• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری و گرافیک سایت

زیبایی ظاهری سایت اولین آیتمی هست که کاربران را مجذوب خود می کند. این زیبایی شامل رنگبندی تصاویر، بنرهای ثابت و متحرک، جداول، آیکنها، ویدئوها و محل قرارگیری آنها می شود. به مجموعه این عوامل مذکور رابط کاربری User Interface یا همان UI می گوییم. انتخاب رنگها و جایگاههای مناسب سفر مشتری را در سایت شما راحتتر و طولانی تر می کند. این دقیقا همان چیزیست که آرزوی تمام مدیران سایتها به حساب می آید. 

ما برای ایجاد ظاهر گرافیکی زیبا و رابط کاربری سایت، ابتدا به بررسی پروژه و نیازسنجی های آن می پردازیم. سپس یک اتود اولیه از ui و گرافیک سایت به مشتری ارائه می کنیم. مشتری نظرات خود را درباره این طرح گرافیکی مطرح می کند. مجدد نظرات قابل پذیرش مشتری در اتود ui لحاظ شده و منجر به اجرای آزمایشی طرح رابط کاربری می گردد.

مهمترین تعهد ما در پروژه های گرافیک سایت و رابط کاربری به دوره آزمایشی مربوط می شود. پروژه نهائی شده به مدت دو ماه مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. مشتریان مختار هستند در این دوره آزمایشی رفتار کاربران خود را در زیر نظر داشته و نظرات آنها را جمع آوری کنند. در مرحله پایانی، با توجه نظرات کاربران، نسخه نهائیui و گرافیک اصلاح و تحویل مشتری داده می شود.

User Interface Services

خدمات گرافیک و UI سایت

تیم گرافیک رد پالت با داشتن تجربه و اشراف به هویت بصری در بستر دیجیتال، سایت کسب و کار شما را به محیطی جذاب برای کاربر تبدیل می کند. کاربرانی که اگر این جذابیت برای آنها ایجاد نشود، سایت رقبای شما را در اولویت خود قرار می دهند. خدمات ما در این بخش شامل موارد زیر می شود:

طراحی بنرها و اسلایدها

طراحی بنرها و اسلایدهای جذاب نقطه عطف کلیک کاربران به صفحه هدف می باشند.طراحی صحیح و هدفمند اسلایدها ، فروش راحتتر خدمات و محصولاتتان را به ارمغان می آورد.

طراحی آیکن ها و المانها

این سبک از رابط کاربری با استفاده از روانشناسی آیکون های گرافیکی صورت میگیرد. آیکونهایی که از لحاظ بصری باعث جذب و برانگیختن حس کنجکاوی کاربران و در نتیجه رسیدن به هدف نهائی می شود.

طراحی تصاویر

تصاویر زبان برقراری ارتباط اولیه با کاربران محسوب میشود. انتخاب تصاویر مناسب با هویت برند باعث تلطیف ذهن کاربر می شود و در عین حال در شلوغی سایت پیام را با سرعت به کاربران منتقل می کند.

طراحی ترکیب بندی

هدف نهائی ما چیدمان صحیح عناصر یک سایت در راستای کاربری راحت و جذاب می باشد. چیدمانی که کاربر در کوتاه ترین زمان به هدف خود برسد. در واقع هدف کاربر همام هدف ما بشمار می آید.

خدمات گرافیک و UI سایت

خدمات طراحی و گرافیک مرتبط

طراحی بروشور و تراکت

طراحی بروشور

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب

طراحی فولدر اداری

طراحی فولدر و پوشه

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری