• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

مایکروسافت زمان برگزاری کنفرانس سالانه بیلد ۲۰۲۴ را اعلام کرد

مایکروسافت زمان برگزاری کنفرانس سالانه بیلد ۲۰۲۴ را اعلام کرد

مایکروسافت اعلام کرد که کنفرانس سالانه بیلد (Build) آن‌ها از ۲۱ تا ۲۳ می (۱ تا ۳ خرداد) در سیاتل برای توسعه‌دهندگان برگزار خواهد شد. در این کنفرانس، اخبار جدیدی درباره هوش مصنوعی، Copilot و موارد دیگری اعلام می‌شود.

مایکروسافت با انتشار یک پست جدید در شبکه اجتماعی ایکس، زمان برگزاری کنفرانس سالانه Build خود را اعلام کرده است. در سال ۲۰۲۳، یک بار دیگر شاهد برگزاری این کنفرانس به‌صورت حضوری بودیم و غول ردموندی قصد دارد تا کنفرانس امسال را هم در سیاتل و هم به صورت آنلاین برگزار کند.

کنفرانس بیلد ۲۰۲۴ مایکروسافت

هر GPT سفارشی هم حافظه خاص خودش را خواهد داشت. OpenAI از Books GPT به‌عنوان یک مثال نام می‌برد. این GPT با کمک قابلیت حافظه می‌تواند به‌طور خودکار به خاطر بسپارد که شما کدام کتاب‌ها را خوانده‌اید و چه ژانرهایی را بیشتر دوست دارید.

قابلیت حافظه به شیوه‌های گوناگون می‌تواند برای ChatGPT کاربردی باشد و به پیشرفت این سرویس کمک کند. از سوی دیگر، OpenAI با این استراتژی می‌تواند اطلاعات بیشتری را درباره کاربران گردآوری کند و در طول زمان پروفایلی برای شما بسازد.

کنفرانس بیلد 2024 مایکروسافت

سال گذشته، این شرکت تلاش‌های خود در زمینه هوش مصنوعی را به نمایش گذاشت که اکنون به‌صورت ابزارهایی مانند Copilot Studio و Windows AI Studio برای توسعه‌دهندگان ارائه شده‌اند. اکنون انتظار می‌رود تا دوباره جاه‌طلبی‌های رو به رشد آن در زمینه هوش مصنوعی ویندوز و مایکروسافت ۳۶۵ یک بار دیگر در کانون توجهات این کنفرانس قرار داشته باشد.

در حال حاضر، مایکروسافت به هیچ برنامه‌ای برای کنفرانس امسال اشاره نکرده و از طریق این صفحه، در حال دعوت‌کردن از شرکت‌کنندگان بالقوه است.

مایکروسافت در چند وقت گذشته روند بسیار خوبی داشته است. ارزش بازار این شرکت، ابتدا اوایل این ماه برای اولین‌بار به ۳ تریلیون دلار رسید و پس از آن نیز، با ارزش بازار ۳.۱۲۵ تریلیون دلار رسماً به باارزش‌ترین شرکت تاریخ تبدیل شد.

در همین حال، غول فناوری امروز قرار است با انتشار یک پادکست، در مورد آینده ایکس باکس توضیحات بیشتری ارائه کند و انتظار می‌رود که در بهار آینده، بیشتر در مورد محصولات جدید سرفیس صحبت کند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *