• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

طراحی سایت شرکت بازرگانی

شرکت های بازرگانی، مجموعه هایی هستند که در کنار تولید محصول، بصورت مستقیم یا غیر مستقیم صادرات و واردات محصول انجام می دهند. یا به شرکت های صادر کننده و وارد کننده خدمات می دهند. طراحی سایت شرکت بازرگانی در هر دو حالت از الزامات محسوب می شود. چنانچه یک شرکت تولید کننده بازرگانی هستید باید برای معرفی سازمان، محصولات، افتخارات، نظرات مشتریان و … حتما وبسایتی حرفه ای داشته باشید تا هم مشتریان داخلی و هم مشتریان خارجی از طریق این سایت با شما در ارتباط باشند. اگر هم یک شرکت خدمات دهنده بازرگانی هستید باید تمامی خدمات و توانایی هایی که در حوزه تجارت و بازرگانی بین الملل می توانید ارائه بکنید را در وبسایت شرکت بازرگانی خود انعکاس دهید.

https://redpalet.net/storage/2023/06/Export-and-import-website-design.png

طراحی سایت شرکت های بازرگانی

مجموعه ها ی بازرگانی در دسته بندی های متفاوت فعالیت می کنند. هر کدام از این مجموعه ها به فراخور فعالیت خود نیاز به نوع خاصی از طراحی سایت دارند. طراحی سایت شرکت های بازرگانی به تناسب حوزه کاری باید گرافیک یا UI خاص داشته باشند. زیرا این سایت ها علاوه بر فعالیت در داخل کشور، در بخش بین الملل ها در حال فعالیت هستند. ما برای طراحی سایت شرکت های بازرگانی را به ۴ دسته زیر تقسیم میکنیم:

 • شرکت مشاوره و خدمات بازرگانی

  شرکت های خدمات بازرگانی، شرکت هایی هستند که بصورت مستقیم یا غیر مستقیم به مجموعه های صادرات و واردات خدمات می دهند. در واقع صادر کنندگان یا وارد کنندگان در حین فراین واردات و صادرات اگر با مشکلی روبه رو شوند با این شرکتها وارد مذاکره می شوند. شرکت خدمات بازرگانی یا به مجموعه مذکور مشاوره می دهد یا طبق قراردادی بخشی از فرایندی بازرگانی را برای مجموعه ذینفع انجام داده و بر اساس قرار داد دستمزد دریافت می کند.

 • شرکت های تولید بازرگانی

  شرکت های تولید بازرگانی اکثرا مجموعه های نام آشنایی هستند که یا برای تولید و زیر ساخت های خود کار واردات انجام می دهند مثل: واردات ماشین آلات خط تولید، مواد اولیه و ... یا برای فروش محصولات تولید خود کار صادرات انجام می دهند.

 • شرکت های کارگزار یا حق العملکار گمرک

  شرکت کارگزار یا حق العملکار گمرک مجموعه هایی هستند که کار ترخیص کالا از گمرک را انجام می دهند. شرکت های وارد کننده کالا طبق قرار دادی با این شرکتها، کار ترخیص کالای خود را از گمرک به این مجموعه ها واگزار می کنند. سایتی که برای این مجموعه ها طراحی می شود قطعا ویژگی ها و محتوای خاص خود را دارد که طراح و ناظر طراحی سایت اگر به این اطلاعات فنی مسلط باشد می تواند دقیقا سایتی مناسب و در خور شان این مجموعه ها طراحی کند.

 • شرکت های مدیریت صادرات

  شرکت های مدیریت صادراتی پیشینه خیلی طولانی در کشور ما ندارند و جزو شرکت های نوپا محسوب می شوند. فعالیت این شرکت ها در زمینه بازاریابی بین الملل و صادرات محصولات شرکت های تولید و صادر کنندگان است. طراحی وبسایت این شرکت ها هم گرافیک و امکانات خاص خود را می طلبد. زیرا بخش زیادی از فعالیت این کمپانی ها در حوزه بین الملل و ارتباط با کاربران خارجی است.

ویژگی های طراحی وب سایت شرکت های بازرگانی

سفارشی سازی آسان وب سایت

قبل از طراحی سایت صادرات زعفران، نیاز سنجیهای لازم بعمل می آید. سپس بر اساس نتایج حاصله فرایند طراحی سایت شروع میشود. هدف نهایی سفارشی سازی سایت با نیازهای داخلی و بین المللی مشتری است.

کدنویسی تمیز وبسایت

در این مرحله از طراحی سایت، وبمسترها تمام تلاش خود را می کنند تا با استفاده از کمترین کدها ساختار سایت را ایجاد کنند. استفاده از کدهای صحیح و کم عامل موثری در سبک سازی و افزایش سرعت سایت است.

واکنشگرا بودن سایت

بعد از طراحی ساختار اصلی سایت، نوبت به ریسپانسیو کردن قالب سایت می رسد. در این مرحله ساختار سایت برای تمامی دستگاه های نمایش دهنده مثل: انواع موبایل، تبلت، سرفیس و … بهینه می شود.

امنیت وب سایت

از موارد مهم در وبسایتهای صادراتی ایجاد امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها به ساختار سایت است. وبمسترها در این مرحله با استفاده از کدها، ماژولها و پلاگینهای مناسب، به ایجاد ساختار امنیتی سایت می پردازند.

طراحی ساده و خلاقانه

بعد از تکمیل ساختار، نوبت به طراحی ظاهر سایت می رسد. وبمسترهای مسلط به گرافیک، رنگشناسی و ui شروع به اصلاح و جابجایی کدها می کنند. تا سایت ظاهری جذاب و کاربر پسند داشته باشد.

چند زبان کردن سایت

در این مرحله بنا به درخواست مشتری جهت ورود به بازارهای بین المللی، زبان های مورد نیاز برای سایت نوشته می شود. سعی کنید در انتخاب زبان از تنوع خودداری کنید. زیرا در آینده برای سئو با مشکل مواجه می شوید.

انتخاب دامین مناسب

در این مرحله یک نام دامین به همراه پسوند مناسب برای سایت انتخاب می شود. نام و پسوند باید با نام تجاری و فضای کسب و کاری زعفران همخوانی داشته باشد. این مرحله با مشورت مستقیم با مشتری انجام می گیرد.

سرویس های میزبانی حرفه ای

مرحله پایانی، نوبت به بارگزاری کدها بر روی هاست مناسب و لانچ قالب است. انتخاب سرویس میزبانی حرفه ای و هاست مناسب برای سایت انجام می شود. که این خود دلیلی بر امنیت و افزایش سرعت لود سایت است.

امکانات سایت شرکت های بازرگانی

عناوین مورد نیاز در سایت شرکت های بازرگانی
آموزش مذاکرات بازرگانی بین الملل
مذاکرات بازرگانی بین الملل

مذاکره در بازرگانی بین الملل یکی از ارکان پایه به حساب می آید. زیرا طرف های خارجی در هر جای دنیا، ابتدا باید با یکدیگر به یک زبان مشترک مذاکره کنند سپس برای عقد قرارداد وارد جلسه دیگری شوند که همان جلسه هم باز مستلزم مذاکره است. چنانچه شرکت خدماتی-مشاوره ای در حوزه بازرگانی هستید حتما بخش خدمات مذاکره بازرگانی تجاری را در بخش از سایت خود مدنظر قرار دهید. سپس با دادن اطلاعات در این حوزه به وبمستر مسیر طراحی سایت را کوتاه تر کنید. تسلط به زبان انگلیسی، تسلط به فنون مذاکره و داشتن اطلاعات بازرگانی سه رکن مهم برای ارائه خدمات مذاکره در سایت شرکت است.

مکاتبات بازرگانی بین الملل
مکاتبات بازرگانی بین الملل

یکی از خدمات پرکاربرد شرکتهای بازرگانی نوشتن نامه یا ایمیل های کاری است. مکاتبات بازرگانی بین الملل به زبان انگلیسی صورت می گیرد. برای انجام مکاتبات بازرگانی بین الملل حتما باید فرد زبان انگلیسی قوی و اطلاعات تجاری خوبی داشته باشد. شرکت های بازرگانی زیادی هستند که بعلت نداشتن تخصص در این زمینه از مشاوره و خدمات مکاتبات بازرگانی شرکت های خدماتی بازرگانی استفاده می کنند. اگر مجموعه شما چنین فرد توانمندی دارد از این مزیت در سایتتان استفاده نمایید. طراح سایت با توجه با اطلاعات دریافتی به طراحی و برنامه نویسی این بخش در بستر سایت شرکت بازرگانی می پردازد.

دوره آموزش اینکوترمز 2020
اینکوترمز

اینکوترمز چیست؟ اینکوترمز مجموعه قوانین متحدالشکل در حوزه تجارت و بازرگانی بین الملل است که تمامی تجار دنیا ملزم به استفاده و اجرای آن در فرایند بازرگانی خود هستند. قوانین اینکوترمز توسط اتاق بازرگانی بین الملل تدوین و بروزرسانی می شود. در واقع اینکوترمز راه حل های از پیش مشخص شده در راستای سر و سامان دادن به روابط خریدار و فروشنده است. اینکوترمز در قالب چند قاعده نحوه تقسیم ریسک ها، هزینه ها و مسئولیت های طرفین معامله خارجی را مشخص می کند و….. پس اینکوترمز یکی از بخش های بسیار حساس در بازگانی هست که باید در طراحی سایت شرکت خدمات بازرگانی نادیده گرفته نشود و به تفصیل به آن پرداخت شود.

 

دوره آموزش ثبت سفارش کالا در واردات
سفارش و ثبت سفارش

یکی از مراحل اولیه و حساس در واردات کالا، استعلام قیمت و دریافت مشخصات اولیه کالا است. خریدار به فروشنده خارجی درخواست قیمت و مشخصات کالا می دهد. فروشنده باید در قالب فرمی بنام پروفرما اینویس این اطلاعات را برای خریدارش ارسال کند. حالا پروفرما اینویس چیست و چه شرایط قانونی دارد. اینها همه جزو وظایف شرکت بازرگانی است که این روند را طی کند. سپس برای مهائی کردن ثبت سفارش با اطلاع توافق شد وارد سایت سامانه جامع تجارت ایران شده و ثبت نهائی واردات کالا را طبق قوانین درج کند. شرکت خدمات بازرگانی باید تمامی این پروسه را در سایت رسمی خود هم برای واردات و هم برای اخذ ارز حاصل از صادرات درج کند.

آموزش قراردادهای بین الملل
قراردادهای خرید و فروش بین الملل

یکی دیگر از خدماتی که سایت شرکت های بازرگانی باید بعنوان خدمات داشته باشند، انواع قراردادهای بازرگانی بین الملل است. وارد کنندگان کالا نیاز به قرارداد خرید و فروشندگان کالا نیاز به قرار داد فروش بین الملل دارند. هر کدام از این قراردادها دارای اشکال و تبعات حقوقی خاص خود هستند. طراح سایت تمامی خدمات قراردادی بین الملل را بصورت شفاف و همراه با باکس ها، آیکن ها و رنگبندی مناسب در سایت شرکت خدمات بازرگانی تعبیه می کند. قطعا این بخش از سایت هم با اطلاعات فنی متخصصین ما و مشورت شرکت خدمات بازرگانی طراحی می شود.

روش های پرداخت بین الملل
روش های خرید و پرداخت بین الملل

بعلت مباحث تحریمی در مراودات بانکی، معمولا بخش روش های خرید و پرداخت از طریق مشورت با صرافی ها و شرکت های خدمات بازرگانی طراحی می شود. در حالت معمول روش های پرداخت بین المللی مثل: خرید نقدی، نسیه یا OPEN ACUNTE، LC، بروات و … وجود دارد. شرکت بازرگانی باید ببیند توانایی چه نوع روش خرید و پرداخت را از طرفهای خارجی دارد سپس به طراح با جزئیات اعلام کرده، در نهایت طراح سایت به همراه گرافیست به طراحی این بخش از سایت شرک بازرگانی می پردازد. شرکت بازرگانی هم باید نهایت تلاش خئد را کرده تا با اطلاعات صحیح مندرج در سایت هم خدمات این بخش را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هم حاشیه سود مناسب برای مجموعه ایجاد کرده باشد.

آموزش بیمه حمل و نقل بین الملل
بیمه حمل و نقل بین الملل

طراحی این بخش از سایت شرکت خدمات و مشاوره بازرگانی، بر اساس قوانین و ساختار بیمه حمل و نقل بین الملل صورت می گیرد. معمولا شرکت های بیمه گر نیز چون در این حوزه فعالیت می کنند می توانند از خدمات طراحی سایت برای شرکت بیمه گر استفاده کنند. طراحی سایت بر مبنای سه کلوز A,B و C بهمراه توضیحات کامل صورت می گیرد. تصاویر بهینه شده بهمراه جدول میزان خطرات تحت پوشش شرکت بیمه یا شرکت خدمات بازرگانی در این بخش بارگزاری و طراحی می شود. در ضمن شرایط عقد قرارداد بیمه حمل و نقل بین المل باید کامل و شفاف در این قسمت از سایت قرار داده شود.

حمل و نقل بین الملل

علاوه بر شرکت های خدمات بازرگانی شرکت های حمل و نقل بین المللی نیز از مشتریان این گزینه محسوب می شوند. برای شرکت های حمل و نقل یک سایت کامل با جزئیات انواع خدمات مثل: حمل زمینی، حمل هوایی، حمل دریایی، حمل ریلی، حمل مرکب و …. طراحی می شود. حتی مشتریان می توانند قیمت حمل خود را در سایت بصورت آنلاین محاسبه کنند. برای شرکت های واسط یا همان شرکت های خدمات بازرگانی هم امکان سفارشی کردن این موارد، در یکی از آیتم های سایت امکانپذیر است. قابل ذکر است بهینه کردن این بخش در سایت شرکت خدمات بازرگانی در مقیاس کوچکتر و همراه با اطلاعات کمتری است. زیرا حمل و نقل بین الملل صنعتی کاملا مجزاست.

دوره آموزش epl گمرک و ترخیص کالا
گمرک و ترخیص کالا

گمرک و ترخیص کالا از بخشهای مهم و پایانی در واردات کالاها محسوب می شود. خیلی از شرکت های بازرگانی بعلت بوروکراسی اداری و زمانبر بودن ترخیص کالا این بخش را به شرکت های خدمات بازرگانی یا کارگزاری گمرک محول می کنند. این شرکت ها حتما باید در طراحی سایت بازرگانی شرکت، تمامی جوانب و قوانین گمرک و ترخیص کالا را برای مشتریان پیش بینی کنند. وبمستر نیز بر حسب توانایی و تخصص خود به طراحی ساختار و گرافیک این بخش می پردازد. قابل ذکر است کارگزاران یا حق العملکاران گمرک باید برای اینکار سفارش طراحی سایت مجزا بدهند.

طراحی سایت برای صادرات خشکبار
طراحی سایت صادرات پسته
طراحی سایت برای صادرات خرما
طراحی سایت صادرات خرما
طراحی انواع فروشگاه آنلاین
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وبسایت صادرات عسل
طراحی سایت صادرات عسل
طراحی سایت برای صادرات زعفران
طراحی سایت صادرات زعفران
قالب سایت فروشگاهی وردپرس
نمونه سایت فروشگاهی

دسته بندی:

کسب و کارهای فروش آنلاین

قالب وردپرس سایت شرکتی
نمونه سایت شرکتی

دسته بندی:

شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی سایت شخصی
نمونه سایت شخصی

دسته بندی:

افراد و اشخاص اجرائی و معروف