• شبکه تخصصی چاپ، بسته بندی و تبلیغات
  • تلفن: 02188283411

بسته بندی محصولات CoCa-Cola و Milk & More در بطری‌های شیشه‌ای چندبار مصرف

بسته بندی محصولات CoCa-Cola و Milk & More در بطری‌های شیشه‌ای چندبار مصرف

Milk & More در اشتراک با Coca-Cola Euro pacific Partners برنامه آزمایشی برای تحویل مستقیم، بازگشت، پرکنی مجدد و استفاده دوباره بطری‌های شیشه‌ای کوکوکالا بدون شکر از درب منزل خریداران را به اجرا می‌گذارند.

این برنامه که برای ۸ تا ۱۲ هفته اجرا خواهد شد، جنوب لندن و مرکز انگلستان را هدف می‌گیرد. مصرف‌کنندگان تشویق به خرید بطری‌های ۱لیتری شیشه‌ای کوکاکولا می‌شوند که می‌توانند آنها را پس از مصرف بشورند و درب منزل بگذارند.

فرآیند شستشو، پرکنی مجدد و استفاده دوباره می‌تواند تا ۲۰ بار انجام شود که بنا به محاسبات می‌تواند تا ۸۲درصد از میزان انتشار کربن در مقایسه با شیشه‌های یک‌بار مصرف بکاهد.

بسته بندی محصولات CoCa-Cola و Milk & More در بطری‌های شیشه‌ای چندبار مصرف

Milk & More در حال حاضر بطری‌های شیشه‌ای شیر ارگانیک، شیر جایگزین، آبمیوه، آب، نوشیدنی‌های گازدار را به صورت چندبار مصرف ارایه می‌کند و مدعی است که هر کدام به‌طور میانگین تا ۲۸ بار در چرخه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این کار سالانه ۸۰ میلیون واحد بسته‌بندی بدون شکر کوکاکولا و ۹۷ درصد از کل حجم فروش Milk & More قرار است از طریق بسته‌بندی‌های قابل استفاده مجدد قابل بازیافت و یا قابل کمپوست ارایه شوند.

خودروهای الکتریکی بر طبق پیش‌بینی‌ها حدود ۱۰ میلیون مایل را با استفاده از انرژی تجدیدپذیر طی می‌کنند. علاوه بر این CCEP امیدوار است تا ۱۰۰هزار مصرف‌کننده در این طرح مشارکت کنند و از این نوع بسته‌بندی استفاده کنند. این دو شرکت قرار است همدیگر را در جریان تجربیات و نتایج طرح قرار دهند.

اشتراک گذاری در:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *