• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

طراحی پوستر

طراحی پوستر و گرافیک

طراحی پوستر از قدیمی ترین ابزار تبلیغات در دنیا به حساب می آید. پوسترها صفحات کاغذی هستند که در ابعاد استاندارد طراحی و چاپ می شوند. یکی از آیتمهای پوستر خوب، کیفیت طراحی و گرافیک آن می باشد. پوستر خوب باید مخاطب را در نگاه اول جذب خود کند و سپس از طریق محتوا، بر مخاطب تاثیر گذارد. رنگبندی، فونت، سایز، ترکیبندی مناسب، آیتمهای تشکیل دهنده یک پوستر خوب هستند. پوسترها معمولا در معابر شلوغ مثل مراکز شهر، دانشگاهها، بازارها، اماکن مذهبی، سیاسی و موارد مشابه نصب می شوند.

اخیرا شرکتهای فروش محصول، برای معرفی محصولات خود از طراحی پوستر  و گرافیک بصری استفاده می کنند. شرکتهای لوازم یدکی، لوازم بهداشتی، لوازم خانگی، پت شاپها، تولید کنندگان مواد دارویی، غذایی و ... از جمله کسب و کارهایی هستند که از جایگاه طراحی پوستر بعنوان یک ابزار تبلیغاتی غافل نشده اند. پوسترها برای اطلاع رسانی های زماندار مثل: همایشها، سمینارها، ورکشاپها، نمایشگاه ها، پروموشن ها، رویدادها و موارد مشابه بکار می روند. هر چند امروزه پوسترهای دیجیتال و آنلاین به حوزه تبلیغات کسب و کارها اضافه شده اند، اما هنوز هم پوسترهای کاغذی جایگاه خود را حفظ کرده اند.

خدمات طراحی پوستر رد پالت

Poster Design

صاحبان کسب و کار قبل از سفارش طراحی پوستر میتوانند از ما مشاوره دریافت نمایند. طراحی پوستر در رد پالت بر اساس اطلاعات و سلیقه مشتری صورت می گیرد. بعد از دریافت اطلاعات، اتود اولیه پوستر طراحی می شود. اتود در اختیار مشتری قرار می گیرد. سپس اصلاحات مدنظر مشتری اجرا و طرح نهایی با کیفیت بالا و استاندارد چاپ تحویل داده می شود. تیم طراحی رد پالت به دو روش زیر برای مشتریان پوستر طراحی می کند:

طراحی پوستر بر اساس پروژه های آماده

در این سبک ، طراحی پوستر بر اساس طرح های آماده قبلی صورت می گیرد. مشتریان از بین پروژه های قبلی، طرحی را انتخاب و طراحان اطلاعات آنها را بصورت دیتا اینتری وارد می کنند. مزیت این سبک طراحی پوستر، سرعت در تحویل و بصرفه بودن هزینه می باشد.

طراحی پوستر اختصاصی

طراحان در این سبک، بر اساس نیازسنجی سازمان و کسب و کار به طراحی پوستر می پردازند. از مزایای این سبک از طراحی، لحاظ کردن هر گونه تغییر رنگ، ترکیب بندی، المان، فونت و ... بر اساس سلیقه مشتری می باشد.

Poster Design

خدمات طراحی و گرافیک مرتبط

طراحی بروشور و تراکت

طراحی بروشور

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب

طراحی فولدر اداری

طراحی فولدر و پوشه

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری