• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

قفل گذاری فایل ها و فیلم های آموزشی

بسیاری از تولید کنندگان محصولات آموزشی از قفل گذاری فایل ها و فیلم های آموزشی ایمن استفاده نمی کنند. در نهایت به علت کپی شدن محصولات آموزشی شان در مرحله فروش با شکست مواجه می شوند. به همین خاطر خیلی از مولفین و شرکت های تولید کننده محصولات و پکیج های آموزشی این دغدغه را دارند که چگونه امنیت محصولات آموزشی را ایجاد کنند تا از کپی غیر قانونی جلوگیری شود ، ما در شبکه رد پالت تجربیات برنامه نویسان ، در حوزه امنیت نرم افزار و سخت افزار را به شما منتقل می کنیم تا از کپی محصولات و پکیج های آموزشی شما بصورت ۱۰۰درصدجلوگیری شود.

قفلهای نرم افزاری رمزنگاری برای داده های آموزشی شامل فیلم و فایلهای پی دی اف بکار میروند. فایلهای رمزگذاری شده با پلیرهای معمولی اجرا نمیشوند. برای اجرای آنها باید از پلیر اختصاصی استفاده شود.  اکنون کافی است نرم افزار پخش کننده محدودیت هایی را برای اجرا اعمال کند.
به طور معمول این امر از طریق یک شناسه یکتا مانند شماره سریال اتفاق می افتد. کاربری که شماره سریال معتبر را در دست داشته باشد می تواند برنامه را فقط در کامپیوتر یا موبایل خود اجرا کند.
 پس ارسال فایل ها از طریق بستر اینترنت هیچ اشکالی نخواهد داشت. این به این معناست که جهت ارسال محصول آموزشی هزینه تکثیر سی دی ، فلش دیسک و یا پست نخواهید داشت.

قفلگذاری فایل های آموزشی

قفلگذاری نرم افزاری و حفاظت از فیلمها و فایل های آموزشی

آیا فیلم ها یا فایل های PDF آموزشی ارزشمندی دارید که باید از آنها محافظت کنید؟ فناوری نوآورانه ما با عنوان رد گارد Red Guard ایمن ترین راه حل های حفاظتی را برای فیلم ها و فایل های PDF آموزشی شما فراهم می کند.

با فرمت قفلگذاری رد گارد Red Guard، می‌توانید مطمئن باشید که ویدیوها و فایل‌های PDF شما در برابر کپی‌برداری غیرمجاز، تصویربرداری از صفحه، اشتراک‌گذاری و توزیع در امان هستند. با سبک نوین قفلگذاری ما می توانید با اطمینان از فیلم ها و PDF های ارزشمند خود محافظت کنید.

کپی کردن محتوای ویدیویی شما یک تهدید جدی برای ارزش و یکپارچگی کسب و کار شما است. با روش قفل گذاری رد گارد Red Guard، می‌توانید مطمئن باشید که فیلم های آموزشیتان ایمن باقی می‌مانند. هکرها و سارقان دیجیتال امکان دسترسی به فیلمها و فایل های رمزگذاری را ندارند و کپی محتوای شما را غیرممکن می کنند. با تکنولوژی پیشرفته ما، فایل های ویدیویی شما به فرمت ایمن تبدیل می شوند که فقط توسط کاربران مجاز قابل مشاهده است.

هر گونه تلاش برای کپی کردن محتوای شما به طور خودکار شناسایی شده و از آن جلوگیری می شود. بنابراین چه مالک یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، می‌توانید برای محافظت از محتوای ویدیویی ارزشمندتان به روش قفلگذاری نرم افزاری و چند لایه ای رد گارد Red Guard اعتماد کنید. 

قفل گذاری فایل های آموزشی

ساخت و تولید پکیج و نرم افزارهای آموزشی

این دسته از قفل گذاری فایل های آموزشی برای آموزش های اساتید و مدرسین ارائه می شود. اساتید می توانند با تولید محتوا بصورت ویدئو، فایل و ارائه آن تحت اینگونه نرم افزارها به کسب درآمد برسند. ساخت این قفلهای نرم افزاری شامل مراحل زیر است:

تولید محتوا

شامل محتوای صوتی، تصویری، متنی و یا انواع فایلهای اجرائی است. بعد از تولید محتوا از طریق مدرس، باید از طریق ادیتور میکس و تدوین شود و سپس در ساختار نرم افزار قرار گیرد.

طراحی قالب

منظور از قالب بستریست که محتوا در آن اجرا می شود و قابل دسترس می باشد. این قالبها باید توسط برنامه نویس نوشته و از طریق خروجی مالتی مدیا اجرا گردد.

ساخت اتوران

اتوران فضای گرافیکی اولیه است که قبل از اجرا برای کاربر جهت دسترسی آسان به فضای نرم افزاری قابل رویت می گردد.

قفل نرم افزاری

برای عدم انتشار زود هنگام محتوا و فروش بیشتر دسترسی به محتوای اصلی بسته می شود و فقط کاربران می توانند تحت نرم افزار به محتواها دسترسی داشته باشند.

محدودیت فعالسازی

در این مرحله کدهایی برای فعاسازی نرم افزار تعریف می شود که کاربر ملزم به ورود آنها جهت نصب است. این سریالها قابلیت تنظیم تعداد فعالسازی دارند.

ساخت و تولید پکیج و نرم افزارهای آموزشی

شناسایی سخت افزار
کاربران فقط در سیستم شخصی خود قادر به فعالسازی قفل گذاری فایل های آموزشی و استفاده از آنها می باشند. سریال ها محدودیت استفاده داشته و از طریق شناسایی سخت افزار سیستم فعالسازی انجام می شود. 

فعالسازی اتوماتیک
کاربران به طور خودکار پس از وارد کردن شماره سریال منحصر به فرد خود اجازه دارند فایل ها و فیلمهای آموزشی را اجرا، پخش و تماشا کنند. آنها نیازی به تماس مجدد با ما برای ثبت نام و اجرای فایل ها ندارند.

دارای پلیر اختصاصی
ویدیوها پس از رمزگذاری فقط توسط پخش کننده اختصاصی در ویندوز و اندروید قابل پخش است. پخش کننده های معمولی قادر به پخش فیلم های رمزگذاری شده نخواهند بود. خوشبختانه در ورژن جدید سرعت ویدئو های در حال پخش قابل تغییر می باشد.

امکانات قفل گذاری فایل ها و ویدئوهای آموزشی رد گارد Red Guard

قابل پخش در اندروید

عدم پخش در TV هوشمند

اجرای سریع و راحت

قابل پخش در ویندوز

عدم پخش با ماشین مجازی

جمع آوری دیتابیس کاربران

پلیر پخش اختصاصی

جلوگیری از دیباگ نرم افزاری

واتر مارک شماره سریال

لایسنس تک کاربره

جلوگیری از ضبط صفحه نمایش

محافظت از تمامی فایل ها

مزایای قفل نرم افزاری رد گارد Red Guard

انتقال آسان فایل ها
فایل های رمز گذاری شده بر روی هر بستری قابل فروش هستند. یعنی شما برای انتقال ویدئوها به مشتریان خود می توانید از اینترنت ، CD ، DVD ، USB Disk ، تلگرام و ... استفاده کنید.
سرعت و کیفیت بالا
ویدئوها پس از رمز گذاری بر اثر کدینگ مجدد، کمترین حجم ممکن و بالاترین کیفیت، کاملاً نزدیک به کیفیت اصل ویدئو را خواهند داشت.
پخش سریع ویدئوهای قفلگذاری شده
پلیر اختصاصی جهت پخش، کمترین درصد منابع سیستم از قبیل RAM و CPU را استفاده کرده و جهت اجرا نیازی به هیچ گونه پیش نیاز نرم افزاری یا سخت افزاری خاصی ندارد. در نتیجه کاربران، هیچ گونه مشکلی برای پخش فیلم ها نخواهند داشت.
تنظیم سرعت پخش ویدئوها
هر دو نرم افزار پخش کننده ویندوز و اندروید توان پخش با سرعت های مختلف کند و تند در ضرایب متفاوت را دارند.
همسان بودن نسخه اندروید و ویندوز
برای نسخه اندروید از همان ویدئویی استفاده می شود که برای نسخه ویندوز استفاده می شود. نیازی به ارائه فایل جداگانه نیست.
عدم فعالسازی مجدد در یک سیستم ویندوز
کاربران پس از تعویض ویندوز نیاز به فعالسازی مجدد نرم افزار قفلگذاری شده نخواهند داشت.
آپدیت مادام العمر محتوا
محتوای قفلگذاری قابلیت اضافه کردن محتواهای جدید بعنوان آپدیت را دارند
عدم پرداخت هزینه سالیانه
در روش قفلگذاری رد گارد Red Guard تنها هزینه قفلگذاری اولیه و خرید شماره سریال کاربری پرداخت می شود.
عدم درج نام رد گارد Red Guard
در هیچ کدام از نرم افزارهای پخش کننده ویندوزی و اندروید نام شبکه رد پالت یا رد گارد Red Guard بعنوان تبلیغ درج نمیشود. این امر سبب می شود تا مشخص نباشد محصول شما توسط چه تیمی و چه نرم افزاری قفل گذاری شده است. در صورتی که برندهای دیگر نام برند خود را بر روی پلیر نمایش می دهند.
عدم استفاده از سرور
چون ویدئوها و فایلها در هیچ یک از نسخ موبایل و ویندوز از سرور بازخوانی نمیشوند، از انواع خطرات اینترنتی چون هک اطلاعات در امان هستند و در ضمن سرعت پردازش آنها بسیار بالاتر صورت میگیرد.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
قفلگذاری نرم افزاری بخش اول
قفلگذاری نرم افزاری بخش چهارم
قفلگذاری نرم افزاری بخش دوم
قفلگذاری نرم افزاری بخش پنجم
قفلگذاری نرم افزاری بخش سوم

جلوگیری از ضبط صفحه نمایش

در راستای امنیت و عدم انتشار، تمامی بخش های تحت نرم افزار (فیلم های آموزشی)، کدگذاری امنیتی می شوند. مثلا زمانی که محتوای ویدئویی در حال پخش است، اگر کاربر اقدام به فعالسازی یکی از نرم افزارهای فیلمبرداری از دسکتاپ کند، صفحه نمایش قفل و سیاه می شود.

جلوگیری از ماشین مجازی

یکی از مزایای قفل های امنیتی فیلم های آموزشی، عدم اجرا در ماشین مجازی Virtual Machine است. نسخ جدید این قفلهای  نرم افزاری به شکلی بهینه شده اند که قابل اجرا و کپی شدن بر روی ماشین مجازی نیستند و این یکی از مزایای جدید و رقابتی برای این دسته از قفلهای امنیتی و نرم افزاری محسوب می شود.

محدود کردن تعداد نصب نرم افزار

تمامی نرم افزارهای قفل  شده مستلزم، فعالسازی اولیه هستند. پردازش اولیه این سریال ها در سرورهای آنلاین مجموعه رد پالت اتفاق می افتد. بر اساس استراتژی و سلیقه مشتری، می توان برای هر قفل نرم افزار تعداد نصب تعریف کرد. مثلا نرم افزار X تنها بر روی دو سیستم قابل فعالسازی و اجرا باشد. یا نرم افزار Y قابلیت فعال شدن بر روی سه سیستم را داشته باشد. این نوع فعالسازی، مزیت بسیار خوبی برای محدود کردن کاربران، عدم انتشار محتوا و افزایش فروش محصول است.

محدود کردن تعداد کاربر قفل
قفلگذاری پکیج آموزش صادرات

غیر فعال کردن نرم افزار از راه دور

گاهی صاحبان نرم افزارهای تولید شده بنا به دلایلی تمایل به غیر فعال کردن نرم افزار خاصی بر روی سیستم های تعدادی از کاربران خود دارند. خوشبختانه در ورژن  جدید، این نوع قفلگذاری امکان اضافه شده است و با هماهنگی ما، این رویداد قابل اجراست. معمولا این نوع قابلیت در فروش اقساطی استفاده می شود. مثلا کاربری تعدادی از نرم افزارهای قفلگذاری شده را بصورت اقساط خریداری می کند اما در موعد پرداخت قصور کرده و از پرداخت وجه سر باز می زند. اینجاست که مالک اثر می تواند از این قابلیت استفاده کرده و دسترسی کاربر را از نرم افزار قطع کند.

آنتی دیباگ بودن نرم افزارها

قابلیت آنتی دیباگ در این سبک از قفلگذاری نرم افزاری باعث می شود تا زمانی که نرم افزار در حال اجرا هست هیچگونه بد افزار یا نرم افزار خطرناکی که قصد هرگونه هک یا دیباگ را دارد نتواند به نرم افزار نفوذ کند یا نرم افزار را غیر فعال نماید. در واقع آنتی دیباگ مثل یک فایروال یا آنتی ویرس در پس زمینه نرم افزار عمل می کند.

قابلیت آنتی دیباگ، دقیقا نوعی گارد امنیتی با لایه های تو در تو هست که حتی اگر بد افزاری از یک یا دو لایه امنیتی عبور کند در یکی از این لایه ها به دام افتاده و بدون مختل شدن، نرم افزار به روند خود ادامه میدهد.

آنتی دیباگ
قفل ویدئو پلیر اختصاصی

پلیر اختصاصی

چون اکثر محتواهای آموزشی بصورت فایل های ویدئویی هستند، نیاز به اجرا در یک پلیر دارند. ما در این روش از قفلگذاری نرم افزاری بجای استفاده از پلیرهای پیش فرض محیط سیستم عامل کاربر، از طراحی پلیرهای اختصاصی استفاده می کنیم. پلیرهایی که بصورت مجزا و با امکانات خاص بهینه شده اند. این پلیرهای بصورت ریسپانسیو و واکنشگرا بوده و در تمامی دیوایس ها قابلیت اجرا دارند. از طرفی چون پلیر اختصاصی طراحی شده، عاملی در جهت افزایش امنیت محتوا به حساب می آید. یکی دیگر از مزایای پلیرهای اختصاصی استفاده از کمترین منابع RAM و CPU کاربر است که نتیجه آن پخش بدون مشکل محتواهای ویدئویی می باشد.

محیط پلیر اختصاصی قفل نرم افزاری رد گارد Red Guard

پلیر اختصاصی قفل نرم افزاری رد گارد

شماره سریال شناور

در حین پخش ویدیو، شماره سریال کاربر به عنوان واترمارک روی صفحه پخش می شود. در این حالت حتی اگر کاربری قصد داشته باشد از مانیتور با گوشی موبایل ضبط کند، شما می توانید آن شخص را از طریق شماره سریال پیدا کنید. اطلاعات کاربر در حین فعال سازی دریافت می شود. همچنین می توانید قبل از اینکه شماره سریالی را به کاربری بدهید آنرا در لیستی یادداشت کنید تا در صورت تخلف، مقصر شناسایی شود.

سریال شناور قفل نرم افزار

نحوه اجرای فایل های آموزشی قفلگذاری شده در ویندوز

برای اجرای فایلهای ویدئویی و پی دی اف آموزشی در محیط ویندوز، ابتدا پلیر اختصاصی ردگارد Red Guard را که همراه فایلهای رمزگذاری ارائه می شود، بر روی سیستم ویندوز خود نصب کنید. بعد از نصب پلیر Red Guard فایلهای رمزگذاری شده به شکل قفلهای قرمز رنگ تبدیل می شوند. کافیست بر روی یکی از این فایلها کلیک کنید. پنجره فعالسازی بر روی صفحه نمایشگر شما ظاهر میشود. اطلاعات شخصی خود را بهمراه شماره سریالی که در اختیار دارید در پنجره مربوطه وارد کرده و دکمه Activate را بزنید. بعد از اندک زمانی همه فایلهای ویدئویی و پی دی اف فعال شده و می توانید از محتوای آموزشی آنها بهره مند شوید. به جرات می توانیم بگوییم رد گارد Red Guard تنها قفل امنیتی با ضریب امنیت نزدیک به صد است که به ساده ترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان فعال میشود.

قفلگذاری فایل های pdf
روش فعالسازی فایلهای قفلکذاری شده

نحوه اجرای فایل های آموزشی قفلگذاری شده در اندروید (نسخه موبایل)

برای اجرای فایلهای ویدئویی و پی دی اف آموزشی در گوش های تلفن همراه اندروید، ابتدا اپلیکیشن اختصاصی ردگارد Red Guard را که همراه فایلهای رمزگذاری ارائه می شود، بر روی تلفن همراه خود انتقال داده و سپس آنرا نصب کنید. برای اجرا و مشاهده ویدئوها و فایلهای آموزشی، باید همان فایلهای نسخه ویندوز را بر روی حافظه موبایل انتقال داده و از طریق اپلیکیشن اقدام به فعالسازی ها آنها نمایید.

تولید محتوای اینستاگرام
تولید محتوای اینستاگرام

طراحی، گرافیک و تولید پست

تولید محتوای انگلیسی سایت
تولید محتوای انگلیسی

تولید انواع محتوا به زبان لاتین

طراحی و تولید محتوای گرافیکی
تولید محتوای گرافیکی

طراحی و گرافیک آنلاین و آفلاین

سئو و بهینه سازی سایت
سئو و بهینه سازی سایت

خدمات سئو و افزایش بازدید سایت

بانک پیامک تبلیغاتی

تبلیغات پیامکی هدفمند اصناف

پکیج نمونه کارت ویزیت
پکیج کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت ساده و فانتزی

فلش مموری تبلیغاتی
فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری های ساده و فانتزی

پکیج فایل های لایه باز فتوشاپ
پکیج فایلهای لایه باز فتوشاپ

ویژه طراحان و گرافیست ها