• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

اسنپ تخفیف ۲۰% برای موسسه های نیکوکاری را تمدید کرد

اسنپ تخفیف ۲۰% برای موسسه های نیکوکاری را تمدید کرد

اسنپ با هدف تسهیل حمل‌و‌نقل و کاهش هزینه‌های خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این موسسات ۲۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف تا انتهای سال ۱۴۰۳ تمدید شده است.

طرح تخفیف ویژه‌ی اسنپ برای موسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ آغاز شد. از زمان شروع این طرح تا به امروز ۵۱ موسسه نیکوکاری از این تخفیف بهره‌مند شده‌اند. مجموع تخفیف اختصاص داده شده به موسسات نیکوکاری از آذر ۱۴۰۰ تا انتهای اسفند ۱۴۰۲ مبلغ ۳۷۶ میلیون و ۶۱ هزار تومان برای ۶۱ هزار و ۱۳۱ سفر با خودرو یا موتور بوده است.

تخفیف ویژه‌ی اسنپ برای خیریه‌ها گام کوچکی در راستای حمایت از موسسات نیکوکاری و تلاش‌های خیرخواهانه‌ی این موسسات به شمار می‌رود. هدف از اجرای این طرح کاهش هزینه‌ها و آسان‌سازی حمل‌و‌نقل برای این سازمان‌هاست.

روش دریافت تخفیف

  • موسسات نیکوکاری که قبلا عضو پنل سازمانی اسنپ شده‌اند: این موسسات کافی است شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند، در صورت تایید مدارک تخفیف به طور خودکار اعمال می‌شود.
  • موسسات نیکوکاری که قبلا عضو پنل سازمانی اسنپ نبوده‌اند: این موسسات ابتدا باید شماره تماس، نام فرد مسئول و مجوز خود را به ایمیل csr.pr@snapp.cab ارسال کنند. در صورت تایید مدارک، مسئول بخش پنل سازمانی با این موسسات تماس می‌گیرد و مراحل ثبت‌نام در پنل سازمانی را برایشان انجام می‌دهد.
  • همچنین موسساتی که قبلا در این طرح ثبت‌نام کرده‌اند، تخفیف ۲۰ درصدی به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.

منبع: سایت اسنپ

اشتراک گذاری:

این مطالب را هم بخوانید

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *