• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

طرح معافیت از کمیسیون رانندگان مبتلا به ام‌اس در اسنپ

طرح معافیت از کمیسیون رانندگان مبتلا به ام‌اس در اسنپ

در طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده مبتلا به ام‌اس که با همکاری «انجمن ام‌اس ایران» به مدت ۲۱ ماه اجرا شد، در مجموع ۳۷۵ کاربر راننده مبتلا به ام‌اس از پرداخت کمیسیون سفرهای خود به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان معاف شدند. این طرح از خرداد ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان سال ۱۴۰۲ ادامه داشت.

معافیت از کمیسیون کاربران راننده با شرایط خاص

به گزارش روابط‌عمومی اسنپ، این شرکت از ابتدای فعالیتش تاکنون، طرح‌های مختلفی برای حمایت و تأمین هزینه‌های درمان افراد مبتلا به بیماری‌های مختلف اجرا کرده است. یکی از این طرح‌ها معافیت از کمیسیون کاربران راننده مبتلا به بیماری‌های خاص است که از جمله طرح‌های هم‌سو و هم‌راستا با اهداف کسب‌وکار اسنپ محسوب می‌شود.

در همین راستا، اسنپ طرح ویژهٔ معافیت از کمیسیون را برای افراد دارای معلولیت، افراد مبتلا به بیماری تالاسمی و هموفیلی اجرا کرده است

نحوه اقدام برای معافیت از کمیسیون

در ادامه طرح‌های حمایتی اسنپ از اقشار خاص، افراد مبتلا به ام اس که کارت عضویت در انجمن ام اس ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه ثبت‌نام غیرحضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده خود را به انجمن ام اس اطلاع دهند.

همچنین کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو اسنپ هستند هم با ارائه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

کاربران راننده‌ای که قبلا در طرح معافیت از کمیسیون مبتلا به ام اس ثبت‌نام کرده‌اند، به طور خودکار معافیت برایشان تمدید می‌شود.

انجمن ام اس ایران، به‌‌صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند، در اختیار اسنپ قرار می‌دهد تا شرکت آنها را از پرداخت کمیسیون معاف کند.

ارتقای سطح و کیفیت زندگی افراد مبتلا به بیماری‌های خاص، وظیفه همگی ما است. به امید روزی که دنیایی روشن و سرشار از سلامتی را به همه این عزیزان هدیه کنیم.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *