• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

اسنپ پرو، سرویس جدید تخفیف از اسنپ مارکت لانچ شد

اسنپ پرو، سرویس جدید تخفیف از اسنپ مارکت لانچ شد

قابلیت اسنپ ‌پرو در حال حاضر به یک تگ در سوپراپ اسنپ تبدیل شده است و تخفیفات مختلف و متنوعی را به کاربران عرضه می‌کند. اسنپ‌پرو درواقع یک اشتراک حرفه‌ای در سوپراپ اسنپ است که کاربران می‌توانند با پرداخت یک مبلغ ثابت ماهانه، روی سرویس‌های مشخصی، تخفیف دریافت کنند. این سرویس فعلا برای مشتریان تهرانی عرضه شده و مشخص نیست چه زمانی در اختیار کاربران در سایر شهرهای کشور قرار خواهد گرفت.

چندی پیش قابلیت «پرو» به سرویس اسنپ‌فود اضافه شد که با خرید این ویژگی به‌صورت ماهانه، کاربران از فروشگاه‌‌هایی که در این سرویس عضو بودند، تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت می‌کردند. این پیشنهادها با هزینه ارسال رایگان همراه بود.

محصول پرو حالا با داشتن یک لوگوی مشخص، تبدیل به یک تگ در سوپراپلیکیشن اسنپ شده و دامنه تخفیف‌های خود را به سرویس‌های بیشتری گسترش داده است. با به‌روزکردن نسخه اپلیکیشن اسنپ، این گزینه در صفحه اصلی این سوپراپ با آیکون Pro اضافه می‌شود.

آن‌طور که در توضیحات این ویژگی آمده است، تخفیف‌های مختلفی برای مشترکین آن در سرویس‌های اسنپ، اسنپ‌فود و اسنپ اکسپرس اعمال خواهد شد.

اسب فود اسنپ پرو را فعال کرد

این تخفیف‌ها شامل هزینه کمتر سفر با خودرو، هزینه ارسال رایگان و تخفیف‌های خاص از فروشگاه‌های تحت عضو این سرویس می‌شود.گفتنی است اخیراً اسنپ در برخی محصولات خود از نماد Eco به‌معنای اقتصادی یا به‌صرفه رونمایی کرده و بعید نیست که در آینده دور، این ویژگی نیز به محصولات دیگر گروه اسنپ اضافه شود.

سرویس اسنپ پرو‌ درحال‌حاضر با تخفیف ۵۰ درصدی و فقط به‌صورت ماهانه برای کاربران این سوپراپ در دسترس است. درحال‌حاضر این سرویس به‌جای ۱۵۰ هزار تومان، با مبلغ ۷۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

آن‌طور که در توضیحات این ویژگی آمده است، تخفیف‌های مختلفی برای مشترکین آن در سرویس‌های اسنپ، اسنپ‌فود و اسنپ اکسپرس اعمال خواهد شد.

برای خرید اشتراک اسنپ پرو کاربران می‌توانند بعد از ورود به حساب کاربری خود در این سوپراپ وارد صفحه مخصوص اسنپ پرو شده و آیکون «خرید» را لمس کنند و پس از پرداخت اشتراک یک ماهه اسنپ پرو دریافت کنند.

با خرید این اشتراک، کاربران می‌توانند در سرویس خودرو پشتیبانی سریع‌تر و ۸ هزار تومان تخفیف برای ۵ سفر دریافت کنند. کاربران در سرویس غذا نیز می‌توانند از ارسال رایگان فروشگاه‌های پرو + ۲۵ هزار تومان تخفیف هزینه ارسال بهره‌مند شوند.

در سرویس سوپر‌مارکت تحویل فوری نیز داشتن این اشتراک به کاربران ارسال رایگان ویژه فروشگاه‌های پرو ارائه می‌دهد. گفتنی است سوپر اپلیکیشن اسنپ شامل سرویس‌های مختلفی است که خدمات متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. تاکسی آنلاین، سفارش غذا، مشاوره پزشکی، سوپرمارکت آنلاین، رزرو هتل و… از جمله خدمات ارائه شده بر بستر سوپراپ اسنپ است.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *