• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین

انواع تبلیغات آنلاین

انجام هر گونه عملی در بستر اینترنت که موجب آگاهی، علاقمندی و یا ایجاد عملی درمورد خدمات و یا محصولات مشخصی گردد را تبلیغات آنلاین می گویند. تبلیغات آنلاین نسبت به دیگر تبلیغات ارزانتر و حتی پر مخاطب تر می باشند. علاوه بر آن رصد کاربران و رفتارشان در تبلیغات آنلاین امکانپذیر می باشد. از مزایای مهم اینگونه تبلیغات شخصی سازی آنهاست. مخاطبان تبلیغات آنلاین در دو گروه زیر دسته بندی می شوند:

تبلیغ کنندگان

پر واضح است که منظور از تبلیغ دهندگان کاربرانی می باشد که هدف آنها تبلیغ محصول و یا خدماتشان در محیط اینترنت می باشد.

نمایش دهندگان

به صاحبان کسب و کاری که دارای سایت، اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی پر مخاطب هستند و تمایل به انتشار تبلیغات دیگر کسب و کارها در فضاهای مذکور را داشته باشند نمایش دهنده گفته می شود.

انواع تبلیغات آنلاین
https://redpalet.net/storage/2020/04/push-notification-ads.jpg

انواع تبلیغات آنلاین

مدیران مارکتینگ و یا تبلیغات برای اجرای استراتژی های دیجیتال مارکتینگ خود می توانند از یک یا ترکیب چند روش تبلیغاتی آنلاین استفاده نمایند. اما قبل از اجرای کمپین تبلیغاتی خود باید تمامی ابعاد اینگونه تبلیغات را بشناسند. تیم ردپالت با تجربه و اشراف کامل در حوزه تبلیغات آنلاین بعنوان مجری و یا مشاور در کنار  کسب و کار شما می باشد. هدف ما افزایش آگاهی برند و بهبود فروش شماست.

 

 • تبلیغات بنری

  رایج ترین نوع از تبلیغات آنلاین است. تبلیغات بنری در فرمت گرافیکی و در قالب متن، تصویر، ویدئو و ... برای کاربران قابل نمایش هست. در صورت کلیک کاربر بر روی آنها، به سایت تبلیغ کننده وارد می شود. اینگونه تبلیغات در بخشهای مختلف سایتهای تبلیغاتی جای میگیرند. معمولا بنرها در قالب مستطیل هستند. هرچه عرض این بنرها بیشتر باشد تاثیر آنها بر کاربران بیشتر خواهد بود. قابل ذکر است بنرهای تبلیغاتی آنلاین ثابت یا متحرک هستند. تبلیغات بنری انواع و سبک های مختلفی دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه تبلیغات بنری مراجعه نمایید.

 • تبلیغات کلیکی PPC

  تبلیغات کلیکی یا Pay Per Click جزو محبوبترین نوع تبلیغات آنلاین هستند. در این سبک از تبلیغات، تبلیغ دهنده به ازاء هر کلیک کاربر، بر روی تبلیغش هزینه پرداخت می کند. اما در تبلیغات بنری تبلیغ دهنده به ازاء مدت زمان نمایش بنر به تبلیغ کننده هزینه می پردازد. تبلیغات کلیکی نیز دارای سبکها و روشهای مختلفی است. برای آگاهی بیشتر از این نوع تبلیغ به صفحه تبلیغات کلیکی مراجعه کنید.

 • تبلیغات ریتارگتتینگ

  اکثر کاربرانی که به سایتهای فروشگاهی وارد میشوند بعد از مدت زمانی، آن سایت را ترک می کنند. تبلیغات ریتارگتینگ با اجرای صحیح به سراغ این دسته از کاربران رفته و تبلیغ جدید شما مثلا پروموشن فصلی و یا تخفیف ۵۰ درصدی را به آنها نشان می دهد. در واقع تبلیغات ریتارگتینگ قلقلک دهنده کاربران برای بازگشت به سایت و انجام عمل خرید می باشد. این سبک از تبلیغات آنلاین بسیار حساس و زیرکانه هستند. توصیه می شود اجرای کمپین ریتارگتینگ محصول را به افراد با تجربه و آگاه به این حوزه بسپارید. شما می توانید در صفحه ریتارگتینگ محصول ااطلاعات بسیار خوبی را کسب نمایید.

 • تبلیغات درون اپلیکیشنی

  تبلیغات درون اپلیکیشنی جزو در دسترس ترینن نوع تبلیغات آنلاین هستند. این نوع از تبلیغات در داخل اپهای موبایل یا مارکتهای اپلیکیشن نمایش داده می شوند. همه ما طی روز ساعات زیادی را در گوشیهای همراه خود سپری میکنیم. به همین دلیل ااین نوع تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار هستند. ما در صفحه تبلیغات درون اپلیکیشنی سبکهای مختلف این بلیغات را برای شما توضیح داده ایم.

 • تبلیغات پوش نوتیفیکیشن

  تبلیغات پوش نوتیفیکیشن نوعی پیام شبیه پیامک می باشد که در گوشی کاربران ظاهر می شود. پوش نوتیفیکیشن ها برای کاربرانی ارسال می شود که در سایت یا اپلیکیشن یک کسب و کار با گزینه دریافت این نوع تبلیغ موافقت کرده اند. پوش نوتیفیکیشن با هدف بازگرداندن کاربران به سایت یا اپلیکیشن برای موضوعی خاص اجرا می شود. برای اجرای کمپین پوش نوتیفیکیشن حتما صفحه تبلیغات پوش نوتیفیکیشن را مطالعه کنید.

 ریتارگتینگ زامبی دنیای تبلیغات
ریتارگتینگ زامبی دنیای تبلیغات

با نحوه صحیح طراحی کمپین های تبلیغاتی ریتارگتینگ، کاربران خود را به مشتریانتان تبدیل کنید. در این مقاله استراتژی های وحشتناک و زامبی گونه، برای افزایش فروش به کاربران نیمه جانتان را یاد بگیرید.