• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

آکادمی ملی انفورماتیک آغاز به کار می‌کند

آکادمی ملی انفورماتیک آغاز به کار می‌کند

آکادمی ملی انفورماتیک به‌عنوان بازوی علمی، پژوهشی و نوآوری در صنعت بانکی باهدف تأمین و تربیت نیروی متخصص در حوزه فناوری‌های نوین بانکی آغاز به کار می‌کند.

آکادمی ملی انفورماتیک با نیم‌نگاهی به تحولات نوین جاری در حوزه‌های بین‌المللی مالی، فین‌تک، بورس و بیمه قصد دارد تا با الگوپذیری از نمونه‌های موفق اقدام به طراحی مسیر روشن در داخل کشور کند.

بر همین اساس، مسیر رشد آکادمی ملی انفورماتیک با رویکرد آگاهی از آخرین خدمات ارائه شده توسط رقبای داخلی و خارجی، برای تمامی فعالان زیست‌بوم مالی کشور طراحی شده است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت ملی انفورماتیک، این آکادمی با ارتقا دانش و سطح علمی افراد قصد دارد تا در آینده پیش‌روی، خود را به‌عنوان اولین بازوی علمی، پژوهشی، نوآوری در صنعت بانکی با الگوپذیری از مفهوم نوین آینده بانکداری بین‌المللی معرفی و با بهره‌برداری از مقالات و ایده‌های آکادمی‌های پرشتاب اقدام به برگزاری دوره‌های هوشمند شخصی آموزشی برای پرسنل شبکه بانکی ایران با محوریت ارتقا دانش این افراد نماید.

دوره‌های کارآموزی، بوت‌کمپ آکادمی، آموزشی، مسیر شغلی و دوره‌های تخصصی و مدیریت از فعالیت‌ها و خدمات آکادمی ملی انفورماتیک است.

قرار است، آکادمی در شرکت‌های بزرگ بانکی و فناوری اطلاعات، نخبگان دانشجویی را در سطوح مختلف جذب و هم‌زمان با به‌کارگیری آنها در حوزه‌های کاری، سبب رشد سازمان و کاهش هزینه‌های شرکت‌ها شود.

ساختار اصلی آکادمی شامل گروه آموزش‌های تخصصی، گروه شتاب‌دهی ایده‌های نو، گروه ارتباط با دانشگاه (کارآموزی و بوت‌کمپ)، گروه برگزاری نشست‌های بین‌المللی و گروه تولید محتوا تخصصی است.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *