• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

هفتمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

هفتمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

یلدای‌کارآفرینان استارتاپی ایران بزرگترین گردهمایی سالانه استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور است که هر سال در آستانه شب یلدا برگزار می‌شود. در این همایش، مدیران استارتاپ‌های بزرگ و کوچک، صندوق‌های خطرپذیر، شتاب‌دهنده‌ها، فضاهای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعالان استارتاپی و دانش بنیان گرد هم می‌آیند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت ارزیابی و افق‌های سال بعد را ترسیم کنند. در این گردهمایی خانوادگی زیست‌بوم استارتاپی ایران، میهمانانی از اتاق‌های بازرگانی، سازمان‌های خصوصی و دولتی، ‌مدیران اتحادیه‌ها، صنایع، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به این حوزه نیز حضور دارند.

هفتمین دوره یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران، در تاریخ ۲۷ دی ماه (به صورت حضوری)، ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۱۴۰۲ (به صورت آنلاین)، با حضور حداکثری فعالان زیست بوم کارآفرینی و استارتاپی ایران در سه روز برگزار خواهد شد.

همایش یلدا سامیت برخلاف سال های دیگر به دلیل پر بودن ظرفیت همه سالن های برگزاری همایش ها که به کنسرت ها اختصاص داده شده است، استثنائنا امسال در دیماه برگزار می شود

سخنرانان هفتمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران
 • یلدا سامیت فرصتی استثنائی برای تبلیغات و برندینگ شرکت ها
 • یلدا سامیت فرصتی مناسب برای مذاکره و عقد قرارداد برای جذب مشتری، معرفی و فروش کالا و خدمات
 • یلدا سامیت فرصت مناسبی برای شبکه سازی و ارتباط با کارآفرینان، سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی و دولتی
 • یلدا سامیت فرصت مناسبی برای ارتقا ارزش برند در اکوسیستم استارتاپی و دانش بنیان ایران
 • یلدا سامیت فرصتی برای بازیگران بزرگ صنعت جهت ورود به اکوسیستم استارتاپی و نوآور کشور
 • یلدا سامیت فرصت مناسبی برای ارتباط با شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران

کافه سرمایه

با توجه به اهمیت تامین مالی شرکت های استارتاپی و دانش بنیان رویداد “کافه سرمایه یلدا سامیت” با هدف بهم رسانی سرمایه گذاران و سرمایه پذیران برگزار می شود. رویداد کافه سرمایه گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی و استارتاپ‌های برتر است که در حاشیه یلدا سامیت برگزار می شود.

استارتاپ هایی که به دنبال جذب سرمایه هستند بر روی استیج ویژه در مورد کسب و کارشان ارائه ای خواهند داشت. نمایندگان شرکت‌های سرمایه گذارنیز جهت بررسی و ارزیابی به عنوان داور روی استیج حضور پیدا خواهند کرد تا استارت آپ‌ها به پرسش‌های نمایندگان شرکت‌های سرمایه‌گذاری پاسخ بدهند.

همچنین درکافه سرمایه نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار در فضا و میز اختصاصی خود مستقر می‌شوند و استارتاپ‌ها در مدت زمانی کوتاه به صورت خصوصی شرکت خود را به آنها معرفی می‌کنند. پس از گفتگو نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار می‌تواند به استارتاپ مورد علاقه خود پیشنهاد همکاری یا سرمایه گذاری ارائه دهد.

رویداد کافه سرمایه یلدا سامیت جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپ‌های برتری که نیاز به جذب سرمایه دارند تدارک دیده شداست.

نمایشگاه یلداسامیت ۲۰۲۴

امسال نیز همچون دوره های گذشته، در حاشیه یلدا فضای نمایشگاهی برای استارتاپ ها در نظر گرفته شده است تا بتوانند با استفاده از فرصت بزرگترین گردهمایی اکوسیستم استارتاپی ایران، محصولات و خدمات خود را معرفی کنند. در شرایط فعلی کشورمان که شرکت هانیاز به معرفی محصول، خدماتشان و فروش بیشتر دارند. نمایشگاه یلداسامیت که با حضور حداکثری فعالان اکوسیستم برگزار می شود فرصتی مغتنم برای بازاریابی است.

هفتمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران در سال 1402

شرایط شرکت در نمایشگاه و سوالات متداول

 • آیا امکان آوردن سمپل محصوالت یا استند در نمایشگاه وجود دارد؟
  در صورت داشتن سمپل محصوالت یا استند لطفا قبل از رزرو کانتر جهت هماهنگی با پشتیبانی تماس بگیرید.

 

 • آیا امکان حضور دو نفر یا بیشتر برای ارائه محصوالت و خدمات در فضای نمایشگاهی وجود دارد؟
  در مبالغ درج شده فوق برای کانترهای عادی هزینه بلیت ورودی یک نفر و کانترهای ویژه هزینه بلیت ورودی دونفر محاسبه شده است. به دلیل محدودیت در فضای نمایشگاهی امکان حضور نهایتا دونفر برای هر کانتر عادی و سه نفربرای هر کانتر ویژه وجود دارد. در صورت حضور نفر دوم باید بلیط ورودی به نمایشگاه یلدا سامیت تهیه شود.

 

 • چه زمانی باید در محل نمایشگاه حضور پیدا کنیم؟ مکان و ساعت برگزاری نمایشگاه ؟
  ۲۷ دیماه ،۱۴۰۲ سالن همایش های وزارت کشور صاحبان کانتر باید از ساعت ۱۲ در محل برگزاری همایش حضور داشته باشند.

 

 • آیا امکان تخفیف برای رزرو کانتر در نمایشگاه وجود دارد؟
  به دلیل باالبودن درخواست ها و تعداد محدود کانترها و همچنین باالبودن هزینههای اجاره فضای نمایشگاهی، اجاره کانترها و … . قیمت گذاری ها با کمترین حاشیه سود محاسبه گردیده است.

 

 • جانمایی کانترها به چه صورت است؟ و آیا امکان بررسی و دیدن جانمایی ها وجود دارد؟
  جانمایی ها بر اساس اولویت رزرو هر کانتر انجام می شود و امکان تغییر و جابه جایی وجود ندارد. بالفصله تکمیل ظرفیت، تصویر جانماییهای انجام شده از طریق همین صفحه قابل مشاهده می باشد.

 

 • چه کسانی از نمایشگاه بازدید خواهند کرد؟
  در این همایش، مدیران استارتاپ های بزرگ و کوچک، سرمایه گذران و مدیران و کارشناسان ارشد صندوق های خطرپذیر، شتاب دهنده ها، فضاهای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعاالن استارتاپی و دانش بنیان گرد هم می آیند. همچنین میهمانانی از اتاق های بازرگانی، سازمان های خصوصی و دولتی، مدیران اتحادیه ها، صنایع، شرکت های بزرگ و علاقمندان به این حوزه نیز حضور دارند.

 

 • چه امکاناتی باید با خودمان بیاوریم.؟
  با توجه به ابعاد کوچک کانترها به غیر از لپ تاپ و یا کاتولوگ و بروشور امکان گذاشتن وسابل دیگر وجود ندارد. مهمترین مزیت حضور در نمایشگاه استفاده از حضور چند هزار نفری مخاطبان برای معرفی،شبکه سازی، برندینگ و فروش است.

 

 • آیا امکان غرفه سازی در نمایشگاه وجود دارد؟
  برای اینکه شبکه بزرگی از فروشندگان و خریداران حوزه تکنولوژی شکل بگیرد در اکثر ایونت های استارتاپی از کانترهای کوچک استفاده شوید.

اجاره کانتر ( عادی) + بلیط ورودی برای یک نفر جهت حضور در نمایشگاه ویژه شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان
سایز کانتر عادی ۶۰×۶۰×۹۰

قیمت: ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان

اجاره کانتر سازمانی + بلیط ورودی برای دو نفر جهت حضور در نمایشگاه ویژه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ
سایز کانتر ویژه ۱۲۰×۶۰×۹۰

قیمت: ۲۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *