• پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن تماس: 09339235906

Photoshop course 1

دوره آموزش فتوشاپ و گرافیک

دوره مقدماتی آموزش فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یکی از ابزارهای قدرتمند و پر کاربرد در حوزه طراحی و گرافیک است. امروزه با رشد فضای دیجیتال دیگر کسی نمی تواند منکر اهمیت این نرم افزار در تولید محتوا و کارهای تبلیغاتی شود. هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی توانمند سازی اصولی کاربران نرم افزار photoshop در بازار کار است. در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی ابزارها و زیرساخت اصلی این نرم افزار، همراه با اصول گرافیک و تبلیغات به کاربران آموزش داده می شود.

مخاطبان دوره:

تولید کنندگان محتوا، مدیران سایت و شبکه های اجتماعی، منشی و سر دفترها، فعالان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، دیجیتال مارکترها و تمامی افراد علاقمند به حوزه طراحی و گرافیک

مدرس دوره:

مهندس حمید رضا همراه با بیش از یک دهه فعالیت اجرائی و طراحی بیش از ۱۰هزار پروژه چاپی و تحت وب در زمینه تبلیغات آنلاین و محیطی.... جهت دسترسی به رزومه کامل استاد کلیک نمایید.

مزیت دوره:

نرم افزار فتوشاپ یکی از ابزارهای قدرتمند و پر کاربرد در حوزه طراحی و گرافیک است. امروزه با رشد فضای دیجیتال دیگر کسی نمی تواند منکر اهمیت این نرم افزار در تولید محتوا و کارهای تبلیغاتی شود. هدف ما از برگزاری این دوره آموزشی توانمند سازی اصولی کاربران نرم افزار photoshop در بازار کار است. در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی ابزارها و زیرساخت اصلی این نرم افزار، همراه با اصول گرافیک و تبلیغات به کاربران آموزش داده می شود. یکی از مزایای این دوره تجربه اجرائی استاد در در دو بخش طراحی چاپ و آنلاین (تحت وب است که قطعا تاثیر بسزایی در خروجی آموزش خواهد داشت.

لازم به ذکر است این دوره با توجه به ورود کاربران به بازار کار طراحی گردیده است.

سر فصلهای دوره:

✅ آشنایی با محیط و مقدمات فتوشاپ
✅ آشنایی با منوها و جعبه ابزار
✅ ایجاد انواع نوشته و صفحه بندی
✅ ایجاد انواع پس زمینه یا Background
✅ ترکیب تصاویر و متون
✅ آشنایی با انواع فرمت های رنگی (چاپ و تحت وب)
✅ آشنایی با انواع خروجی ها
✅ کار با پالت های رنگی
✅ کار با فیلترها و خلق جلوه های ویژه
✅ طراحی کارت ویزیت، سربرگ، بروشور و پوستر
✅ طراحی لی اوت، پست و استوری اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی
✅ طراحی و اپتیمایزشن تصاویر و بنرهای وبسایت