• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

مدیریت کمپین های تبلیغاتی

کمپین‌های تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی مهم برای انواع مختلف کسب و کارهایی هستند که می‌خواهند آگاهی از برند و درآمد برند خود را افزایش دهند. در فرایند ایجاد و راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی، فاکتورهای متعددی نقش دارند، اینکه هدف اصلی آن چه باشد، از طریق چه کانالی ارائه شود، نوع محتوای آن در چه قالبی ارائه شود و … از جمله مهم‌ترین فاکتورها برای شکل دادن به یک نمونه کمپین تبلیغاتی موفق به شمار می‌روند.

تبلیغات آنلاین

انواع تبلیغات آنلاین

انجام هر گونه عملی در بستر اینترنت که موجب آگاهی، علاقمندی و یا ایجاد عملی درمورد خدمات و یا محصولات مشخصی گردد را تبلیغات آنلاین می گویند. تبلیغات آنلاین نسبت به دیگر تبلیغات ارزانتر و حتی پر مخاطب تر می باشند. علاوه بر آن رصد کاربران و رفتارشان در تبلیغات آنلاین امکانپذیر می باشد. از مزایای مهم اینگونه تبلیغات شخصی سازی آنهاست. مخاطبان تبلیغات آنلاین در دو گروه زیر دسته بندی می شوند:

تبلیغ کنندگان

پر واضح است که منظور از تبلیغ دهندگان کاربرانی می باشد که هدف آنها تبلیغ محصول و یا خدماتشان در محیط اینترنت می باشد.

نمایش دهندگان

به صاحبان کسب و کاری که دارای سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی پر مخاطب هستند و تمایل به انتشار تبلیغات دیگر کسب و کارها در فضاهای مذکور را داشته باشند نمایش دهنده گفته می شود.

انواع تبلیغات آنلاین

مدیریت کمپین تبلیغاتی

ما در واحد تبلیغات آنلاین شبکه ردپالت به علت دسترسی به سکوهای تبلیغاتی داخلی و خارجی طیف گسترده‌ای از خدمات بازاریابی را ارائه می‌دهیم. خدمات ما می‌تواند در راه‌اندازی، طراحی و مدیریت کمپین های تبلیغاتی به کمک شما بیاید.

مشاوره و راهبری، استراتژی و برنامه‌ریزی، خلاقیت و ایده‌پردازی، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و انتشار آنها در کانال‌های مناسب، مهم‌ترین رویکردی است که در خدمات شبکه رد پالت وجود دارد.

 

کمپین مدیریت تبلیغات آنلاین

ما چگونه به شما و کسب و کارتان کمک میکنیم؟

افزایش آگاهی

برند خود را به افراد زیادی معرفی و آن‌ها را از خدمات خود آگاه کنید.

جذب لید

اطلاعات مخاطبان (ایمیل، شماره‌تلفن و...) آن‌ها را به‌راحتی جمع‌آوری کنید.

افزایش فروش

با استفاده از سرویس‌های مختلف، فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهید.

افزایش ترافیک

مخاطبان هدف خود را به بازدید از وب‌سایت و محصولات هدایت کنید.

گزارش کمپین های تبلیغات آنلاین

گزارش دقیق کلیک‌ها و هزینه‌ها

ما در ردپالت بعلت دسترسی به پنلهای تبلیغاتی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی بهترین و دقیق‌ترین گزارش‌ها را به شما ارائه می‌دهیم. برای هر کمپینی که می‌سازید تعداد کلیک‌ها، قیمت هر کلیک، نمایش صفحه، سشن و… را دریافت می کنید و ما با استفاده از این اطلاعات، کمپین‌هایتان را بهینه می کنیم.

فرمت‌های متنوع تبلیغات

می‌خواهید تبلیغاتتان را به‌صورت بنری انجام دهید؟ یا شاید هم تبلیغات هدفمند برایتان مناسب‌تر باشد.

حتی ممکن است بخواهید یک کاربر را دوباره و دوباره به وب‌سایت خود برگردانید. تمام این کارها را با انواع تبلیغات مختلفی  می‌توانیم برایتان انجام دهیم.

فرمت های متنوع کمپین های تبلیغات آنلاین

انواع تبلیغات کلیکی

https://redpalet.net/storage/2020/04/push-notification-ads.jpg

انواع تبلیغات آنلاین

مدیران مارکتینگ و یا تبلیغات برای اجرای استراتژی های دیجیتال مارکتینگ خود می توانند از یک یا ترکیب چند روش تبلیغاتی آنلاین استفاده نمایند. اما قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی خود باید تمامی ابعاد اینگونه تبلیغات را بشناسند. تیم ردپالت با تجربه و اشراف کامل در حوزه تبلیغات آنلاین بعنوان مجری و یا مشاور در کنار  کسب و کار شما می باشد. هدف ما افزایش آگاهی برند و بهبود فروش شماست.

 

 • تبلیغات بنری

  رایج ترین نوع از تبلیغات آنلاین است. تبلیغات بنری در فرمت گرافیکی و در قالب متن، تصویر، ویدئو و ... برای کاربران قابل نمایش هست. در صورت کلیک کاربر بر روی آنها، به سایت تبلیغ کننده وارد می شود. اینگونه تبلیغات در بخشهای مختلف سایتهای تبلیغاتی جای میگیرند. معمولا بنرها در قالب مستطیل هستند. هرچه عرض این بنرها بیشتر باشد تاثیر آنها بر کاربران بیشتر خواهد بود. قابل ذکر است بنرهای تبلیغاتی آنلاین ثابت یا متحرک هستند. تبلیغات بنری انواع و سبک های مختلفی دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تبلیغات بنری مراجعه نمایید.

 • تبلیغات کلیکی PPC

  تبلیغات کلیکی یا Pay Per Click جزو محبوبترین نوع تبلیغات آنلاین هستند. در این سبک از تبلیغات، تبلیغ دهنده به ازاء هر کلیک کاربر، بر روی تبلیغش هزینه پرداخت می کند. اما در تبلیغات بنری تبلیغ دهنده به ازاء مدت زمان نمایش بنر به تبلیغ کننده هزینه می پردازد. تبلیغات کلیکی نیز دارای سبکها و روشهای مختلفی است. برای آگاهی بیشتر از این نوع تبلیغ به صفحه تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 • تبلیغات ریتارگتتینگ

  اکثر کاربرانی که به سایتهای فروشگاهی وارد میشوند بعد از مدت زمانی، آن سایت را ترک می کنند. تبلیغات ریتارگتینگ با اجرای صحیح به سراغ این دسته از کاربران رفته و تبلیغ جدید شما مثلا پروموشن فصلی و یا تخفیف ۵۰ درصدی را به آنها نشان می دهد. در واقع تبلیغات ریتارگتینگ قلقلک دهنده کاربران برای بازگشت به سایت و انجام عمل خرید می باشد. این سبک از تبلیغات آنلاین بسیار حساس و زیرکانه هستند. توصیه می شود اجرای کمپین ریتارگتینگ محصول را به افراد با تجربه و آگاه به این حوزه بسپارید. شما می توانید در صفحه ریتارگتینگ محصول ااطلاعات بسیار خوبی را کسب نمایید.

 • تبلیغات درون اپلیکیشنی

  تبلیغات درون اپلیکیشنی جزو در دسترس ترینن نوع تبلیغات آنلاین هستند. این نوع از تبلیغات در داخل اپهای موبایل یا مارکتهای اپلیکیشن نمایش داده می شوند. همه ما طی روز ساعات زیادی را در گوشیهای همراه خود سپری میکنیم. به همین دلیل ااین نوع تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما در صفحه تبلیغات درون اپلیکیشنی سبکهای مختلف این بلیغات را برای شما توضیح داده ایم.

 • تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

  تبلیغات پوش نوتیفیکیشن نوعی پیام شبیه پیامک می باشد که در گوشی کاربران ظاهر می شود. پوش نوتیفیکیشن ها برای کاربرانی ارسال می شود که در سایت یا اپلیکیشن یک کسب و کار با گزینه دریافت این نوع تبلیغ موافقت کرده اند. پوش نوتیفیکیشن با هدف بازگرداندن کاربران به سایت یا اپلیکیشن برای موضوعی خاص اجرا می شود. برای اجرای کمپین پوش نوتیفیکیشن حتما صفحه تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را مطالعه کنید.

تبلیغات درون اپلیکیشنی

تبلیغات در اپلیکیشن به‌معنای معرفی کسب‌وکار (محصول یا خدمت آن) در اپلیکیشن است. با توجه به اینکه ۶۶ میلیون کاربر اندروید و آی‌او‌اس داریم، این کانال برای تبلیغات طرفداران زیادی پیدا کرده است و باعث رشد کسب‌وکارهای زیادی شده است.

شما می‌توانید محصول یا خدمت خود را به شکل‌های مختلف مثل تصویر و متن، تبلیغ تمام‌صفحه و همچنین ویدیویی به کاربران معرفی کنید؛ افرادی که طبق آمار و تجربه تعامل زیادی با تبلیغات دارند.

نسخه موبایل گوگل آنالیتیکس

امکانات تبلیغات درون اپلیکیشنی

سایر خدمات چاپ

طراحی و چاپ کارت آویز عصایی
چاپ آویز

تراکت، اتیکت و کارت آویز

لیبل فیلتردار
چاپ لیبل و بر چسب

لیبل و برچسب ساده و اختصاصی

تراکت کرافت ۸۰ گرم
چاپ سربرگ و تراکت

تراکت و سربرگ با گرماژ متنوع

کارت پی وی سی 760 میکرون
چاپ کارت های مدیریتی

کارت های PVC در گرماژ متنوع

جعبه های فست فودی
چاپ محصولات فست فودی

انواع جعبه، پاکت و پکینگ

کارت ویزیت گلاسه بدون روکش دورگرد
چاپ کارت ویزیت

انواع کارت ویزیت ساده و فانتزی

فلش مموری تبلیغاتی
فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری های ساده و فانتزی

چاپ ساک خرید کرافت
چاپ ساک

تک رنگ و چهار رنگ