• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

اتحادیه اروپا نام «ابر آروان» را از لیست تحریم خود خارج کرد

اتحادیه اروپا نام «ابر آروان» را از لیست تحریم خود خارج کرد

ابرآروان شرکتی در حوزهٔ فناوری ابری است که کار خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و با ده‌ها محصول و قابلیت ابری مختلف مانند شبکه تحویل محتوا (CDN)، ویدئو به‌درخواست، سرور ابری (با قابلیت تنظیم دلخواه منابع)، شبکه توزیع محتوا (افزایش سرعت و امنیت وب سایت‌ها)، فضای ابری (ذخیره‌سازی فایل‌ها در فضای نامحدود ابری)، پلتفرم ویدیویی، کانتینر ابری (استقرار سریع و آسان نرم‌افزارها بر بستر داکر و کوبرنیتز) و ذخیره‌سازی اشیاء (Object storage)، زیرساخت کسب‌وکارهای آنلاین، سازمان‌ها و استارت‌اپ‌ها را تأمین می‌کند. ۲۳ آبان ۱۴۰۱ اتحادیه اروپا، خرداد ۱۴۰۲ دولت آمریکا، ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۳ وزارت خارجه استرالیا، سپتامبر ۲۰۲۳ وزارت خارجه بریتانیا این شرکت را تحریم کردند.

ابر آروان پس از این اتفاق در بیانیه‌ای اعلام کرد در «جنگ رسانه‌ای در مقابل شایعه‌ها و جعل واقعیت» شکست خورده و نتوانسته است از «حقانیت» خود دفاع کند.

این شرکت همان زمان اعلام کرده بود برای رفع این تحریم از طریق محاکم قضایی تلاش خواهد کرد. حال اتحادیه اروپا در لیست جدید افراد و شرکت‌های تحریمی ایرانی، نام ابر آروان را حذف کرده است.

خروج ابر آروان از تحریم اتحادیه اروپا

ابر آروان در واکنش به این تصمیم، در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:‌ «در‌ پی شکایت آروان‌کلاد و ارائه مستندات فنی و حقوقی به دیوان دادگستری اروپا (European Court of Justice)، این شرکت از فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا خارج شد.
آروان‌کلاد از این تصمیم شورای اروپا استقبال می‌کند و به اقدامات حقوقی خود در محاکم و مراجع بین‌المللی ادامه خواهد داد.»

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *