• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

بلوبانک با سه رنگ جدید و جذاب به استقبال مشتریان می رود

بلوبانک با سه رنگ جدید و جذاب به استقبال مشتریان می رود

از ابتدای شروع کار بلوبانک، عنصر «رنگ» به عنوان یکی از مفاهیم اساسی و مهمی که هویت برند بلو را به مخاطبان منتقل می‌کند، مورد توجه قرار داشت. واژه «بلو» قبل از هر چیز تداعی کننده رنگ در ذهن مخاطبان است و به همین دلیل رنگ به عنوان عنصر غالب بلوکارت‌ها انتخاب شده است

تا پیش از این، بلوکارت‌ها با ۳ رنگ آبی، قرمز و سبز طراحی شده بودند که هر کدام بنا به سلیقه متنوع کاربران بلوبانک مورد توجه قرار گرفتند. علاوه بر این سه رنگ، کارت‌ مشکی هم برای کاربران خاص بلوبانک طراحی شده که منحصربه‌فرد و برای کاربرانی صادر می‌شود که ۱۰ دعوت موفق از دوستان خود را در کارنامه‌شان داشته باشند. حالا در کنار این رنگ‌ها، رزگلد، زرد و بنفش هم به مجموعه کارت‌های بلو اضافه شده تا رنگین کمانی از کارت‌ها برای کاربران قابل سفارش باشد.

سه رنگ جدید کارت های بلوبانک

روش تغییر رنگ کارتهای بلوبانک

تمامی کاربران بلوبانک در صورت تمایل می‌توانند بلوکارت فعلی خود را با یکی از رنگ‌های جدید تعویض کنند. برای این کار کافیست به منوی «کارت» در اپلیکیشن بلوبانک مراجعه کرده و گزینه «تعویض بلوکارت» را انتخاب کنند. با ورود به این بخش دو گزینه «شماره کارت فعلی» و «شماره کارت جدید» پیش‌روی شما قرار می‌گیرد، برای انتخاب گزینه اول، لازم است تا کارت فعلی‌تان را همراه داشته باشید. در صورتی که بلوکارت‌ شما مفقود یا به سرقت رفته باشد، می‌توانید گزینه شماره کارت جدید را انتخاب کنید.

پس از آن وارد بخش انتخاب رنگ می‌شوید و می‌توانید بلوکارت تازه خود را به رنگ مورد علاقه خود در بیاورید. پس از انتخاب رنگ و تعیین محل دریافت بلوکارت جدید می‌توانید کارت بانکی تازه خود را به فاصله چند روز دریافت کنید.

با بلوبانک منحصر بفرد باشید!

گفتنی است برای طراحی بلوکارت‌‌ها از سبک‌های طراحی مینیمال الهام گرفته شده تا عناصری ساده اما جذاب، تشکیل‌دهنده این کارت‌ها باشد. به همین دلیل تمامی اطلاعات هویتی صاحبان کارت که معمولا در بخش جلویی کارت حک می‌شود، به پشت کارت منتقل شد و جلوی کارت به محلی برای نمایش مفاهیم اصلی برند به عنوان یک بانک جدید، مدرن و دوست‌داشتنی تبدیل شد.

این موضوع باعث شده تا بلوکارت‌ها نسبت به سایر کارت‌های بانکی، از طراحی ویژه و منحصربه‌فردی برخوردار شود و توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. شما هم می‌توانید منحصربه‌فرد باشید.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *