• پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن تماس: 09339235906

رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ آگهی

ایجاد بک لینک و بهبود سئو سایت

به انتشار محتوای شما در سایتهای مطرح رپورتاژ آگهی گفته می شود. رپورتاژ آگهی یکی ار مهمترین ابزارهای بازاریابی محتوایی برای هر کسب و کاری می باشد. یک رپورتاژ آگهی خوب می تواند مزایای زیر را برای کسب و کار اینترنتی شما به ارمغان آورد:

دیده شدن محتوا

با درج رپورتاژ آگهی در سایتهای مطرح، محتوای شما توسط مخاطبین بیشتری رویت می شود. مخاطبینی که بخش اعظم آنها تا قبل از خواندن این محتوا با شما آشنا نبوده اند.

آگاهی از برند

وقتی محتوای شما توسط مخاطبین جدید رویت می شود، آنها به دنبال نام و نشان نویسنده و یا راوی آن می گردند. که از طریق رپوتاژ آگهی با برند شما آشنا می شوند. آنها با باز نشر محتوای رپورتاژآگهی شما می توانند عده دیگری را نیز با شما آشنا کنند.

رشد سئو

مخاطبان از طریق لینکهای موجو در محتوای رپورتاژ شده وارد سایت شما می شوند. وجود لینکها و حضور کاربران باعث افزایش پیج آتوریتی و ارتقا جایگاه سایتتان می شود.

افزایش فروش

اگر تمام عوامل فوق را با یکددیگر جمع کنیم. نتیجه آن افزایش فروش کالا و خدمات یک کسب و کار را در پی خواهد داشت.

ایجاد بک لینک و بهبود سئو سایت
https://redpalet.net/wp-content/uploads/2020/04/reportage1.jpg

ویژگی های سایت ناشر رپورتاژ آگهی

بعد از اینکه محتوای شما نگارش شد و نکات فنی در آن لحاظ گرفت. نوبت انتشار آن می باشد. برای اینکه حتما از انتشار آگهی خود نتیجه مطلوب دریافت کنید توجه به نکات زیر الزامیست:

 • الکسا

  سایتی که رپورتاژ آگهیتان را در آن انتشار میدهید، حتما باید دارای جایگاه الکسای خوبی باشد. الکسا یک سرویس رتبه بندی سایتها در تمام دنیا می باشد. در الکسا دو رتبه برای سایتها قابل رویت هست. یک رتبه سایت در تمام جهان و دیگری رتبه سایت در کشوری که فعالیت می کند. هر چه رتبه سایت ناشر به اعداد تک رقمی و پایین نزدیکتر باشد، آگهی شما بازخورد بیشتری خواهد داشت.

 • اتوریتی

  اتوریتی در واقع اعتبار یک دامنه یا صفحه سایت در نزد گوگل می باشد. بر عکس الکسا هر چه عدد اتوریتی سایت ناشر بزرگتر باشد دارای اعتبار بیشتری نزد گوگل هست. برای سنجش اعتبار آتوریتی یک سایت می توانید به بخش لابراتوار دیجیتال مارکتینگ ما مراجعه نمایید و از ابزارهای معرفی شده استفاده کنید.

 • سن دامنه

  سن دامنه یا قدمت آن یکی از موارد مهم دیگر هست که تاثیر مستقیمی در اعتبار سایت ناشر دارد. سن دامنه از المانهای مهم در نزد گوگل هست. برای پی بردن به قدمت دامین سایتها می توانید از بخش لابراتور دیجیتال مارکتینگ و ابزار معرفی شده استفاده نمایید.

 • ارتباط موضوعی

  حتما رپورتاژ آگهی مدنظر را در سایتی انتشار دهید که علاوه بر دارا بودن آیتم های بالا، با موضوع محتوای شما همخوانی داشته باشد. برای مثال اگر موضوع محتوای شما درباره بازرگانی داخلی یا خارجی می باشد حتما آن را در سایتی مانند دنیای اقتصاد رپورتاژ کنید. زیرا کاربران اینگونه سایتها افراد و کسب و کارهایی هستند که در حوزه بازرگانی فعالیت می کنند.

رپورتاژ آگهی سایت نمناک

سایت نمناک

سیمیلار وب ایران: ۱۱۶

۲,۳۵۰,۰۰۰ تومان

رپورتاژ آگهی سایت خبر ورزشی

سایت خبر ورزشی

سیمیلار وب ایران: ۱۱۵

۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

رپورتاژ آگهی سایت رد پالت

سایت ایرنا

سیمیلار وب ایران: ۱۰۹

۲,۶۵۰,۰۰۰ تومان

سایت مشرق نیوز

سیمیلار وب ایران: ۳۶

۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

سایت تبیان

سایت تبیان

سیمیلار وب ایران: ۲۲۸

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان