• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

درآمد تپسی از مرز ۱۰۰میلیارد تومان عبور کرد (ثبت رکورد جدید)

درآمد تپسی از مرز ۱۰۰میلیارد تومان عبور کرد (ثبت رکورد جدید)

گزارش منتشرشده روی کدال حاکی از آن است که رکورد درآمد ماهانه تپسی شکسته شده. این تاکسی اینترنتی در اسفندماه ۱۴۰۲ بیش از ۱۰۹.۵ میلیارد تومان درآمد داشته و مجموع درآمد یک‌ساله آن نیز از مرز هزار میلیارد تومان عبور کرده است.

گزارش فعالیت ماهانه تپسی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ روی کدال منتشر شد. این تاکسی اینترنتی در ماه پایانی سال گذشته بیش از ۱۰۹.۵ میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده است. نزدیک به ۹۸ درصد از این درآمد از کمیسیون دریافتی از سفیران به‌دست آمده. درآمد این تاکسی اینترنتی از سرویس تلفنی دو میلیارد تومان، راه‌اندازی مجدد ۲۱۵ میلیون تومان و سوء‌پیشینه سفیران ۱۱۱ میلیون تومان بوده است.

جدول درآمدهای تاکسی اینترنتی تپسی 1402

این برای اولین‌بار در تاریخ فعالیت تپسی است که درآمد ماهانه آن از مرز صد میلیارد تومان عبور کرده. در همین راستا، درآمد یک‌ساله این تاکسی اینترنتی نیز به بیش از هزار میلیارد تومان رسید. تپسی در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰۳۳ میلیارد تومان درآمد داشته که این رقم نسبت به سال ۱۴۰۱، حدود ۶۵ درصد رشد داشته است.

گفتنی است نیمه بهمن‌ماه سال ۱۴۰۲، گلرنگ با خرید ۶۸.۹۵ از سهام تپسی، مالکیت جدید این تاکسی اینترنتی را بر عهده گرفت. ۲۳ اسفندماه نیز «میلاد منشی‌پور» با انتشار پستی در شبکه اجتماعی X، از کناره‌گیری از مدیرعاملی تپسی خبر داد. با تصمیم هیئت‌مدیره جدید تپسی نیز «مصطفی سیدحسینی» به‌عنوان مدیرعامل جدید تپسی انتخاب شد. او در یک دهه گذشته، مسئولیت‌های مختلفی در گروه صنعتی گلرنگ و استارتاپ‌های زیرمجموعه آن داشته است.

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل سابق تپسی، به‌عنوان نماینده حقوقی «گروه مدیریت صنعت خرده‌فروشی کوروش» در هیئت‌مدیره این شرکت حضور دارد. «علی ابراهیمی کردلر» نیز به‌عنوان نماینده حقوقی گروه سرمایه‌گذاری کوروش، عهده‌دار سمت ریاست هیئت‌مدیره تپسی است.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *