• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

تبلیغ سامسونگ برای گکلسی تب S9 با اشاره به تبلیغ آیپد پرو

تبلیغ سامسونگ برای گکلسی تب S9 با اشاره به تبلیغ آیپد پرو

هفته گذشته، تبلیغ اپل برای آیپد پرو با عنوان «در هم شکستن!» (Crush) با انتقاد گسترده کاربران و هنرمندان مواجه شده بود. انتقادات از این ویدیو به‌قدری زیاد بودند که اپل مجبور به عذرخواهی شد. حالا سامسونگ ویدیویی را منتشر کرده است که به تبلیغ ویدیویی اپل اشاره دارد.

حساب سامسونگ موبایل در شبکه اجتماعی ایکس این ویدیو را منتشر کرده که در پست آن نوشته شده، «ما هرگز خلاقیت را نابود نمی‌کنیم.» انتقاد هنرمندان و کاربران از تبلیغ اپل به این موضوع بود که غول سازنده آیفون، در ویدیوی خود ابزارهای هنری مختلفی مانند یک شیپور، یک پیانو و مجموعه‌ای از لنزهای دوربین را در زیر یک دستگاه پرس هیدرولیک قرار می‌دهد و با خردشدن آن‌ها، یک آیپد پرو جدید را تشکیل می‌دهد. همچنین در پست مربوط به این ویدیو از هشتگ #Uncrash استفاده شده که اشاره مستقیمی به عنوان تبلیغ اپل دارد.

تبلیغ سامسونگ برای گکلسی تب S9

در ویدیوی سامسونگ، شاهد زنی هستیم که از روی زباله‌هایی عبور می‌کند که احتمالاً به خردشدن ابزارهای هنری در ویدیوی اپل اشاره دارد. او سپس گیتاری را به دست می‌گیرد و با کمک گکلسی تب S9 مجهز به Galaxy AI شروع به نواختن می‌کند. در انتهای ویدیو نیز جمله «خلاقیت نمی‌تواند در هم شکسته شود» نمایش داده می‌شود.

سامسونگ و اپل در بازار موبایل رقیب اصلی یکدیگر محسوب می‌شوند و کره‌ای‌ها معمولاً به دلایل مختلفی به کوپرتینویی‌ها طعنه می‌زنند. به‌عنوان مثال، اخیراً گوشی‌های آیفون با مشکل جدیدی مواجه شده بودند که طبق گفته کاربران، در آن آلارم گوشی‌ها فعال نمی‌شود. همین موضوع باعث‌شده بود تا حساب سامسونگ بریتانیا ویدیویی را در پاسخ به مشکل آلارم گوشی‌های آیفون اپل منتشر کند و به‌نوعی به رقیب دیرینه خود طعنه بزند.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *