• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

گوگل اینبار سرویس VPN پلن پریمیوم گوگل وان را تعطیل کرد

گوگل اینبار سرویس VPN پلن پریمیوم گوگل وان را تعطیل کرد

گوگل سرویس VPN پلن پریمیوم گوگل وان (Google One) را تنها کمتر از چهار سال پس از انتشار آن در سال ۲۰۲۰، تعطیل می‌کند. این ایمیل به تاریخ دقیق تعطیلی سرویس VPN گوگل وان اشاره نکرده است.

سرویس VPN مورد بحث یکی از سه سرویس VPN گوگل محسوب می‌شود. کاربران همچنان می‌توانند از طریق سرویس Google Fi یا با استفاده از گوشی گوگل مدل پیکسل ۷ به بالا به سرویس VPN گوگل دسترسی پیدا کنند.

قیمت اشتراک سرویس VPN گوگل وان از ۱٫۹۹ دلار شروع می‌شود و برای سیستم‌های‌ عامل macOS و iOS و اندروید و ویندوز دردسترس است. غول جست‌وجوی اینترنت گفته است که این سرویس را به دلیل «عدم استفاده‌ی مردم» تا قبل از پایان ۲۰۲۴ تعطیل خواهد کرد.

بخش VPN سرویس گوگل وان درحالی به گورستان بدنام گوگل می‌پیوندد که سرویس اشتراک ترکیبی‌ گوگل با ثبت رکورد جدیدی به مرز ۱۰۰ میلیون کاربر رسیده است. گوگل در ایمیل خود اشاره کرد که دلیل تعطیلی سرویس VPN گوگل وان، تمرکز بر قابلیت‌های پردرخواست بوده است تا روی ادغام هرچه بیشتر هوش مصنوعی جمنای به داخل سرویس اشتراکی گوگل وان متمرکز شود.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *