• رد پالت، پالتی برای تمامی کسب و کارها
 • تلفن: 02188283411

مدیریت و پشتیبانی سایت

همانطور که تمامی کسب و کارها در دنیای واقعی، نیاز به مدیریت و پشتیبانی دارند. در دنیای دیجیتال و وب هم بهمین ترتیب هست. حتی می توان گفت مدیریت و پشتیبانی وب سایت ها و پلتفرم های اینترنتی بسیار حساس تر از دنیای واقعی هستند. بسیاری از کسب و کارها به دلیل وجود مشغله های شغلی و نداشتن دانش فنی و تخصصی بعد از اتمام مراحل طراحی، وب سایتشان را به همان حالت رها می‌کنند. این یک اشتباه بسیار بزرگ است. یا اقدام به طراحی سایت نکنید یا اگر سایتی را طراحی کردید، حتما به مدیریت، پشتیبانی و توسعه آن فکر کنید.

امروزه با توجه به اینکه اغلب صاحبان مشاغل، زمان و تخصص کافی برای مدیریت سایت خود را ندارند؛ بهتر است این امور را به یک متخصص با تجربه بسپارند. مدیریت و پشتیبانی سایت معمولا به دو حالت صورت می پذیرد. در حالت اول، سازمان شخص متخصصی را برای مدیریت و توسعه وبسایت، داخل سازمان استخدام می کند. این شخص بعنوان مدیر و پشتیبان سایت تمامی مسئولیت های لازم را در قبال سایت بعهده گرفته و ملزم به انجام آنها می باشد. در حالت دوم، سازمان یا شرکت مسئولیت مدیریت و پشتیبانی سایت خود را طبق قراردادی به شخص یا شرکت متخصص واگذار یا برونسپاری می کند.

معمولاً وبسایت اکثر کسب و کارها (غیر فروشگاهی) نیاز به صرف وقت زیادی ندارند. استخدام مدیر سایت با در نظر گرفتن خرید تجهیزات لازم، مباحث بیمه و مالیات، اختصاص فضای کار، اعتماد و… آنچنان مقرون به صرفه نیست. بنابراین برون سپاری در این کسب و کارها بهترین روش خواهد بود.

https://redpalet.net/storage/2023/11/Website-manager-and-support.jpg

خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت

ما بعنوان ادمین و پشتیبان وبسایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و یا خبری خدمات مهم زیر را به مشتریانمان ارائه میکنیم تا با خیالی راحت در مسیر کسب و کار خود رشده کرده و به اهداف خود برسند.

 • پشتیبانی فنی سایت

  پشتیبانی فنی وب سایت شامل موارد فنی مانند: بروزرسانی ماژول ها و افزونه ها، بک آپ گیری، رفع خطاها و باگ های پیش آمده، توسعه و ... می شود.

 • پشتیبانی محتوایی

  پشتیبانی محتوایی مربوط به تولید مقالات، صفحات خدمات، صفحات محصول و تمامی محتواهایی هست که در سایت باید تولید شود تا علاوه بر آگاهی کاربران به سئوی سایت هم کمک کن.

 • پشتیبانی فروشگاه

  این نوع پشتیبانی ویژه سایت های فروشگاهی است و شامل فرایند فروش آنلاین، اطلاع رسانی به انبار، پیگیری ارسال و رفع خطاهای ایجاد شده در هنگام خرید کالا و خدمات توسط کاربران است.

 • پشتیبانی کاربران

  پشتیبانی کاربران شامل بررسی ایمیل ها و تمامی کامنت هاست که کاربران یک وبسایت در بستر سایت یا پیام رسانهای متصل به سایت ارسال می کنند.

اهمیت استفاده از پشتیبانی و مدیریت سایت

مدت زمانی که وب سایت شما در دسترس همگان قرار دارد به هاست و دامنه شما مربوط می‌شود و در صورت بروز خطا یا اختلال در بارگذاری اطلاعات باید علت آن بررسی شود، زیرا در غیر این صورت این امکان وجود دارد که مخاطب با خطا مواجه شده و سایت شما را ترک کند. به عنوان مثال یک آموزشگاه زبان را در نظر بگیرید که پس بعد از گذشت یک سال از طراحی سایت آموزشگاه زبان، دامنه خود را رزرو نکرده در نتیجه سایت بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده به کاربران نمایش داده نخواهد شد؛ در صورتی که وب سایت شما پشتیبان داشته باشد، موجب جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات می‌شود. وب سایت هایی که خدمات بیشتری ارائه می‌دهند و تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان را به خود اختصاص داده اند به طور قطع، نیاز به یک پشتیبانی تخصصی دارند؛ به عنوان مثال یک سایت شهرداری. البته این بدان معنا نیست که کسب و کارهای کوچک نیاز به مدیریت و پشتیبانی ندارند؛ زیرا وب سایت شما هر چه که باشد مانند ویترین فروشگاه یا شرکت شماست و اطلاعات این نمایشگاه به طور دائم باید بروز شود تا مشتریان و کاربران فضای مجازی از جدید ترین اخبار، محصولات، مقالات و… مطلع شوند.

لیست خدمات مدیریت و پشتیبانی

نسخه پشتیبان دوره ای

افزایش سرعت سایت

ویرایش محتوای قبلی سایت

آپدیت افزونه و ماژول ها

تولید و بارگذاری محتوا

بهینه سازی تصاویر قبلی سایت

بررسی و رفع باگ های فنی

بهبود سئو تکنیکال سایت

ریدیزاین صفحات سایت

پیگیری مشکلات احتمالی و رفع آن‌ها

بهینه سازی محتوای قبلی سایت

بهبود و توسعه لینک سازی داخلی

مانیتورینگ Uptime هاست

بارگزاری محصول و اطلاعات آن

افزایش امنیت سایت

گزارشگیری سایتهای فروشگاهی

انتقال سایت به سرور دیگر

پشتیبانی مشتریان و کامنتها

مدیریت و ارتباط با دیتاسنتر

افزودن بخش‌های جدید به سایت

چرا مدیر کسب و کار، نباید مدیر و پشتیبان سایت هم باشد؟

در صورتی که از شما به عنوان مدیر یک کسب و کار مثل داروخانه بخواهند این وظایف را انجام دهید باید مطمئن شوید که دانش و اطلاعات کافی در خصوص بروز نگه داشتن اطلاعات دارو ها و بخش فنی را دارید. علاوه بر وجود علم و تجربه مدت زمانی را باید برای انجام این کار اختصاص دهید. یک پشتیبان سایت به مدیر کسب و کار کمک می‌کند تا اهداف، نوع ارائه خدمات، روش های افزایش بازدید و رشد صعودی فروش را فرا گرفته و بتواند در صحنه رقابت باقی بماند.

طراحی سایت برای صادرات زعفران
طراحی سایت صادرات زعفران
طراحی سایت برای صادرات خرما
طراحی سایت صادرات خرما
طراحی وبسایت صادرات عسل
طراحی سایت صادرات عسل
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی سایت شرکت بازرگانی
طراحی انواع فروشگاه آنلاین
طراحی سایت فروشگاهی
قالب سایت فروشگاهی وردپرس
نمونه سایت فروشگاهی

دسته بندی:

کسب و کارهای فروش آنلاین

قالب وردپرس سایت شرکتی
نمونه سایت شرکتی

دسته بندی:

شرکت های خصوصی و دولتی

طراحی سایت شخصی
نمونه سایت شخصی

دسته بندی:

افراد و اشخاص اجرائی و معروف