های متنوعی برای ارائه تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان در دست اقدام دارد که تجربه لذت خرید مشتریان را دوچندان نماید.

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، چاپ و بسته بندی است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *