• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

محتوای سئو شده و ارتقا جایگاه

تولید محتوای قابل درک برای موتورهای جستجو و مخاطبان از ارکان اصلی هر کسب و کاری به حساب می آید مخاطبان، تولید کنندگان محتواهای با کیفیت را دنبال می کنند. موتورهای جستجو از طریق هوش مصنوعی خود، متوجه دنبال کنندگان این دسته از محتواها می شوند. نتیجه این فرایند، ارتقاء جایگاه اینگونه سایتها و پلتفرمها در بستر اینترنت و تاثیر مثبت در فروش خدمات و محصولات می باشد. تولید محتوا در ردپالت بر اساس استانداردهای زیر صورت می گیرد:

محتوای یونیک

منظور از یونیک بودن محتوا، اصالت و عدم کپی بودن آن است. محتوای متنی تولید شده در رد پالت با تست اصالت یا یونیک بودن تحویل مشتریان می شود.

محتوای خوانا

برای تولید محتوای خوانا حتما باید اصول نگارش و استانداردهای ویژه افزونه های سئو رعایت شود. تیم تحریریه ما با دقت بالا به اعمال و رعایت اصول خوانایی در متن می پردازد. خوشبختانه خوانایی محتوا نیز با تاییدیه و گاررانتی تحویل مشتری می شود.

سئوی محتوا

به محتوای قابل فهم برای موتورهای جستجو سئو گفته می شود. برای سئو کردن محتوا باید یک سری استانداردها و آیتمهای تخصصی اجرا شود. تیم سئوی ردپالت محتوای تولید شده را بر اساس نیازهای مشتری در کلمات خاص مهندسی شده سئو می کند. این بخش از کار ما نیز با گارانتی و تاییدیه تحویل مشتریان می شود.

محتوای سئو شده و ارتقا جایگاه
https://redpalet.net/storage/2020/04/CONTENT-MARKET2.png

انواع سبکهای تولید محتوا

تولید محتوا در سبکهای متفاوت و ترکیب آنها عاملی در کاهش نرخ پرش و ایجاد رغبت در کاربران می گردد. خوشبختانه تیم تولید محتوای ردپالت با برخورداری از امکانات، تجهیزات و افراد توانمند قادر به تولید محتوا در زمینه های زیر می باشد:

 • تولید محتوای متنی

  معمولا محتوای متنی شامل مقالات و مطالب نوشتاری در بخش وبلاگ سایتها می شود. ناگفته نماند تمامی نوشتار و توضیحات بدنه اصلی سایت هم در این بخش دسته بندی می شوند. همانطور که در بالا توضیح دادیم برای تولید این نوع محتوا باید الزامات و استانداردهای خاصی رعایت شود. داشتن تقویم انتشار منظم محتوای متنی از عوامل مهم در رشد و ارتقا جایگاه سایت می باشد. اراائه این تقویم به صاحبان کسب و کارها یکی از مزایای تیم رد پالت محسوب می شود.

 • تولید محتوای صوتی

  به تمامی محتواهایی که قابل شنیدن می باشد محتوای صوتی گفته می شود. محتوای صوتی یا پادکست ها از جمله محتواهای محبوب کاربران به حساب می آیند. شما علاوه بر انتشار فایلهای صوتی خود در وبلاگ، می توانید آنها را در پلتفرمهای پادکست هم بارگزاری کنید. صاحبان کسب و کار با تولید انواع مقالات و کتابهای صوتی می توانند سهم جدیدی از بازار را بدست آورند. بیان شیوا همراه با صدای دلنشین یکی از ارکان مهم در تولید محتوای صوتی می باشد. رد پالت با در اختیار داشتن همکاران گوینده مسیر تولید محتوای صوتی را برای شما آسان و جذاب می کند.

 • تولید محتوای ویدئویی

  ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدئویی یکی از تاثیرگذارترین انواع بازاریابی در سالهای اخیر می باشد. محتوای ویدئویی در مقایسه با انواع محتواهای دیگر، از ماندگاری بالاتری در ذهن مخاطبان برخوردار است. در نتیجه تولید محتوای ویدئویی بهترین راه تبلیغ برای کسب و کارها محسوب می شود.قابل ذکر است ویدئوها تنها جنبه تبلیغاتی ندارند، بلکه ممکن است با هدف آموزش و یا سرگرمی انتشار یابند. آنچه در ساخت اینگونه ویدئوها برای ما حائز اهمیت است، عبارتند از: هدف، پرسونای کاربران، مکان انتشار و آنالیز آنها. مزایای ویدئو مارکتینگ: ۱- افزایش تعامل کاربران یا افزایش اینگجمنت ۲- ایجاد اعتماد برای مشتریان جدید ۳- ایجاد وجه تمایز برند نسبت به رقبا ۴- کاهش نرخ پرش و ارتقا سئوی سایت ۵- ارائه توضیحات کامل همراه با جزئیات ۶- سهولت اشتراک در شبکه های اجتماعی ۷- سهولت در جمع آوری آمارهای کاربران ۸- ماندگاری بالا در ذهن مخاطب

 • تولید محتوای گرافیکی

  تولید محتوای گرافیکی یکی از آیتمهای جدایی ناپذیر دنیای آنلاین می باشد. تصور یک سایت یا شبکه اجتماعی بدون محتوای گرافیکی غیر ممکن است. در واقع کسب و کارها با گرافیک هویت و شخصیت می گیرند. طراحی لوگو، رنگ سازمانی، گرافیک سایت، لی اوت شبکه های اجتماعی و سایت، موشن گرافیک، تبلیغات بنری آنلاین و آفلاین، همه و همه با عنصر طراحی و گرافیک تولید می شوند.رد پالت با برخورداری از کارشناسان متخصص و با تجربه با تولید محتوای گرافیکی اختصاصی، به توسعه برند شما کمک خواهد کرد.

تعرفه های تولید محتوای فارسی به همراه سئو

خدمات شبکه رد پالت در حوزه تولید محتوای فارسی به همراه سئو فنی مطالب به شرح زیر است. لازم به ذکر است هزینه سئو محتوا از تولید محتوا مجزاست و بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

زمان اجرا: ۳ روز کاری

تولید محتوای فارسی ۵۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۵۰ تومان

زمان اجرا: ۳روز کاری

تولید محتوای فارسی ۱۰۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۳۰ تومان

زمان اجرا: ۴ روز کاری

تولید محتوای فارسی ۱۵۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۴۵ تومان

زمان اجرا: ۳ روز کاری

تولید محتوا ی فارسی + سئو ۵۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۴۵ تومان
 • سئو محتوا ۱۵۰.۰۰۰ تومان

زمان اجرا: ۴ روز کاری

تولید محتوای فارسی + سئو ۱۰۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۲۵ تومان
 • سئو محتوا ۱۴۰.۰۰۰ تومان

زمان اجرا: ۴ روز کاری

تولید محتوای فارسی + سئو ۱۵۰۰ کلمه
 • به ازاء هر یک کلمه ۲۴۰ تومان
 • سئو محتوا ۱۳۵.۰۰۰ تومان

تولید محتوای گرافیکی

گرافیک یکی از ابزارهای مهم بشربرای بیان مفاهیم از ابتدا تا کنون به حساب می آید. گرافیک یا Graphic Design  به منظور بکارگیری مجموعه ای از تکنیکهای هنری برای خلق اثری مفهومیست. امروزه با ظهور عصر دیجیتال، تولید محتوای گرافیکی از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. اشخاص، کسب و کارها و سازمانها با تولید محتوای گرافیکی به توسعه برند و هویت بصریشان کمک می کنند. تولید محتوای با کیفیت و جذاب و انتشار آن در فضای آنلاین، نشان از قدرت آن برند می باشد. تولید و انتشار اینگونه محتواها، افزایش دنبال کنندگان، کاربران و فروش محصولات و خدماتشان را به دنبال می آورد. تاثیر تولید محتوای گرافیکی در حدیست که گاها نبود آن باعث کاهش در آمد و رکود یک کسب و کار خانگی می شود. 

خدمات تولید محتوا گرافیکی رد پالت

Graphic Content Production Services

اجرای سبکهای گرافیکی در فضاهای مختلف آنلاین و آفلاین متفاوت می باشد. تیم ردپالت برای سهولت استفاده کاربران از خدمات طراحی و گرافیک آنها را به سه دسته زیر تقسیم بندی می کند:

گرافیک سایت و اپلیکیشن

هر آنچه مربوط به ساختار بصری سایت و اپلیکیشن از قبیل رنگبندی کلی، گرافیک مقالات، بنرها و ... در این دسته بندی قرار می گیرد.

گرافیک شبکه های اجتماعی

تولید انواع محتوای گرافیکی از قبیل پست، لی اوت و ... در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیس بوک، توئیتر و ... را شامل می شود.

گرافیک چاپی

گرافیک چاپی شامل تمامی استانداردهای قابل چاپ مثل: سربرگ، ست اداری، بنر، پوستر، کاتالوگ، بروشور و ... می شود.

Graphic Content Production Services

انواع روش های تولید محتوا به همراه تعرفه