• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

گوگل از طریق هوش مصنوعی، گزینه خلاصه‌کردن ایمیل را به جیمیل می افزاید

گوگل از طریق هوش مصنوعی، گزینه خلاصه‌کردن ایمیل را به جیمیل می افزاید

گوگل به افرادی که از مجموعه Gemini for Workspace استفاده می‌کنند، اجازه می‌دهد خلاصه‌ای از ایمیل‌ها تهیه کنند. بااین‌حال، صفحه پشتیبانی گوگل اشاره می‌کند که این ویژگی فقط در دسکتاپ در دسترس بوده و محدود به رشته ایمیل‌هایی با بیش از دو پاسخ به جای ایمیل‌های شخصی است. درواقع این ویژگی فقط مربوط به سازمان‌هاست، درحالی‌که ویژگی Summarize this email ظاهراً برای ایمیل‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

به گزارش PiunikaWeb و AssembleDebug، گوگل درحال آماده‌سازی گزینه خلاصه‌کردن ایمیل (Summarize this email) در اپلیکیشن اندروید جیمیل است. شواهد مربوط به این ویژگی در نسخه ۲۰۲۴.۰۳.۳۱.۶۲۱۰۰۶۹۲۹ این برنامه مشاهده شده است. در اسکرین‌شات زیر، دکمه مربوطه (اما غیرفعال) را در زیر عنوان ایمیل مشاهده می‌کنید.

گزینه «این ایمیل را خلاصه کن» یک ویژگی مفید در جیمیل برای گوشی‌های هوشمند است؛ به‌ویژه برای پیام‌های بسیار طولانی یا پر از اطلاعات. احتمال دارد که گوگل این ویژگی را در گوشی‌های خود (مانند سری پیکسل ۸) به یک ویژگی هوش مصنوعی آفلاین روی دستگاه تبدیل کند. به‌ عنوان مثال، این ویژگی به شما امکان می‌دهد که در پروازها و سایر موقعیت‌هایی که اینترنت وجود ندارد، خلاصه‌ای از اطلاعات مهم را به‌دست آورید و درعین‌حال حریم خصوصی شما نیز حفظ می‌شود.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *