• پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن تماس: 09339235906

طراحی سایت

طراحی وب سایت

طراحی سایت و فروش آنلاین

سایت ها در بستر اینترنت یا حکم کارت ویزیت را برای صاحبان خود دارند. یا بصورت یک مغازه آنلاین به فروش محصولات آن کسب و کار می پردازند. سایتها علاوه بر رسمیت بخشیدن به صاحبانشان، کسب و کار آنها را فراتر از مرزها توسعه می دهند. سایتهایی مثل علی بابا، آمازون، ای بی و ... نمونه ای از فروشگاه های آنلاین بین المللی می باشند. مهم نیست دارای یک کسب و کار کوچک، فردی یا بین المللی باشید. مهم این است که به توسعه و ترویج آن از طریق سایت بپردازید. تیم رد پالت با دانش و تجربه قبلی آماده طراحی سایت های شما به شرح زیر می باشد:

طراحی سایت قالب آماده

سایت های قالب آماده دارای ساختار از پیش تعیین شده ای می باشند. کافیست قالب مورد نظر توسط شما انتخاب شود. سپس ما با دانش دیتا اینتری آنرا مناسب کسب و کار شما آماده می کنیم.

طراحی سایت اختصاصی

سایت های اختصاصی بر اساس سفارش مشتری از صفر تا صد کد نویسی می شود.از طراحی سایت اختصاصی برای طراحی های خلاقانه و غیر متعارف استفاده می شود. معمولا این سایتها نسبت به رقبایشان متمایزتر هستند.

طراحی سایت و فروش آنلاین
WEB DESIGN

ویژگی های وب سایت های طراحی شده

تمامی وب سایت های طراحی شده در مجموعه رد پالت اعم از وبسایت های اختصاصی و یا غیر اختصاصی از یک استاندارد واحد و دقیق پیروی می کنند که شامل موارد زیر است:

۱

سفارش سازی آسان

طراحی سایت بر اساس سفارش مشتری و نیازهای کسب و کارش

۲

کدنویسی تمیز

کدهای بجا با حجم کم و در نهایت افزایش سرعت سایت

۳

واکنشگرا

نسخه بهینه شده برای موبایل با ظاهر و کاربری مناسب

۴

امنیت کامل

رعایت تمام استانداردها و اصول امنیتی برای محافظت از اطلاعات

۵

طراحی خلاقانه

طراحی خلاقانه و جذاب برای ایجاد رابط کاربری مناسب

۶

سرویس ابری

استفاده از سرویس های ابری برای نگهداری و کش اطلاعات

https://redpalet.net/wp-content/uploads/2020/04/web-desig.jpg

انواع طراحی سایت

تمامی سایت های طراحی شده در سه دسته اصلی زیر دسته بندی می شوند. شما بعنوان کارفرما حتما باید از ابتدا، دسته بندی خود را مشخص نمایید. زیرا در آینده ساختار طراحی هر یک از این نوع سایتها، در پروموت و توسعه کسب و کارتان تاثیر گذار می باشد.

  • طراحی سایت شخصی

    همانطور که از اسم آن پیداست، این سایت ها برای اشخاص طراحی می شود. مدرسین، وکلا، پزشکان، هنرمندان، اینفلوئنسرها و افراد مشابه مشتریان این سایت ها می باشند.در واقع این وبسایتها حکم کارت ویزیت پیششرفته آنلاین را برای این افراد ایفا می کند. طراحی سایت شخصی یک ابزار بسیار مهم در پرسنال برندینگ و توسعه توانمندی های فردی محسوب می شود.

  • طراحی سایت شرکتی

    این نوع قالبها برای طراحی وبسایت رسمی یک شرکت و یا کمپانی مورد استفاده قرار می گیرند.این وبسایت ها نمایندگان رسمی شرکت و قابل اعتماد نزد مشتریان می باشند. وب سایتهای شرکتی معمولا شامل منوهای آبشاری یا چند سطحی می باشند. بخشهایی مانند: درباره کمپانی، آدرس و شماره تماس شرکت، خدمات اجرائی، دستاوردها و افتخارات، محصولات، بلاگ اخبار و ایونتها، سیستم های داخلی شرکت (اتوماسیون)، انجمن ها و انواع بخشهای متنوع برای مشتریان و کارمندان می باشند.

  • طراحی سایت فروشگاهی

    وبسایتهای فروشگاهی دروازه ورود به تجارت الکترونیک می باشد. طراحی سایت فروشگاهی ساده ترین روش برای معرفی و فروش انواع محصولات و خدمات محسوب می شود. طراحی سایتهای فروشگاهی نسبت به طراحی سایتهای شخصی و شرکتی پیچیده تر می باشد.دسته بندی محصولات، روش خرید، پرداخت، روشهای حمل و نقلا کالا، مقایسه کالاها، جستچوی سریع محصولات، علاقمندی ها، ایجاد پروموشن، پنلهای کاربری ساده و آسان و ... از الزامات این سایتها می باشد. بازاریان، مغازه داران، تولید کنندگان محصولات خانگی و صنعتی، کارخانه داران از مشتریان طراحی فروشگاه اینترنتی به حساب می آیند.