• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
  • تلفن: 02188283411

شبکه ایکس به حساب‌های دارای ۲۵۰۰ فالوور تیک آبی می دهد

شبکه ایکس به حساب‌های دارای ۲۵۰۰ فالوور تیک آبی می دهد

قبل از تصاحب ایکس توسط ماسک، تیک آبی این پلتفرم برای افراد مشهور، سیاستمداران و روزنامه‌نگاران ارائه می‌شد. بنابراین اگر شخصی در توییتر محبوبیت داشت، تیک آبی دریافت می‌کرد که این امر می‌توانست به کاهش انتشار اطلاعات نادرست هم کمک کند.

بااین‌حال ایلان ماسک سرویس پولی پریمیوم را عرضه کرد که با خرید آن، می‌توان تیک آبی گرفت. بنابراین برای اینکه کنار نام کاربران تیک آبی قرار بگیرد، نیازی نیست حتما فرد مشهوری باشند و با پرداخت هزینه به آن دسترسی پیدا می‌کنند. اما حالا به‌نظر می‌رسد که ایکس درصدد ارائه تغییر دیگری در رابطه با سیستم اشتراکی خود است و اکانت‌هایی که فالوورهای دارای تیک آبی زیادی دارند، به‌صورت رایگان این تیک را دریافت خواهند کرد.

طبق اسکرین‌شات به‌اشتراک‌گذاشته توسط نویسنده Business Insider، کاربران ایکس که از این طریق تیک آبی دریافت کرده‌اند، پیغام زیر را دریافت می‌کنند.

کاربران ایکس که از این طریق تیک آبی دریافت کرده‌اند، پیغام زیر را دریافت می‌کنند.

چندین کاربر ایکس به تازگی اعلام کرده‌اند که با وجود عدم پرداخت هزینه مربوط به اشتراک پولی این شبکه اجتماعی، تیک آبی معروف و آشنا آن را در کنار نام‌های خود دریافت کرده‌اند. ماسک هفته گذشته به این تغییر اشاره کرد و گفته بود که حساب‌های دارای ۲۵۰۰ فالوور تأیید‌شده، عضویت پریمیوم رایگان دریافت خواهند کرد و حساب‌های با بیش از ۵۰۰۰ فالوور تأییدشده نیز اشتراک رایگان پریمیوم پلاس دریافت می‌کنند. این دو اشتراک معمولاً ۸ یا ۱۶ دلار در ماه برای کاربران هزینه دارند.

اشتراک گذاری:
رسانه خبری شبکه رد پالت
رسانه خبری شبکه رد پالت
هدف ما در تحریریه ردپالت آگاهی، اطلاع رسانی و نشر اخبار تخصصی کسب و کارهای مرتبط است. شما هم می توانید به ما بپوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *