• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

بسته بندی مک دونالد نروژ تبدیل به یک اثر هنری شد

بسته بندی مک دونالد نروژ تبدیل به یک اثر هنری شد

مک‌دونالد در نروژ کمپین محیطی زمستانه جدیدی را کلید زده است و با تغییر بسته‌بندی غذای بیرون‌بر خود، آن را به یک اثر هنری مینیمال تبدیل کرده است.

به گزارش Marketing Dive، این مورد از آن کمپین‌هایی است که هرقدر که حرف زدن درباره آن کافی نیست، دیدن یک عکس ساده از آن گویای همه چیز است. این یک بسته‌بندی معمولی نیست و کاغذ قهوه‌ای رنگ همیشگی مک‌دونالد با پنجره‌های سایه‌دار به سبک مینیمالیستی و یک در تزئین شده‌اند تا راحتی خانه را نشان دهند. لوگوی زرد مک‌دونالد به شکل یک طاق زرد رنگ نیز در تصویر حاضر است.

دلیل اجرای این کمپین تبلیغاتی جذاب در نروژ

پاسخ مک‌دونالد به این سوال روشن است. مک‌دونالد می‌گوید که براساس تجربیات و آمارها نروژی‌ها بیشتر از مردم هر کشور دیگری ترجیح می‌دهند که غذای خود را به صورت بیرون‌بر دریافت کنند و آن را در خانه بخورند. پس این برند تلاش کرده تا با این کمپین به مخاطبان خود بگوید که اشکالی ندارد که آنها ترجیح می‌دهند در زمستان‌های سرد نروژ غذای دل‌چسب‌ خود را در خانه بخورند و مک‌دونالد با آنان همراه است، تا جایی‌که برای آنها یک بسته بندی اختصاصی و هنرمندانه رو می‌کند.

مک دونالد در کمپین زمستانی خود در کشور نروژ قصد دارد هم مشتریانش را در این تصمیم همراهی کند و حس بهتری از صرف غذا در خانه به آنان منتقل نماید و هم پیام «در خانه سفارش دهید» را به آنان برساند.

بسته بندی مک دونالد نروژ تبدیل به یک اثر هنری شد

طراحان این کمپین نیز در این باره به رسانه‌ها گفته‌اند: «این کاردستی نیاز داشت که ایده‌ها ساده پیش‌ بروند. هدف ما این بود که در عین متعادل بودن، افراد تشخیص بدهند که این بگ نمایانگر یک ساختمان است.»

بخش اصلی این کمپین همان بگ‌های خلاقانه است اما یک تبلیغ محیطی نیز به اثرگذاری آن کمک می‌کند. پیام کمپین: Order in. و زیر آن تصویر بگ‌های مک دونالد که شبیه خانه هستد: «در خانه سفارش دهید»

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *