• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

امکان برداشت روبل روسیه با کارتهای بانکی ایرانی

امکان برداشت روبل روسیه با کارتهای بانکی ایرانی
 

رییس کل بانک‌ مرکزی ایران گفت: «از هفته اول شهریور با کارت‌های بانکی ایرانی از خودپردازهای روسی می‌توان پول برداشت کرد.»

محمدرضا فرزین با اشاره به امضای نخستین قرارداد پیمان پولی دوجانبه ایران و روسیه گفت: «اتصال شبکه کارتی «میر» روسیه به شتاب ایران طرحی است که برای اجرای آن، تیم‌های فنی بانک مرکزی ایران و بانک مرکزی روسیه از مدتی پیش در حال همکاری هستند. این کار نهایی شده است و از هفته اول شهریور کارت‌های ایرانی می‌تواند در خودپردازهای روسیه قابل استفاده باشد و هر فردی با کارت ایرانی خود می‌تواند منابع خود را به‌صورت روبل دریافت کند.

در مرحله دوم این طرح کارت‌های روسی در ایران قابل استفاده خواهد بود و در مرحله سوم کارت‌های شتابی ما در پذیرنده‌های فروشگاهی روسیه قابل استفاده خواهد بود.»

فرزین افزود: در مرحله اول کارت‌های بانکی شبکه شتاب ایران در قالب طرح کارت هوشمند همراه بانکی (کهربا) در کلیه خودپردازهای کشور روسیه قابل استفاده خواهد بود و اتباع ایرانی خواهند توانست با کارت‌های بانکی خود از خودپردازهای روسیه اسکناس روبل دریافت کنند.

این مطالب را هم بخوانید:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، چاپ و بسته بندی است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *