• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

طراحی سایت صادرات زعفران

طبق آمارهای بعمل آمده از سایتهای معتبری چون The Atlas of Economic Complexity ایران بعنوان بزرگترین صادر کننده زعفران دنیا محسوب می شود. در واقع ایران بیش از ۹۰% از صادرات زعفران دنیا را در اختیار دارد و این یک آمار شگفت انگیز در تجارت جهانی محسوب میشود. با این مقدمه کوتاه حتی شما اگر یک تولید کننده یا واسط کوچک هم در ایران باشید با طراحی سایت صادرات زعفران موقعیت بسیار خوبی برای ورود به بازارهای جهانی دارید. امروزه سایت یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی بین الملل برای شرکت ها و سازمانهای تجاری (صادرکننده-وارد کننده) علی الخصوص تولید کنندگان زعفران به حساب می آید. حتی اگر بعنوان تولید کننده زعفران سالیان سال سود خوبی از فروش زعفران کسب کرده اید هنوز طعم ارز حاصل از صادرات را نچشیده اید. زیرا با صادرات زعفران حاشیه سود فروش زعفران شما تا چندین برابر فروش داخلی افزایش می یابد. در ضمن بجای دریافت ریال وطنی، در قبال فروش زعفرران دلار دریافت می کنید. پس در همین ابتدا متوجه جایگاه و ارزش طراحی سایت صادرات زعفران شده اید.

آمار صادرات زعفران ایران تا سال ۲۰۲۰ در سایت The Atlas of Economic Complexity

طراحی سایت صادرات زعفران
https://redpalet.net/storage/2023/06/iranian-export-saffron.jpg

طراحی سایت صادرات زعفران

طبق استاندارهای آموزش بازاریابی بین الملل، تمامی صادر کنندگان کالا، برای رسمیت دادن به کسب و کار جهانی خود باید اقدام به طراحی وبسایت کنند. کسب و کارهای صادراتی دارای وب سایت از مزایای زیر برخوردار می شوند:

 • معرفی انواع زعفران و محصولات مشتق شده

  شرکت های بازرگانی و صادرات زعفران از طریق وبسایت رسمی خود می توانند به معرفی انواع زعفران و محصولات تولید شده از زعفران بپردازند. مشتریان با دیدن تصویر محصولات و مطالعه توضیحات و نظرات کاربران دیگر حس خوشایندی نسبت به تولید کننده زعفران پیدا می کنند. البته قابل ذکر است همه این توضیحات در گرو اجرای صحیح و بهینه سازی وب سایت صادراتی است.

 • جایگاه یابی بین المللی در موتورهای جستجوگر

  سایت های صادراتی زعفران معمولا به چند زبان دنیا مثلا: انگلیسی، عربی و... هستند. اگر در هر یک از زبان های ایجاد شده، سئو و بهینه سازی صورت گیرد. قطعا علاوه بر زبان محلی فارسی در کلمات کلیدی خاص زبان های دیگر هم جایگاه پیدا می کند و در SERP گوگل نمایش داده می شود. این مورد هم مستلزم اجرای صحیح و هدفمند مباحث فنی سئو و تبلیغات است.

 • توسعه بین المللی برند

  معمولا زمانی یک شرکت تولید کننده زعفران به سمت صادرات روی می آورد که جایگاه برند خود را در بازارهای داخل محکم کرده باشد. در این مرحله سایت صادرات زعفران در کنار دیگر ابزارهای بازاریابی بین الملل وسیله بسیار مهمی در توسعه نام تجاری شرکت تولید زعفران در خارج از مرزهای کشورمان به حساب می آید.

 • اعتبار و ارزش آفرینی بین المللی نام تجاری

  وقتی یک وبسایت صادرات زعفران در موتورهای جستجوگر جایگاه پیدا کرد. نه تنها به توسعه برند شرکت کمک می کند. بلکه با بیشتر دیده شدن در نزد مشتریان خارجی که قصدشان خرید زعفران است نوعی اعتبار و ارزش به نام تجاری صادر کننده و کشور عزیزمان افزوده می شود.

 • توسعه بازار بین المللی

  صادر کننده زعفران از طریق اجرای کمپین ها ی تبلیغاتی مختلف و سئوی مستمر می تواند به توسعه بازار برند زعفران در خارج از مرزها کمک کند. قابل ذکر است طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی مستلزم دانش و تخصص هست که معمولا توسط اکانت منیجرها در داخل یا خارج از شرکت صادراتی انجام میشود.

 • یافتن شرکای تجاری خارجی

  وبسایت صادرات زعفران علاوه بر ایجاد کاربران جدید، نقش مهمی در آشنا شدن برند زعفران ایرانی با کارترها و دلالان خارجی دارد. کارترهایی که با خرید انبوه و فله کالا می توانند سود تجاری دوصد چندانی شامل شرکت های ایرانی کنند.

ویژگی های سایت های طراحی شده برای صادرات زعفران

سفارشی سازی آسان وب سایت

قبل از طراحی سایت صادرات زعفران، نیاز سنجیهای لازم بعمل می آید. سپس بر اساس نتایج حاصله فرایند طراحی سایت شروع میشود. هدف نهایی سفارشی سازی سایت با نیازهای داخلی و بین المللی مشتری است.

کدنویسی تمیز وبسایت

در این مرحله از طراحی سایت، وبمسترها تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از کمترین کدها ساختار سایت را ایجاد کنند. استفاده از کدهای صحیح و کم عامل موثری در سبک سازی و افزایش سرعت سایت است.

واکنشگرا بودن سایت

بعد از طراحی ساختار اصلی سایت، نوبت به ریسپانسیو کردن قالب سایت می رسد. در این مرحله ساختار سایت برای تمامی دستگاه های نمایش دهنده مثل: انواع موبایل، تبلت، سرفیس و … بهینه می شود.

امنیت وب سایت

از موارد مهم در وبسایتهای صادراتی ایجاد امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها به ساختار سایت است. وبمسترها در این مرحله با استفاده از کدها، ماژولها و پلاگینهای مناسب، به ایجاد ساختار امنیتی سایت می پردازند.

طراحی ساده و خلاقانه

بعد از تکمیل ساختار، نوبت به طراحی ظاهر سایت می رسد. وبمسترهای مسلط به گرافیک، رنگشناسی و ui شروع به اصلاح و جابجایی کدها می کنند. تا سایت ظاهری جذاب و کاربر پسند داشته باشد.

چند زبان کردن سایت

در این مرحله بنا به درخواست مشتری جهت ورود به بازارهای بین المللی، زبان های مورد نیاز برای سایت نوشته می شود. سعی کنید در انتخاب زبان از تنوع خودداری کنید. زیرا در آینده برای سئو با مشکل مواجه می شوید.

انتخاب دامین مناسب

در این مرحله یک نام دامین به همراه پسوند مناسب برای سایت انتخاب می شود. نام و پسوند باید با نام تجاری و فضای کسب و کاری زعفران همخوانی داشته باشد. این مرحله با مشورت مستقیم با مشتری انجام می گیرد.

سرویس های میزبانی حرفه ای

مرحله پایانی، نوبت به بارگزاری کدها بر روی هاست مناسب و لانچ قالب است. انتخاب سرویس میزبانی حرفه ای و هاست مناسب برای سایت انجام می شود. که این خود دلیلی بر امنیت و افزایش سرعت لود سایت است.

امکانات سایت صادرات زعفران

برندهای نامی فروش و صادرات زعفران
طراحی سایت برای صادرات خشکبار
طراحی سایت صادرات پسته
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی انواع فروشگاه آنلاین
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وبسایت صادرات عسل
طراحی سایت صادرات عسل
صادرات خرما به حوزه خلیج فارس
طراحی سایت صادرات خرما
قالب سایت فروشگاهی وردپرس
نمونه سایت فروشگاهی

دسته بندی:

کسب و کارهای فروش آنلاین

قالب وردپرس سایت شرکتی
نمونه سایت شرکتی

دسته بندی:

شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی سایت شخصی
نمونه سایت شخصی

دسته بندی:

افراد و اشخاص اجرائی و معروف