• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

شبکه ایکس پخش ویدیو زنده را در Spaces رونمایی کرد

شبکه ایکس پخش ویدیو زنده را در Spaces رونمایی کرد

سرویس گفتگوی صوتی شبکه اجتماعی ایکس که Spaces نام دارد، اکنون به امکان پخش ویدیو زنده نیز مجهز شده است، اما فقط میزبان می‌تواند این کار را انجام دهد.

همانطور که The Verge در گزارش خود توضیح می‌دهد، حساب DogeDesigner در ایکس ویدیویی از نحوه استفاده از این ویژگی به اشتراک گذشته است. طبق این ویدیو، کاربران هنگام ساخت یک اسپیس جدید می‌توانند این گزینه را فعال کنند و سپس با دوربین‌های جلو یا عقب گوشی خود و در جهت عمودی یا افقی پخش مستقیم داشته باشند.

ورج توضیح می‌دهد که این قابلیت هنوز برای کاربران اندرویدی در دسترس قرار نگرفته است، اما کاربران iOS می‌توانند این کار را انجام دهند.

ایکس در حال حاضر قابلیت دیگری نیز دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدیو زنده خود را پخش کنند، اما این گزینه به‌اندازه یک Space تعاملی نیست. در واقع در اسپیس، شرکت‌کنندگان می‌توانند با یکدیگر صحبت کنند یا میزبان مشترک یک جلسه شوند، حتی اگر امکان پخش ویدیو زنده فقط برای میزبان فراهم شده است.

براساس پست‌هایی که توسط برخی از کاربران ایکس منتشر شده است، این شرکت ظاهرا برای ارائه بدون‌نقص ویژگی جدید خود چندین باگ و مشکلات دیگر را برطرف کرده است. در واقع فعال‌کردن ویدیو ظاهرا باعث ایجاد تاخیر بسیار طولانی در جلسات اسپیس می‌شود و پخش زنده در حالت افقی نیز مدیریت اسپیس را غیرممکن می‌‌کرده است، زیرا ویدیو تمام صفحه را اشغال می‌کند. همچنین کاربرانی که روی دسکتاپ از ایکس استفاده می‌کنند، هنوز امکان تماشای ویدیوها را ندارند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *