• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

بررسی سایت های صادرات پسته

بررسی سایت های صادرات پسته

در این مقاله قصد دارم تا به بررسی و آنالیز سایت های صادرات پسته در ایران بپردازم. امیدوارم با مطالعه این مقاله کمکی هر چند ناچیز به توسعه کسب و کارهای بین المللی در بستر آنلاین کرده باشم.

همه ما می دانیم که مهمترین ابزار در بازاریابی بین المللی، سایت شرکت یا شخص است. پس برای راه اندازی و توسعه آن زمان گذاشته و از تجربیات افراد کاردان استفاده کنید. من در این مقاله بجای توضیحات کلیشه ای به آنالیز چند سایت صادراتی پسته پرداخته و نکات منفی و مثبت آنها را با دلایل منطقی بیان می کنم، پس تا آخر این مقاله با من همراه باشید.

روش پیدا کردن سایت های صادراتی

برای دیده شدن سایت شرکت صادراتی در گوگل، باید به دنبال سئوی قوی و غنی باشید. ابتدا هدف کسب و کار خود را مشخص کنید. سپس بر اساس عناوین اصلی، به دنبال تولید محتوا و سئو سایت باشید. هرگز سایت خود را با متون و کلمات نسنجیده پر نکنید. زیرا نه تنها به شما کمکی نمیکند بلکه کسب و کار شما را از اهدافی که دارید دور می کند. توصیه می کنیم حتما در ساختار سئوی سایت های صادراتی از سه عبارت مهم: Producer به معنی تهیه کننده، Exporter به معنای صادر کننده و Supplier به معنی تامین کننده استفاده نمایید. 

نقش گوگل در پیدا کردن صادر کنندگان پسته

بهترین و ساده ترین ابزار برای رسیدن به صادر کنندگان و تامین کنندگان سایت گوگل Google است. همه فکر میکنیم سرچ در گوگل کاری بسیار ساده و پیش پا افتاده است. ولی من حرف شما را نقض میکنم. کار با گوگل نیاز به دانش و ذکاوت دارد. شما برای رسیدن به هدفتان، باید کلمات و عبارات سنجیده به گوگل بدهید. اگر این چنین عمل کنید، همیشه و در کمترین زمان، آنچه را که می خواهید می یابید.

بهترین روش برای پیدا کردن سایت های صادراتی استفاده از عبارات Exporter, Producer و Supplier قبل از نام محصول است. چون ما به دنبال پیدا کردن تامین کننده های پسته در جهان میگردیم از عبارت Supplier Pistachio در موتور جستجو گوگل استفاده می کنیم. خوشبختانه بیشتر نتایج گوگل به صادر کنندگان پسته در ایران اختصاص دارد. قابل ذکر است این رتبه بندی بر اساس استراتژی های مدیران این وبسایت ها هر لحظه در حال تغییر است. من در این مقاله به بررسی سه سایت اول به انضمام نتیجه گوگل مپ که در سرپ گوگل آمده می پردازم.

بررسی سایت های صادرات پسته

طبق تصویر بالا این نتیجه از بین حدود ۷.۳۷۰.۰۰۰ سایت (About 7,370,000 results) مشابه در گوگل بدست آمده و به شرح زیر است:

 • رتبه یک سایت شرکت صادرات پسته نظری
 • رتبه دوم سایت شرکت IRNUTS
 • رتبه سوم سایت شرکت راتین خوش Ratinkhosh
 • رتبه چهارم از نتایج گوگل مپ با نام صادر کننده پسته Pistachio Exporter

نتایج بالا از طریق سرچ مستقیم گوگل بدست آمد. ولی باید بدانیم نتایجی که گوگل به کاربران ارائه می کند گاها برا اساس موقعیت محلی و جغرافیایی متفاوت است. من برای اطمینان خاطر از تست مستقیم جایگاه یابی سه عبارت Supplier pistachio, Exporter pistachio و Producer pistachio استفاده کردم و نتیجه بشرح تصویر زیر است.

جایگاه سایت صادرات پسته در گوگل

طبق تصویر بالا سایت صادرات پسته نظری در هر سه کلمه کلیدی جزو ۱۰ سایت برتر Top 10 در موتور گوگل هست و این اعتبار بسیار بالایی برای این سایت محسوب می شود. 

رتبه واقعی این سایت در کلمه کلیدی Supplier pistachio عدد ۱۲ می باشد. در صورتی که ما با سرچ مستقیم به عدد یک دست پیدا کردیم. در عبارت Exporter pistachio عدد ۹ را در گوگل از آن خود کرده است و نهایتا در عبارت Producer pistachio جایگاه چهارم گوگل را کسب کرده است.

از این اعداد نتیجه میگیریم که سایت نظری فعلا در موتور گوگل جایگاه و حال و روز خوبی دارد. باید به مراحل بعدی برویم و ببینیم آیا این جایگاه ماندگار است یا بر اساس استراتژی رقبا این سهم بازار از دست این کمپانی خارج می شود.

بررسی سایت صادرات پسته نظری

من در این بخش سایت صادرات پسته نظری را بر طبق اصول و استانداردهای طراحی سایت و توسعه آن در موتور جستجوی گوگل برای شما عزیزان بررسی و آنالیز می کنم. این بررسی و آنالیز حاصل سالها تجربه شخصی من در حوزه راه اندازی و توسعه سایت ها و پلتفرم های آنلاین است. پس نکات را جدی گرفته و در حوزه کسب و کار خود تعمیم دهید.

زبان برنامه نویسی سایت نظری

زبان برنامه نویسی سایت صادرات پسته نظری ASP.NET است. ASP.NET یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک تکنولوژی توسعه وب رایگان با استفاده از دات نت برای ساخت وبسایت ها و وب اپلیکیشن ها است. اما با توجه با اینکه اکثر افراد به عنوان یک زبان با این محصول آشنا هستند ما از ASP.NET به عنوان یک زبان برنامه نویسی یاد می کنیم. این زبان برنامه نویسی توسعه ساده تر و آسانتری برای نگهداری با مدلهای برنامه نویسی سمت سرور و مبتنی بر event دارد. در هر حال ما این سایت را بعنوان یک سایت اختصاصی به حساب می آوریم . راجع به این بخش بیش از این هم نیاز به توضیحات تخصصی نیست.

بررسی پیش نمایش گوگل سایت نظری

تصویر زیر پیش نمایش  Google Preview سایت صادرات پسته نظری در نتایج موتور جستجوگر گوگل است. پیش نمایش سایت ها در گوگل، به دو صورت نمایش در تلفن همراه و رایانه های رومیزی قابل رویت است.  تصویر زیر هم مربوط به پیش نمایش در رایانه های رومیزی می باشد. من پیش نمایش این سایت را به پنج بخش تقسیم میکنم.

 • بخش اول: نام سایت Nazari Pistachio
 • بخش دوم: آدرس سایت https://nazari-pistachio.com/
 • بخش سوم: فاو آیکن یا لوگوی سایت Favicon
 • بخش چهارم: عبارت کلیدی (Main keyword)
 • بخش پنجم: توضیحات متا (Meta description)
بررسی پیش نمایش گوگل سایت صادرات پسته نظری

نام سایت و فایو آیکون آیتم هایی هستند که حتی بعد از باز شدن صفحه، در سربرگ سایت نشان داده می شوند و به نحوی بیانگر هویت آن سایت هستند. البته نام سایت تنها برای صفحه اصلی قابل مشاهده است ولی فاو آیکن در تمامی صفحات سایت بعنوان نماد و هویت بصری کسب و کار نشان داده می شود. برای نمایش فاوآیکن حتما از تصویر با کیفیت و قابل رویت استفاده کنید. زیرا فاوآیکن در محیط اینترنت و موتور گوگل بیانگر برند و یا رنگ سازمانی شماست. قبل از بارگزاری فاوآیکن سایت، رقبای خود را سرچ کنید و فاوآیک های سایتشان را ببینید و نهایتا تصمیم به بارگزاری آن داشته باشید. سایت پسته نظری از یک فاوآیکن مناسب و مشخص استفاده کرده که دارای امتیاز مثبت برای این شرکت است.

در بخش نام سایت، استفاده از واژه Pistachio بعنوان یک کلمه کلیدی در کنار واژه Nazari ترکیب بسیار عالی برای سئوی سایت محسوب می شود. حتما در نام سایت از یک کلمه کلیدی ساده و کوتاه استفاده کنید. خزنده های گوگل حتی نام سایت را در هر بار خزیدن با محتوای آن تطابق می دهند و به مرور زمان نام سایت در دسته بندی کلمات کلیدی گوگل قرار میگیرد.

بررسی نام دامنه و پسوند وبسایت صادرات نظری

شرکت نظری در انتخاب نام دامنه  www.nazari-pistachio.com مسیر صحیح و درستی را انتخاب کرده است. هم نام کمپانی و همه محصول اصلی صادراتی یعنی پسته در آدرس دیده می شود. انتخاب نام دامین معادل نام شرکت و کسب و کار نوعی هنرمندی است که اگر اتفاق بیفتد بخش بزرگی از زیر ساخت یک کسب و کار آنلاین آماده می شود.

انتخاب پسوند دات کام هم بعد از نام دامین یکی از کارهای درست این کمپانی بوده است. زیرا پسوند COM بیانگر Commercial به معنی تجاری و به روایتی به مفهوم کمپانی است. تنها گزینه ای که در نشانی بعنوان نکته منفی به چشم می خورد استفاده از خط تیره یا Dash است. که البته می توان آن را نادیده گرفت. چرا که وجود المانهای مازاد در آدرس گاها در محاوره و تماسهای تلفنی باعث عدم دریافت مفهوم اصلی می شوند.

چنانچه دامین مدنظر آزاد نباشد مجبوریم برای تمایز ناچیز از المانهایی چون خط فاصله Dash، خط زیر Underline، عدد، تکرار یک حرف و موارد مشابه استفاده کرد. اگر کمپانی نظری در این شرایط اقدام به چنین کاری کرده باشد قابل قبول بوده و در غیر اینصورت یه گام به عقب برداشته است.

عبارت کلیدی اصلی یا Main Keyword

عبارت کلیدی یا عنوان سئو سایت صادرات پسته نظری در پیش نمایش گوگل Nazari Pistachio: Pistachio Supplier & Exporter به معنی پسته نظری: تامین کننده و صادر کننده پسته  است. توسعه دهنده سایت در این بخش هم هوشمندانه و با دانش قبلی اقدام کرده است. بکارگیری عنوان سایت در کنار دو واژه تامین کننده و صادر کننده همان چیزیست که باید باشد. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم اکثر کاربران گوگل برای پیدا کردن صادر کنندگان در جستجوهای سورس یابی خود از سه واژه: Exporter، Supplier و Producer استفاده می کنند. پس پیش نمایش سایت صادرات نظری از بخش سئوی عبارت کلیدی هم نمره مثبت و قابل قبول می گیرد.

توضیحات متا یا Meta Description

توضیحات متای سایت صادرات پسته نظری Nazari Pistachio is one of the most famous pioneers in growing, producing, and exporting pistachios in Iran. join our newsletter · Products Certificates Catalog به معنی (پسته نظری یکی از مشهورترین پیشگامان کشت، تولید و صادرات پسته در ایران است. به خبرنامه ما بپیوندید · کاتالوگ گواهی محصولات.) است.

متاسفانه این توضیحات متا قابل قبول نیست. البته مشخص است که برای این بخش توضیحاتی نوشته نشده است و چون توضیحاتی موجود نبوده است خزنده های گوگل به انتخاب خود بخشی را جایگزین کرده اند. برای نوشتن بخش توضیحات متا حتما باید از کلمات کلیدی و المان های تشویقی جهت کلیک استفاده شود. نوشتن توضیحات متا کاری بسیار تخصصی و کارشناسی شده است. چون باید علاوه بر بکار بردن کلمات کلیدی کاربر را به هیجان آورده تا بر روی لینک وب سایت شما کلیک کنید و شما را بر رقبای دیگرتان ارجح تر بداند. پس سایت پسته نظری در این بخش با یک نمره منفی روبرو خواهد شد.

بررسی سرعت لود سایت

قبل از اینکه وارد سایت بشم و بخوام مباحث فنی سایت رو بررسی کنم سرعت لود سایت رو تست کردم. خوشبختانه سرعت لود نهائی یا Fully Loaded Time سایت صادرات پسته نظری ۲.۲s بود و در جایگاه B هم قرار داشت. که این نشان دهنده اجرای دقیق سایت و انتخاب سرور یا میزبان حرفه ای است. سرعت لود کامل یک سایت باید زیر ۳S باشد در غیر اینصورت بانس ریت یا نرخ پرش بالایی بهمراه خواهد داشت.

تست سرعت لود سایت صادرات پسته نظری

از لحاظ جایگاه یابی در جی تی متریکس، سایت ها بین Grade A تا Grade F دسته بندی می شوند. جایگاه A و B به سایت های استاندارد با رنگ سبز، جایگاه C و D به سایت های با سرعت متوسط و قابل بهبود همراه با رنگ نارنجی و جایگاه E و F به سایت های غیر استاندارد از لحاظ فنی و سرعت با رنگ قرمز داده می شود. خوشبختانه سایت صادرات پسته نظری در این آزمون نمره قبولی می گیرد. در مرحله بعد وارد سایت صادرات پسته نظری می شویم.

رابط کاربری سایت صادرات پسته نظری

زمانی که وارد سایت می شوید اولین چیزی که در وهله اول نظر شما را جلب می کند عبارت Nazari, Pistachio Supplier and Exporter است. این کمپانی با ذکاوت از دو واژه  Supplier and Exporter در کنار نام و محصول خود با فونتی ساده و برجسته Bold استفاده کرده است. حتی اگر کاربری به اشتباه هم وارد این سایت شود قبل از اسکرول اول نام برند و رسالت برند را متوجه خواهد شد و این اولین نکته مثبت در بدو ورود به سایت پسته نظری است.

همینطور که اسکرول میکنید و به سمت پایین می روید به انتخاب رنگ ها و تصاویر دقت کنید. همه چیز بصورت مینیمال، ساده و جذاب هستند. رنگ پایه سبز انتخاب شده و تا زرد ادامه دارد. دقیقا همان طیف رنگی که در محصول پسته دیده می شود. تصاویر عکاسی شده بسیار دقیق و دارای هارمونی با ماهیت کلی سایت هستند. بخش بندی سایت، نحوه قرارگیری باکس ها، عناوین و دکمه ها همه حساب شده انجا گرفته است.

طراحی سایت صادرات پسته نظری

Body یا بدنه اصلی سایت با رنگ تخت و یک دست سفید هارمونی نهائی را کامل کرده است. فونت ها همه ساده و خوانا هستند و هیچگونه نامفهومی نوشتاری در سایت به چشم نمی خورد. در نتیجه کاربر شاهد یک  UI (user interface) یا رابط کاربری عالی خواهد بود. هر چه این رابط کاربری ساده و هوشمندانه باشد تعامل کاربر با سایت بیشتر خواهد بود. از لحاظ شخص من سایت نظری یکی از زیباترین رابط های کاربری در بین سایت های صادرات پسته را دارد و می تواند یک سر و گردن از رقبای ایرانی خود بالاتر قرار بگیرد.

تست و بررسی نسخه موبایل سایت نظری

با افزایش کاربران گوشی های همراه هوشمند در سرتا سر دنیا، نسخه موبایل وبسایت ها از نسخه دسکتاپ حائز اهمیت تر شده اند. تفاوت ندارد که سایت شما در حوزه داخلی فعالیت دارد یا کاربرانتان از خارج از مرزها به سایت شما وارد میشوند. نتیجه حاصل از سرچ کنسول گوگل، بیانگر افزایش کاربران موبایل نسبت به رایانه های رومیزی است. همین عامل باعث شده تا طراحان و توسعه دهندگان وبسایت ها حساسیت بیشتری نسبت به واکنشگرایی و یا ریسپانسیو بودن سایت ها داشته باشد.

من سایت صادرات پسته نظری را در چند دیوایس مختلف تست کردم، سایت در هر دستگاه واکنشگرایی خوبی از خودش نشون داد. اما باز به این موضوع پسنده نکردم و برای کسب نتیجه دقیق و نهایی از تست Mobile Frindly Test گوگل استفاده کردم. خوشبختانه با پیغام Page is usable on mobile و تیک سبز مواجه شدم. که نشان دهنده واکنشگرایی عالی این سایت است. پس نسخه موبایل سایت نظری هم تایید شد و یک امتیاز مثبت دیگر از این مرحله کسب کرد.

بررسی نسخه موبایل سایت صادرات پسته نظری

نسخه موبایل سایت بصورت اختصاصی طراحی شده است و در یک سری ظرایف با نسخه دسکتاپ رایانه ای متفاوت است. یکی از نقاط قوت نسخه موبایل، طراحی منوی همبرگری در گوشه سمت راست سایت است. منوهای همبرگری علاوه بر ایجاد جلوه زیبایی در ظاهر سایت باعث راحت تر شدن رابط کاربری هم می شوند و این کار بسیار بجا و پسندیده انجام شده است.

اما زمانی که کاربر منوی همبرگری را باز میکند با بک گراند خاکستری تیره مایل به سیاه روبرو می شود که این رنگ در تضاد کامل با کل سایت است و بنظر شخص من یک نکته منفی در رابط کاربری نسخه تلفن همراه به حساب می آید. بدتر از آن زمانیست که منوی کشویی داخلی باز میشود و رنگ آن هم خاکستری روشن است. 

در کل منوی همبرگری بعد از باز شدن از لحاظ تضاد با هارمونی رنگی کل سایت قابل پذیرش نیست و یک نمره منفی دیگر به پرونده این سایت اضافه می شود.

بررسی واکنشگرایی سایت صادرات پسته نظری

یکی از نکات مثبت در نسخه تلفن همراه این سایت، نوار فریز شده یا ثابت سبز رنگ در بخش پایینی است. نوار سبز رنگ به سه بخش تقسیم شده است:

 • اطلاعات تماس
 • محصولات
 • درباره ما

هر سه گزینه کاملا هوشمندانه انتخاب و جایگزاری شده اند. کاربر تنها با یک لمس ساده در هر صفحه می تواند به این سه بخش دسترسی داشته باشند. ضمنا رنگ انتخابی هم با کلیت سایت همخوانی داشته و از این بخش هم امتیاز مثبت دریافت می کند.

بررسی رتبه و بازدید سایت صادرات نظری

طبق آماری که سیمیلاروب در اختیار من قرار داد رتبه جهانی سایت صادرات پسته نظری تا امروز عدد ۳.۸۷۰.۵۷۷ است. این عدد اصلا نشانه خوبی برای این سایت نیست و هر آنچه که در بالا از این سایت تعریف کردیم را زیر سوال میبرد. یکی از دلایل مهم این عدد بزرگ عدم تولید محتوای با کیفیت و مستمر در سایت است. دلیل دوم هم نداشتن External Link است. این دو دلیلی عوامل بسیار مهمی در سئوی سایت هستند تا جایی که شخص من این دو رو قلب یک وب سایت تلقی میکند.

بررسی رتبه جهانی سایت صادرات پسته

چون سایت به زبان انگلیسی هست قطعا نباید توقع رتبه کشوری ایران را داشته باشیم، از طرفی هم طبق استعلامی که من گرفتم سرور خدمات دهنده به این سایت بانام OVH SAS در انگلستان است. به هر حال اعدادی که در رتبه بندی این سایت مشهود است قابل پذیرش نیست و باید بر روی سئوی آن مدتها کار شود.

نکته مهم: اگر شرکت صادرات پسته ی دیگری سایت خود را همین امروز راه اندازی کند و برای سئوی آن استراتژی و هزینه کند حداقل در مدت شش ماه و شاید کمتر جایگاه این سایت را در موتور جستجوی گوگل تصاحب میکند. رتبه این سایت خود نشانی بر خرابی رتبه های دیگر رقبایش هست. 

عمر دامنه یا Domain Age وبسایت نظری

طبق آنالیزی که من داشتم عمر دامنه این وب سایت تا این لحظه حدود ۱۲ سال و نیم است. مدت زمان دامنه با توجه به رتبه ای که این سایت دارد وضعیت سایت را بدتر میکند. زیرا اگر سایتی یه دهه فعالیت داشته باشد و در چنین شرایط قرار داشته باشد واقعا تاسف برانگیز است. آن هم سایتی که در حوزه بین المللی و صادرات پسته فعالیت میکند. البته استثنا هم وجود دارد. ممکن است دامین ۱۲ سال پیش خریداری شده باشد ولی به تازگی مورد استفاده قرار گرفته باشد. حتی در این حالت نیز برای چنین سایتی قابل پذیرش نیست و حاکی از بی تفاوتی صاحبان این کسب و کار به بخش آنلاین و ویترینشان است.

عمر دامنه وبسایت صادرات پسته نظری

میزان بازدیدهای ماهیانه وبسایت

همونطور که در تصویر زیر میبینید Total Visit یا بازدید کل سایت ۱۲.۲k در یک ماه بوده است. آمار بازدید سایت عدد خاصی ندارد که بتوان به آن استناد کرد ولی اگر ورودی های سایت طبیعی و از گوگل باشند ارزشمند هست.

آمار بازدید ماهیانه وبسایت صادرات پسته نظری

معمولا یک سایت در حالت عادی که قبلا بر روی سئوی آن کار شده و بک لینک سازی های اساسی برای آن انجام شده و به حال خود رها شده میانگین بین ۳۰ تا ۵۰ هزار بازدید در ماه باید داشته باشد. البته این تنها تجربه شخصی بنده بوده و بیشتر برای سایت های فروشگاهی قابل استناد است. هر چند اگر آمار دو ماه قبل این سایت را مشاهده کنید متوجه میشوید در ماه های گذشته آمار بازدید کل کمتر بوده است. اما در کل آمار بازدید این سایت فعلا سیر صعودی دارد و با یک استراتژی قوی تولید محتوا و سئو می توان شرایط خیلی بهتری برای این وبسایت ایجاد کرد.

بانس ریت Bounce Rate یا نرخ پرش

تصور کنید کاربری به سایت شما وارد می شود. سپس در اندک زمان کوتاهی اقدام به ترک صفحه ای که در آن بوده می کند به این مورد افزایش نرخ بانس ریت گفته می شود. صفحه شما باید آنقدر اطلاعات مهم و جذابی برای کاربران داشته باشد که کاربر بعد از ورود مدتها در آن بماند.

تکرار ماندگاری کاربران در یک صفحه باعث حساس شدن خزنده ها و اسپایدرهای گوگل شده و حس شامه آنها را فعال میکند. سپس به سمت صفحه مورد نظر خزیده و مجدد صفحه را زیر نظر میگیرند و در صورت ادامه داشتن این توقف کاربران، صفحه سایت را در گوگل به جایگاه بالاتر از رقبا ارتقا می دهند. در واقع این صفحات نرخ پرش کمتری دارند. 

میزان یا عدد استانداردی برای بانس ریت وجود ندارد. اما اعداد زیر بعنوان وضعیت شرطی بین توسعه دهندگان و کارشناسان سئو رسمیت پیدا کرده است:

 • بانس ریت ۲۶ تا ۴۰ درصد: وضعیت نرمال و خوب
 • بانس ریت ۴۱ تا ۷۰ درصد وضعیت معمولی
 • بانس ریت ۷۰ درصد به بالا وضعیت خطرناک

متاسفانه در آنالیزی که من از سایت صادرات پسته نظری داشتم عدد بانس ریت برابر ۸۰% بود. پس طبق این آمار اعدادی سایت پسته نظری شرایط بسیار بدی را از لحاظ ماندگاری کاربری دارد و این نشانه یک زنگ خطر دیگر برای این سایت در حوزه بین المللی است. که اگر مدیران و صاحبان آن اقدام به رفع آن نکنند می تواند شرایط بدتری را برای آنها در پی داشته باشد.

قدرت دامنه یا Domain Autority سایت پسته

من در این مرحله به بررسی قدرت دامنه این وبسایت صادراتی پرداختم. قدرت دامنه یا Domain Autority یکی از فاکتورهای مهم سئو در دراز مدت است. به عبارتی قدرت دامنه از اعتبار یک سایت به مرور زمان حاصل می شود. عدد متغییر قدرت دامنه بین ۱ تا ۱۰۰ است. هر چه DA به عدد ۱۰۰ نزدیک تر باشد سایت دارای اعتبار بالایی خواهد بود و گوگل این مورد را متوجه شده و آنرا در جایگاه یابی سایت تاثیر می دهد.

بخش زیادی از قدرت دامنه از سئوی خارجی و لینک سازی های خارج از سایت حاصل می شود.

افزایش قدرت دامنه از ۲۰ به ۳۰ کار آسانتری نسبت به افزایش قدرت از ۷۰ به ۸۰ است. پس اگر رقیب شما دارای قدرت دامنه ۷۰ به بالا باشد شانس رقابت شما در این بخش بسیار کمتر خواهد بود.

نتیجه بررسی قدرت دامنه سایت صادرات پسته نظری در سایت ماز بشرح تصویر زیر است.

قدرت دامنه سایت صادرات پسته

Linking Domain: تعدا لینک هایی که به دامنه nazari-pistachio.com داده شده است.

Inbound linkes: تمامی لینک هایی که به سایت پسته نظری داده شده است.

Rnking keywords: تعداد کلمات کلیدی دامنه که جز ۵۰ جایگاه برتر گوگل قرار دارد (این شاخص برای کلمات کلیدی انگلیسی کاربرد دارد).

به نتیجه بررسی من در تصویر بالا نگاه کنید. قدرت دامنه سایت صادرات پسته نظری ۱۸ است که عدد تقریبا ضعیفی در DA محسوب می شود. این نشان از بک لینک سازی و سئوی خارجی یا OFF PAGE سایت است. اگر این عدد حداقل به ۵۰ متمایل شود می توان گفت رضایت نسبی کارشناسان سئو رو جلب می کند.

 

این مقاله ادامه دارد و در روزهای آینده کامل می شود. پس مجددا به سایت ما باز گردید.

اشتراک گذاری:

این مطالب را هم بخوانید

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *