• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

خدمات چاپ

چنانچه بعنوان مشتری ما بودید و هستید، علاوه بر خدمات طراحی و دیجیتال مارکتینگ، از این پس می توانید از خدمات چاپ شبکه رد پالت هم استفاده نمایید. ما در بخش خدمات چاپ، قادر به سرویس دهی در زمینه های زیر هستیم. تمامی محصولات چاپی توسط بهترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا صورت می گیرد. در نتیجه خروجی که به دست مشتری می رسد همیشه رضایتمندی او را حاصل می کند که این موضوع هدف و وظیفه نهایی ما در ارائه خدمات چاپ است. سفارشات فقط در تعداد مندرج زیر هر محصول پذیرفته می شود. در صورت داشتن سفارش خارج از لیست زیر (چاپ اختصاصی) می توانید با یکی از راه های ارتباطی ما تماس گرفته تا راهنمایی های لازم مبذول گردد. بعلت نوسانات قیمت کاغذ مقدور به درج قیمت نیستیم. از طریق تلفن یا رسانه های پیام رسان میتوانید قیمت انواع خدمات را استعلام بگیرید.

بزودی راهنمای طراحی هریک از محصولات زیر در سایت بارگزاری می شود تا شما بتوانید بر اساس الگوی محصول مدنظر، خروجی بهینه را از ما دریافت نمایید. همچنین می توانید از بخش فروشگاه، در کمترین زمان ممکن از محصولات آماده که توسط مجموعه ردپالت طراحی و تولید شده است بهره مند شوید. ضمنا قبل از ثبت سفارش محصولات آماده مجموعه، امکان دریافت نمونه وجود دارد. برای دریافت نمونه محصول، پرداخت هزینه تک محصول و هزینه ارسال الزامی می باشد.

سفارش تمامی محصولات تنها در تیراژهای از قبل تعیین شده و مشخص در سایت صورت می پذیرد. در صورت کاهش یا افزایش تعداد سفارشات حتما تماس حاصل شود. در سفارشات عمده قیمت به میزان قابل توجه کاهش پیدا می کند و این به نفع مشتری خواهد بود.

خدمات چاپ و تبلیغات رد پالت

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش دورگرد
چاپ کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت ساده و فانتزی

لیبل فیلتردار
چاپ لیبل و بر چسب

لیبل و برچسب ساده و اختصاصی

تراکت کرافت ۸۰ گرم
چاپ سربرگ و تراکت

تراکت و سربرگ با گرماژ متنوع

کارت پی وی سی 760 میکرون
چاپ کارت های مدیریتی

کارت های PVC در گرماژ متنوع

جعبه های فست فودی
چاپ محصولات فست فودی

انواع جعبه، پاکت و پکینگ

طراحی و چاپ کارت آویز عصایی
چاپ آویز

تراکت، اتیکت و کارت آویز

فلش مموری تبلیغاتی
فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری های ساده و فانتزی

چاپ ساک خرید کرافت
چاپ ساک

تک رنگ و چهار رنگ

فایل آماده به چاپ بایستی به صورت عکس (jpeg)تحویل مجموعه شود. در غیر اینصورت خرابی به عهده سفارش دهنده می باشد. از مدل های رنگی غیر از CMYK و یا ترکیب های ۱۶Bit استفاده نشود. در صورت استفاده نتیجه چاپی با۶۰% و یا بیشتر خطاهای رنگی مواجه خواهد شد. کیفیت کلیه فایل های چاپی بایستی ۳۰۰ DPI باشد، در صورت استفاده از کیفیت تصویر پایین تر کارهای چاپی شما با افت کیفیت مواجه خواهد شد.

سفارش چاپ
سفارش
پرداخت آنلاین سفارش
پرداخت
چاپ و طراحی کالا
فرایند چاپ
چاپ آماده تحویل
آماده تحویل
تحویل به مشتری
تحویل به مشتری