• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

دامنه‌ی Twitter.com به‌ دامنه‌ی X.com تغییر نام داد

دامنه‌ی Twitter.com به‌ دامنه‌ی X.com تغییر نام داد

پس از اعمال تغییرات چشمگیر ایلان ماسک در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، اکنون دامنه‌ی Twitter.com به‌طور کامل به دامنه‌ی X.com تغییر نام داده است.

تغییر نام کامل توییتر به این معنا است که اگر در مرورگر خود آدرس Twitter.com را جست‌و‌جو کنید، به آدرس مورد علاقه‌ی ماسک یعنی X.com هدایت می‌شوید. در پایان صفحه، ایکس طی پیامی به شما اعلام می‌کند که آدرس URL را تغییر می‌دهد اما همچنان از حریم شخصی شما محافظت می‌کند:

تغییر دامنه شبکه اجتماعی ایکس

از نگاه بسیاری از کاربران، انتقال دامنه تنها یکی از اقدامات ناخوشایند ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر به‌حساب می‌آید. ماسک پیش‌تر حساب رسمی این شبکه‌ی اجتماعی، اپلیکیشن نسخه‌ی موبایل و اشتراک پریمیوم را به ایکس تغییر نام داده و طبق اعلام رسمی خودش، اکنون نوبت به دامنه‌ رسیده است.

ماسک به نشانی اینترنتی X.com علاقه‌ی زیادی دارد، زیرا در سال ۱۹۹۹ کسب‌وکاری را با این نام راه‌اندازی کرد که سپس با پی‌پال ادغام شد. ایلان ماسک در نظر دارد شبکه‌ی اجتماعی ایکس را به یک سوپراپلیکیشن همه‌کاره مانند وی‌چت تبدیل کند.

برنامه‌های آتی ایلان ماسک برای اپلیکیشن ایکس هم‌اکنون در هاله‌ای از ابهام قرار دارند، اما تنها چیزی که کاربران می‌توانند از آن مطمئن باشند، از بین رفتن نام و نشانی Twitter.com است.

اشتراک گذاری:

رد پالت را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی رد پالت سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی رد پالت را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *