• پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن تماس: 09339235906

تولید محتوای گرافیکی

تولید محتوای گرافیکی

گرافیک یکی از ابزارهای مهم بشربرای بیان مفاهیم از ابتدا تا کنون به حساب می آید. گرافیک یا Graphic Design  به منظور بکارگیری مجموعه ای از تکنیکهای هنری برای خلق اثری مفهومیست. امروزه با ظهور عصر دیجیتال، تولید محتوای گرافیکی از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. اشخاص، کسب و کارها و سازمانها با تولید محتوای گرافیکی به توسعه برند و هویت بصریشان کمک می کنند. تولید محتوای با کیفیت و جذاب و انتشار آن در فضای آنلاین، نشان از قدرت آن برند می باشد. تولید و انتشار اینگونه محتواها، افزایش دنبال کنندگان، کاربران و فروش محصولات و خدماتشان را به دنبال می آورد. تاثیر تولید محتوای گرافیکی در حدیست که گاها نبود آن باعث کاهش در آمد و رکود یک کسب و کار خانگی می شود. 

خدمات تولید محتوا گرافیکی رد پالت

Graphic Content Production Services

اجرای سبکهای گرافیکی در فضاهای مختلف آنلاین و آفلاین متفاوت می باشد. تیم ردپالت برای سهولت استفاده کاربران از خدمات طراحی و گرافیک آنها را به سه دسته زیر تقسیم بندی می کند:

گرافیک سایت و اپلیکیشن

هر آنچه مربوط به ساختار بصری سایت و اپلیکیشن از قبیل رنگبندی کلی، گرافیک مقالات، بنرها و ... در این دسته بندی قرار می گیرد.

گرافیک شبکه های اجتماعی

تولید انواع محتوای گرافیکی از قبیل پست، لی اوت و ... در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و ... را شامل می شود.

گرافیک چاپی

گرافیک چاپی شامل تمامی استانداردهای قابل چاپ مثل: سربرگ، ست اداری، بنر، پوستر، کاتالوگ، بروشور و ... می شود.

Graphic Content Production Services

سایر خدمات شبکه دیجیتال مارکتینگ رد پالت: