• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

تپسی سرویس جدید تبلیغات را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

تپسی سرویس جدید تبلیغات را به اپلیکیشن خود اضافه کرد

تپسی، قابلیت نمایش تبلیغات درون‌اپلیکیشنی را به پلتفرم خود اضافه کرده و کسب‌وکارها می‌توانند از این ظرفیت برای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنند.

به‌احتمال زیاد زمانی که درخواست سفر خود را در اپلیکیشن تپسی ثبت کردید و در انتظار پذیرش سفر از سوی سفیران تپسی و رسیدن آنها به مبدا بودید، متوجه تبلیغات درون‌برنامه‌ای تپسی شده‌اید. تاکسی اینترنتی تپسی اخیراً سعی کرده با برگزاری کمپین، مخاطبین خود را از تخفیف‌ها و حراجی‌های برندهای نام‌آشنا آگاه سازد.

طبق اعلام روابط عمومی تپسی، از ابتدای اسفندماه سال گذشته، ظرفیت جدیدی برای نمایش تبلیغات به این پلتفرم اضافه شده است. این یک قابلیت جدید در تپسی است که فرصت را برای کسب‌وکارهای مختلف فراهم می‌‌سازد تا آفرهای جذاب خود برای مخاطبان را در پلتفرم تپسی به نمایش بگذارند.

گفتنی است از ابتدای اسفند سال گذشته تا فروردین امسال، شش کسب‌وکار با تپسی همکاری کرده و از ظرفیت‌های جدید تبلیغاتی آن استفاده کرده‌اند. این تبلیغات درون اپلیکیشنی طی این بازه ۲۰ روزه، ۷۲ میلیون بار نمایش داده‌ شده‌اند.

به گفته روابط عمومی تپسی، میانگین نرخ کلیک تبلیغات نیز در این پلتفرم بیش از ۵ درصد بوده که این عدد با توجه به طرح و آفر کسب‌وکار متفاوت بوده است. یعنی نرخ کلیک برای تبلیغاتی که حاوی پیام و طراحی بهتر و جذاب‌تری بوده‌اند، بیش از سایرین بوده است.

تپسی برای نمایش تبلیغات درون‌اپلیکیشنی خود چهار جایگاه تاپ‌بنر (بالای صفحه)، صفحه فایندینگ (صفحه انتظار برای راننده)، جایگاه باتم (پایین صفحه) و این‌راید (صفحه پس از قبول درخواست توسط راننده) را در نظر گرفته است. گفتنی است شیوه قیمت گذاری این تبلیغات نیز بسته به نوع شرکت و جایگاه آن تفاوت دارد.

اگر به دنبال تبلیغ کسب‌وکار خود در یک کمپین موفق هستید؛ می‌توانید برای هماهنگی و دریافت پروپازال به آدرس TapsiAds[at]Tapsi.Cab ایمیل خود را ارسال نمایید.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *