• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

آغاز ۲۸مین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی روسیه RosUpack از ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

آغاز ۲۸مین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی روسیه RosUpack از ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

رد پالت: بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی روسیه همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللى تجهیزات، فناورى های صنعت چاپ و تبلیغات در تاریخ ۲۹ خرداد لغایت ۱ تیر ماه ۱۴۰۳در مسکو برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین و معتبرترین رویداد صنعت چاپ و بسته بندی در روسیه در سال ۲۰۲۳ با حضور ۷۴۶ شرکت از ۱۸ کشور جهان و ۵۲ منطقه روسیه و ۲۰۴۶۷ بازدید کننده متخصص از ۴۸ کشورجهان و ۷۹ منطقه روسیه با حضور متخصصانی از صنایع گوناگون مانند مواد غذایی و آشامیدنی، دارویی، محصولات غیرغذایی، کالاهای صنعتی و … برگزار شد.

از ایران نیز شرکت های فراچاپ، پولاد پویش، فیدار، گیتیس، شیرین عسل، پل فیلم، نقش الماس، نیام پلاستیک، اصفهان مقدم ،سپهر پلیمر سپاهان و ایران رول در این نمایشگاه حضور داشتند.

گروه های کالایی نمایشگاه بسته بندی روسیه

گروه های کالایی نمایشگاه بسته بندی روسیه:

فیلم و شرینک محصولات نیمه تمام برای بسته بندی، مواد ترکیبی، جوهر و چسب، پلیمرها و پریفرم های PET، مواد اولیه شیمیایی کاغذ و مقوا،انواع ماشین آلات بسته بندی، انواع ماشین آلات و دستگاه های پرکن پودر گرانول و مایع، انواع ماشین آلات بسته بندى آماده و لیبل گذارى، مواد خام، ماشین آلات و تجهیزات بازیافت بسته بندى، کاغذ کارتن مقوا و مواد تجهیزات و مواد براى صنعت خمیر و کاغذ، بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی، بسته بندی لوازم آرایشی و دارویی، بسته بندی سخت و نرم، بسته بندی قابل برگشت، پالت، نوار، جعبه های حمل و نقل، ماشین آلات پالت ساز، ماشین آلات تسمه بندی پالت، تجهیزات انبارداری، وارنیش مرکب و چسب، ماشین آلات و تجهیزات بسته بندی بازیافت، ماشین آلات سورتینگ و مرتب سازی، بسته بندی تبلیغاتی

این نمایشگاه امسال نیز به رشد خود ادامه خواهد داد و در سال ۲۰۲۴ انتظار می رود رکورد تمام ۲۸ دوره گذشته این رویداد شکسته شود و ۴۰۰۰۰ بازدید کننده بیش از ۸۰۰ شرکت کننده را در فضایی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع بازدید کنند.

شرکت راهکار تجارت به عنوان نماینده انحصاری این نمایشگاه در ایران با افتخار آماده ارایه خدمات جهت حضور در این رویداد است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۹۱۷۱۱۴ یا همراه ۰۹۱۲۲۱۱۲۱۵۹ تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری در:

1 Comment

  1. سلام و درود بر دست اندرکاران سایت خوب ردپالت، اول تشکر بابت اخبار و مطالب جالب، لطفا در صورت صلاحدید زمانبندی نمایشگاه های معتبر دیگر را نیز اعلام بفرمایید
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *