• پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن تماس: 09339235906

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت اینستاگرام

تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام بعنوان یک شبکه پر کاربر، ابزار مهمی در بازاریابی کسب و کارها محسوب می شود. مدیریت هدفمند شبکه اینستاگرام مستلزم داشت دانش، تخصص و تجربه می باشد. ما در کنار کسب و کار شما هستیم تا با دانش و تجربه خود به رشد و توسعه برند شما را در این شبکه اجتماعی کمک کنیم. 

طراحی و گرافیک

ایجاد لی اوت و گرافیک تخصصی برای هر کسب و کار در صفحه اینستاگرام یکی از استراتژی های اولیه ما به حساب می آید.

محتوای جذاب و مفید

طراحی، نگارش و تولید محتوای جذاب و مفید جهت انتشار در شبکه اینستاگرام مقوله بسیار مهم در جذب و مانایی کاربران می باشد. تیم فنی رد پالت این مسیر رو برای شما هموار می کند.

آنالیز و مدیریت

آنالیز رفتار کاربران، بررسی تعاملات آنها ، طراحی انواع روشهای افزایش و جذب کاربران جدید از ارکان اصلی خدمات ما محسوب می شود.

تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام
https://redpalet.net/wp-content/uploads/2020/04/instagram-baner3.jpg

قابلیت های ردپالت برای مدیریت اینستاگرام

تیم رد پالت توسط ابزارهای تخصصی قادر به ارائه خدمات زیر می باشد:

 • انتشار و زمانبندی

  با ایجاد تقویم محتوایی در این بخش، صفحه شما با فعالیت منظم و مداوم در کمترین زمان شروع به جذب فالور می کند.

 • مدیریت دایرکت ها

  پاسخگویی به سوالات و خواسته های مشتریان یکی از نکات مهم در افزایش فالوور و فروش محصول می باشد. ما در کمترین زمان به مدریت پیام ها و پاسخگویی صحیح کاربران می پردازیم.

 • مدیریت کامنت ها

  کاربران شبکه های اجتماعی علاقه زیادی به دریافت سریع پاسخ در کامنت های خود دارند. ما با کسب اطلاعات قبلی به تمامی کامنتهای کاربرانتان پاسخهای هوشمندانه می دهیم. استراتژی ما در پاسخگویی، جلب رضایت و ایجاد لید برای کسب و کار شما می باشد.

 • مدیریت هشتگ ها

  یکی از راهکارهای اساسی در جذب فالورهای جدید، بکارگیری هشتگ مناسب است. تیم تخصصی ردپالت هشتگ های کسب و کار شما را جمع آوری کرده و به فراخور محتوا به انتشار آنها می پردازد.