• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

سرمایه گذاری گلرنگ در حوزه بانکداری، بازی های رایانه ای و خشکشویی آنلاین

سرمایه گذاری گلرنگ در حوزه بانکداری، بازی های رایانه ای و خشکشویی آنلاین

طبق صحبت های شنیده شده اخیر،  گروه صنعتی گلرنگ به دنبال ورود به حوزه بانکداری است و در همین راستا اقدامات مهمی در جهت راه‌اندازی PSP و خرید یک باشگاه مشتریان انجام داده است. کیف پول الکترونیکی تارا نیز یکی از راهکارهای دیجیتال برای خرید مالی آنلاین گروه صنعتی گلرنگ است که توسط شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا (زیر مجموعه گلرنگ) توسعه یافته است.

علاوه بر آن، اخباری منتشر شده است که بیان میکند گروه صنعتی گلرنگ به حوزه خدمات وارد شده و در صدد راه‌اندازی خشکشویی آنلاین است.

تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی گلرنگ

مجوز فعالیت صندوق پژوهش و فناوری سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی گلرنگ به عنوان بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی (CVC) کشور با سرمایه ثبتی ده هزار میلیارد ریالی، پس از بازدید ناظران کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری صادر شد.

صندوق CVC گلرنگ با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال به عنوان بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی شروع به فعالیت خواهد نمود.

مجوز این صندوق در بیست و ششمین جلسه کارگروه دائمی شورای راهبری فناوری‌ها و تولیدات دانش بنیان در دی ماه ۱۴۰۲ مصوب شده بود.

گلرنگ ونچرز به دنبال سرمایه‌گذاری در بازی‌های رایانه‌ای

گلرنگ ونچرز نیز با شعار “ورای محدودیت” اعلام کرده در سرمایه‌گذاری هیچ محدودیتی در حوزه، مدل و میزان سرمایه ندارد و در حال حاضر به دنبال سرمایه‌گذاری در صنعت بازی‌های رایانه‌ای است.

اقدامات اخیر گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ در آخرین اقدام خود، سهامدار عمده شرکت تپسی شد و پس از تغییر مدیرعامل آن، اکثر اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل تپسی را از شرکت‌های زیرمجموعه خود انتخاب کرد. گلرنگ پیشتر نیز با خرید الوپیک و راه‌اندازی پلتفرم سفارشگیری آنلاین افود در اکوسیستم استارتاپی خبرساز شده بود.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *